Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Перша церемонія нагородження переможців Wine Travel Awards: успіх на London Wine Fair

Кульмінація Wine Travel Awards 2021-2022 відбулася на London Wine Fair, який цього року відзначив своє 40-річчя, – у культовому місці, яке є справжнім зразком для наслідування серед винних виставок світу. Ми бажаємо стільки ж успішних років та досягнень проєкту WTA!


Можна задатися питанням, чому саме лондонський винний ярмарок став тим особливим місцем для команд Drinks+ і WTA – адже він менший і більш камерний, ніж інші відомі авторитетні виставки. Ми відповімо, що організатори LWF завжди були віддані ідеї забезпечення якості, а не кількості. І наша команда поділяє цю філософію. Більше того, невеликий спойлер – London Wine Fair став переможцем WTA у категорії Effective Event, який був визначений широкою публікою та професійним журі WTA, тому для нас було честю провести фінальну церемонію премії у Лондоні.

Wine Travel Awards

Перший рік роботи WTA був досить складним – ми працювали в умовах пандемії та війни, розпочатої росією в Україні, де народився проєкт та звідки родом 70% команди. Однак, нашою метою було знайти якісну відповідь на ці виклики. Так новий глобальний проєкт, присвячений винному туризму, – Wine Travel Awards (WTA) – став міцним мостом, який об’єднує різних операторів галузі у співтовариство, що розділяє схожі уподобання та цінності. З перших днів існування WTA вдалося зібрати разом провідних експертів у галузі вина та винного туризму з 30 різних країн.

Wine Travel Awards

Незважаючи на скорочення кількості відвідувачів відповідно до показників сектора подій загалом, організатори LWF очікували, що якість аудиторії відвідувачів залишиться високою. Цього року виставку відвідали 8790 відвідувачів, що на 34% менше, ніж на останній виставці до пандемії у 2019 році (13260 відвідувачів). Але рівень впливовості та купівельної спроможності відвідувачів був вищим, ніж у попередні роки.

Wine Travel Awards

Якість, якість та ще раз якість. Голова London Wine Fair Ханна Тові (Hannah Tovey) прокоментувала: «За 15 років роботи в якості організатора заходів я ніколи не стикалася з виставкою, подібною до цієї. Було багато злетів і падінь, але, що дуже важливо, команда London Wine Fair та її експоненти зробили щось особливе: шоу, яке знову згуртувало індустрію після періоду неймовірної невизначеності. На виставці відчувалося пожвавлення, оскільки учасники повернулися до особистого бізнесу, дегустацій, спілкування та відкриттів».

Wine Travel Awards

Менш ніж за два тижні віртуальні двері LWF відкриються для онлайн-версії виставки. Вона привабить відвідувачів, які не змогли приїхати до Лондона минулого тижня з Великобританії та інших країн, а також тих, хто вже відвідав живий захід. London Wine Fair digital відбудеться 20 та 21 червня 2022 року.

Зважаючи на необхідність цифровізації винного бізнесу, комунікаційна медіагрупа Drinks+ також не залишилася осторонь цієї нової можливості. Адже саме гібридна стратегія «онлайн-оффлайн» лягла в основу концепції проєкту WTA і допомогла не лише членам спільноти WTA продемонструвати світові свої бізнес-моделі, а й стала рятівним колом для медіа групи та її команди.

В результаті захоплюючого першого року кампанії, з величезною гордістю команди та членів спільноти, 8 червня 2022 року як приватний захід на London Wine Fair у Industry Briefing Room відбулася перша церемонія вручення нагород Wine Travel Awards.

Wine Travel Awards

На церемонії нагородження Wine Travel Awards було підбито підсумки кампанії 2021-2022 років, де було оцінено переможців публічного голосування та відбору професійного журі, а також названо нові та вже відомі імена у винному туристичному бізнесі.

Двогодинна програма розпочалася з вітального келиха від Consortium Asti DOCG, офіційного спонсора церемонії WTA. Безліч неперевершених вин, унікальні смаки, властиві місцевим ґрунтам Asti Spumante і Moscato d’Asti, продемонстрували професіоналам, які зібралися в залі, наскільки різноманітним може бути Asti! Земля Asti Spumante і Moscato d’Asti у 2014 році стала першою із головних виноробних регіонів Італії, оголошеною об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Крім того, програма включала презентацію проєкту та його партнерів, оголошення переможців та знахідок WTA, дегустацію вин членів спільноти WTA. Серед учасників дегустації були й міжнародні номінанти:

FW. Langguth Erben, одна з найбільших і найавторитетніших виноробень Німеччини, відома як піонер у сучасній міжнародній торгівлі;

FW. Langguth Erben

Castel Mimi, виноробня, на якій сьогодні знаходиться одне з найбільш передових виробництв у Молдові, оснащене сучасним обладнанням;

 

Shumi Winery, перша компанія в Грузії, що почала пропонувати клієнтам послуги еногастрономічного туризму;

Shumi Winery,

Chateau Mukhranі, культурний та політичний центр грузинської та іноземної еліти, збудований у XIX столітті;

Chateau Mukhranі

• «Armenia Wine» Factory LLC, сучасне виноробне підприємство, що виробляє вина та коньяки, яке дає можливість відкрити для себе Вірменію через автохтонні сорти винограду та різноманітність терруару.

Серед номінантів з України, представлених на дегустації, були 46 Parallel Wine Group, Fathers Wine, Beykush Winery, Shabo Winery, Stakhovsky Wines, Prince Trubetskoi Winery, Honey Badger.

Wine Travel Awards

Деякі з цих членів WTA українського походження зараз перебувають в окупації, а деякі виноробні взагалі були зруйновані. Таким чином, наша дегустація стала єдиною можливістю спробувати вина з цих українських територій.

Wine Travel Awards

На церемонії нагородження були присутні такі авторитетні судді WTA, як Роберт Джозеф (Robert Joseph), британський винний експерт, виробник, консультант редакції журналу Meininger’s Wine Business International, Фелісіті Картер (Felicity Carter), виконавчий редактор Pix+ Special Projects, та доктор Рікардо Ф. Нуньєс (Ricardo F. Nunez), власник компанії Vinos de La Luz, яка щойно отримала три платинові медалі на Decanter. Рікардо Ф. Нуньєс скористався можливістю подарувати «платинову» пляшку Ханні Тові, голові London Wine Fair. Загалом на церемонії, на яку можна було потрапити лише за запрошенням, було 80 VIP-гостей.

Представляючи точку зору судді WTA, Роберт Джозеф сказав під час церемонії: «Коли мені вперше запропонували взяти участь у цій премії, я сильно задумався. Публікуватися в українському журналі – це не просте рішення, але я також мав особистий інтерес, тому що близько 15 років тому я зробив книжковий путівник про винний туризм і витратив досить багато часу на вивчення цієї галузі. Нарешті різноманітність пропозицій у всьому світі вибухнула. Мені, як одному із суддів премії WTA, було дуже важко, адже тут представлено багато справді хороших кандидатів. У короткому списку, який мені було потрібно оцінити, мені здавалося, що кожен має право на перемогу. Я хотів би привітати всіх, хто взяв участь у цьому конкурсі».

Результати WTA були опубліковані в Wine Travel Awards Guide 2021-2022, який з березня 2022 року і до кінця року поширюється на провідних світових винних виставках та заходах WTA, таких як ProWein, London Wine Fair, Bordeaux Wine Week та ін.

Вітаємо переможців першого року премії:

1.The Visiting Card of the Country

Must visit – #124 Château Mukhrani (Georgia)

Brand – the visiting card of the country#33 Vinaria Purcari (Moldova)

Progressive approach – #160 Frank John winery (Germany)

Authentic location – #143 Villa dei Misteri: the wine of Ancient Pompeii (Italy)

Objet d’Art – #164 Museo d’Impresa Mastroberardino Atripalda (Italy)

2.Education in Enotourism

Unique program – #15 “Master Class”, the first sommelier school in Ukraine (Ukraine)

Cultural mission – #136 GuideMASTER Wine Tour Guide Program (Armenia)

3.Enogastronomic Events

Magnet of the region – #152 The Shumi Winery (Georgia)

Effective event – #170 London Wine Fair (UK)

Event of the year – #150 Yerevan Wine Days (Armenia)

4.Ambassador

Ambassador of the year – #133 Wine Paths (France)

Creative strategy – #97 Vinuri de Comrat (Moldova)

5.Wine & Food Influencer

Author of the year – #34  Alder Yarrow (USA)

Research of the year – #159 Wine consumption study (Armenia)

Expert opinion – #38 Alder Yarrow (USA)

The brightest journey – #83 AdVINEtures (Canada)

6.Wine Guide

Guide of the year – #147 Vini Armenian Wine Guide (Armenia)

Unique route – #45 Tanisha Townsend (France)

Educational tour of the year – #109 WineStatistics (Romania)

Wine Travel Awards

Для нас було честю нагородити переможців WTA трофі та дипломами. Крім того, наші спонсори призового фонду, такі як Château Smith Haut Lafitte, La Cité du Vin, Sonal Holland Wine Academy, School of Wine Tourism of Catalonia, the University of Padua, Shumi Winery, Vins Pierre Richard та інші, надали численні освітні можливості, досвід винного туризму та ексклюзивні вина. Група компаній Vinos de La Luz – спонсор номінації Wine & Food Influencers – з радістю надала кожному переможцю публічного голосування номінації спеціальний приз – пляшку вина Peñafiel Edition Limitada 2016. Додатковим бонусом стало те, що всі переможці автоматично номінуються на участь у другому році премії.

Wine Travel Awards

Проте призи – це лише вишенька на торті. Головна страва проєкту – це глобальна індивідуально розроблена рекламна кампанія для кожного номінанта, яка триває протягом року і включає як цифрове просування, так і оффлайн-активності – наприклад, участь у найбільших світових винних виставках і приватних заходах WTA. До London Wine Fair номінанти були представлені на низці заходів – в Україні, Італії, Іспанії, а також на масштабних виставках – таких як ProWein (5 700 експонентів + 38 000 відвідувачів із 145 країн) та Vinitaly (4 400 експонентів та 25 00 відвідувачів із 139 країн). Ми продовжили на Balkans International Wine Competition 2022 (Греція), а невдовзі членів комьюніті WTA чекає прем’єра Bordeaux Wine Week.

Команда WTA високо цінує всеосяжну допомогу та підтримку з боку London Wine Fair, завдяки кому ця подія стала можливою. Крім того, London Wine Fair – одна з головних подій у винному світі, відкрила двері, серця та ринок Великобританії для українських виноробів!

Wine Travel Awards

Вперше в історії LWF та України під час цього масштабного міжнародного заходу вина українських виробників були широко представлені на спільному стенді Wines of Ukraine. Щоб підтримати Україну у скрутні часи, організатори LWF 2022 ініціювали створення спільного стенду та надали українським виноробам можливість безкоштовно представити свою продукцію. Логістичні зусилля та організаційні витрати взяли на себе LWF у співпраці з комунікаційною медіа групою Drinks+ та Укрсадвинпром з української сторони. Стенд, розташований у самому центрі LWF, мав великий успіх, оскільки на ньому було представлено все – від напоїв початкового рівня до дорогих лімітованих вин, які вже отримали міжнародне визнання, наприклад, як продукція виноробні Beykush. Виноробня, розташована на території, що зараз обстрілюється росією, щойно завоювала золото на конкурсі Decanter Wine Awards. Було фантастично приємно бачити так багато людей, бажаючих зрозуміти та спробувати українські вина.

Wine Travel Awards

Волонтер на стенді Wines of Ukraine Річард Бемпфілд (Richard Bampfield) MW люб’язно залишив свій відгук після дегустації деяких українських продуктів: «Мені сподобалося EL CAPITAN Pinot Noir від 46 Parallel Wine Group. Особливо вдалим мені здався бренді Aznauri XO 8 від Аккерманського лікеро-горілчаного заводу. Були чудовими всі три вина від Beykush Winery: Yafe Nagar 2019, Arbina 2019, Kara Kermen 2017. На мій погляд, Beykush – найвидатніший виробник. Також, мене дуже зацікавили і сподобалися Pet-Nat White Blend 2020 та Orange wine від Biologist (сумніви щодо упаковки…)».

Wine Travel Awards

Пан Бемпфілд також зазначив, що у Chateau Chizay були хороші Furmint і Cabernet Franc, у Shabo Winery – Telti Kuruk Grand Reserve 2017 та Cabernet Franc / Merlot / Saperavi 2019. Stakhovsky Wines – Merlot 2019, Cabernet Sauvignon 2019 і Saperavi 2018 – всі три вина були дуже гарні. «Мені дуже сподобалося представляти українські вина, вони заслуговують на поширення у Великобританії», – додав наприкінці Річард Бемпфілд MW.

Інший волонтер стенду українських вин Бредлі Хорн (Bradley Horne), засновник WineTimeLondon, прокоментував: «Мені дуже сподобалася атмосфера, що панувала на LWF і стенді вин України – пристрасть, з якою працювали персонал та волонтери, була просто приголомшливою. Виноробня Beykush Winery виділялася для мене серед інших. Мені сподобалися всі вина, особливо Arbina 2019 100% Rkatsiteli, що має чудові фруктові характеристики – абрикос, апельсинова цедра, лайм – з приголомшливою текстурою та балансом; гарний контакт зі шкірою і приємна кислотність».

Wine Travel Awards

Команда WTA вже підготувала підґрунтя для WTA 2022-2023, що офіційно стартує 1 вересня. Приєднуйтесь до спільноти та отримайте рекламну кампанію на цілий рік! Ви одразу ж будете відзначені в частині WTA Discovery – на офіційному сайті https://winetravelawards.com/ – і автоматично включені до рекламної кампанії WTA наступного року!

Щиро вітаємо переможців Wine Travel Awards 2021-2022! Бажаємо всім вам подальшого процвітання, зростання і нових перемог, яких ви заслуговуєте!

Фото: Oleg Savca

 

 

Кульмінація Wine Travel Awards 2021-2022 відбулася на London Wine Fair, який цього року відзначив своє 40-річчя, – у культовому місці, яке є справжнім зразком для наслідування серед винних виставок світу. Ми бажаємо стільки ж успішних років та досягнень проєкту WTA! Можна задатися питанням, чому саме лондонський винний ярмарок став тим особливим місцем для команд Drinks+ […]

Дегустація вин номінантів та партнерів Wine Travel Awards на Bordeaux Wine Week

З 16 по 26 червня в Бордо вперше відбудеться Bordeaux Wine Week. Подія пройде в музеї винної культури La Cité du Vin. В рамках цього надзвичайного свята вина, 22 червня, відбудеться дегустація вин номінантів та партнерів Wine Travel Awards.


La Cité du Vin, де з 16 по 26 червня 2022 року вперше відбудеться Bordeaux Wine Week, є номінантом міжнародної премії з винного туризму Wine Travel Awards та спонсором її призового фонду, а зовсім нещодавно Музей вина у Бордо відсвяткував символічну позначку в 2 мільйони відвідувачів з моменту свого відкриття в 2016 році.

Bordeaux Wine Week

Цьогоріч Bordeaux Wine Week об’єднає кілька заходів, присвячених французьким та іноземним винам і міцним напоям. Під час тижня вина відбудуться конференції, організовані відомими міжнародними спікерами, «Фестиваль вина в Бордо» (Bordeaux Fête le Vin), організований Бюро виноробства Бордо (CIVB) та Інформаційно-туристичним центром (OTCBM), унікальна виставка Picasso, the effervescence of shapes (яка відкрита у La Cité du Vin з 15 квітня по 28 серпня), цикл дегустацій.

22 червня з 10.00 до 12.00, після Першої Церемонії вручення премії Wine Travel Awards, що відбудеться 8 червня на London Wine Fair, на Bordeaux Wine Week буде проведено дегустацію вин номінантів та партнерів WTA. Дегустація проходитиме у залі №2. Винний тиждень в Бордо покликаний продемонструвати велику різноманітність виноробних регіонів, а також екологічні ініціативи, які використовуються виноробними підприємствами у Франції та інших частинах земної кулі.

Bordeaux Wine Week

Дегустацію від Wine Travel Awards можна назвати унікальною подією в середині іншої унікальної події, оскільки географічна різноманітність учасників проєкту Wine Travel Awards така ж масштабна, як і заходи, які пропонує Bordeaux Wine Week, та кількість винних регіонів, які представить тиждень вина.

З 16 по 26 червня в Бордо вперше відбудеться Bordeaux Wine Week.

Все буде Україна – та українська кухня!

Церемонія нагородження Wine Travel Awards в Лондоні пройде під диригуванням Юрія Ковриженка.


Під час ювілейної виставки London Wine Fair 2022, 8 червня в Industry Briefing Room (12.30-14.30), відбудеться перша Церемонія вручення нагород переможцям премії Wine Travel Awards. Івент заплановано з тейстингом вин номінантів та партнерів WTA. Кругова дегустація супроводжуватиметься фуршетом-презентацією української кухні від відомого вітчизняного шеф-кухаря, гастродипломата та телеведучого Юрія Ковриженка. Юрій є членом Disciples Escoffier International та володарем премій Global Chef Awards 2017, Ambassador of Taste for Global Gastronomy 2021, 2022; золотої медалі Best of Gastronomy 2021.

Wine Travel Awards

Ім’я Юрія Ковриженка багато років асоціюється з українською кухнею як у нас на батьківщині, так і далеко за її межами. Він є амбасадором української кухні у світі, просуває нашу кухню на офіційних заходах у посольствах, міжнародних форумах, конкурсах, готує для перших осіб держав та політичної еліти. Його авторський молекулярний борщ вразив Michelin Guide. Юрій Ковриженко брав участь у відкритті українських ресторанів у Сеулі та Тбілісі. До речі, освіту відомий шеф здобував у найкращих кулінарних школах Європи: Ecole Ritz Escoffier, Ferrandi Paris, Basque Culinary Center та інших.

Wine Travel Awards

На момент початку воєнної агресії росії проти України Юрій перебував у Лондоні в рамках своєї гастрономічної місії. Наразі він активно займається благодійністю та збирає  кошти для України – провів понад 10 благодійних вечерь, серед яких такі знакові, як обід на 1000 осіб у Grosvenor House JW Marriott та вечеря з Джеймі Олівером (Jamie Oliver). Зауважимо, що під час благодійних вечерь було зібрано £300 000, що підуть на допомогу постраждалим українцям.

Wine Travel Awards

Цікаво, що в гастрономію Юрій Ковриженко прийшов зі світу мистецтва, раніше він створював скульптури: мабуть, саме тому його страви відрізняються особливою естетикою та ретельною увагою до деталей, у чому присутні на Церемонії вручення премії Wine Travel Awards в Лондоні зможуть переконатися на власні очі.

Wine Travel Awards

До речі, іменитий шеф вважає українську кухню однією з найскладніших з точки зору технології приготування. Він шанує домашні традиційні рецепти і водночас шукає сучасні та високі варіації, отже, гостей та учасників Церемонії Wine Travel Awards чекає щось феєричне та най-най українське.

Wine Travel Awards

Бажаючих познайомитися з творчістю шефа Юрія Ковриженка та взяти участь у Церемонії нагородження переможців Wine Travel Awards на London Wine Fair, запрошуємо реєструватися на нашій сторінці у Facebook Events або надіслати запит на contact@winetravelawards.com, щоб отримати офіційне запрошення та пропуск на вхід.

Церемонія нагородження Wine Travel Awards в Лондоні пройде під диригуванням Юрія Ковриженка. Під час ювілейної виставки London Wine Fair 2022, 8 червня в Industry Briefing Room (12.30-14.30), відбудеться перша Церемонія вручення нагород переможцям премії Wine Travel Awards. Івент заплановано з тейстингом вин номінантів та партнерів WTA. Кругова дегустація супроводжуватиметься фуршетом-презентацією української кухні від відомого вітчизняного […]

Церемонія нагородження Wine Travel Awards відбудеться на London Wine Fair 2022

Лондонська міжнародна виставка вина, виноробства та технологій стала офіційним партнером Wine Travel Awards (WTA), міжнародної премії інноваційного формату в галузі винного туризму.


40-а ювілейна Лондонська винна виставка, що пройде під час святкування платинового ювілею королеви, пройде з 7 по 9 червня 2022 року в Olympia London. До цих грандіозних святкувань буде прикута увага всього світу, адже остання подія такого масштабу, яку приймав Лондон, була Олімпіада 2012 року. Це справді відкриває чудові можливості як для виставки, так і для винної індустрії загалом.

Крім того, London Wine Fair 2022 повертається в прямий ефір! На шоу будуть представлені чудові дегустації, цікаві галузеві сесії, зустрічі з виноробами та імпортерами, можливості для спілкування та багато іншого – все, що допоможе великому об’єднанню винної сфери. Ці івенти будуть поєднуватися з онлайн- та цифровими подіями, для проведення яких створено надзвичайно потужну діджітал-платформу.

На підтримку України London Wine Fair 2022 надає можливість українським виноробам безкоштовно представити свою продукцію на спільному стенді: всі організаційні зусилля та витрати бере на себе Комунікаційна медіагрупа Drinks+. «Наші серця з Україною. Ми солідарні з нашим інформаційним партнером Drinks+ та організаторами премії Wine Travel Awards», – заявили представники LWF.

Однією з найяскравіших подій стане Перша Церемонія вручення премії Wine Travel Awards, яка відбудеться 8 червня 2022 року о 12.30-14.30 в «Industry Briefing Room» на London Wine Fair 2022. Під час заходу будуть офіційно оголошені переможці Wine Travel Awards 2021-2022 у наступних номінаціях:

1.The Visiting Card of the Country

2.Ambassador

3.Education in Enotourism

4.Enogastronomic Events

5.Wine & Food Influencer

6.Wine Guide

У рамках заходу команди Drinks+ та Wine Travel Awards організовують дегустацію вин номінантів та партнерів WTA.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою partnership@winetravelawards.com, якщо ви зацікавлені приєднатися до дегустації з вашими винами.

Щоб взяти участь у церемонії нагородження Wine Travel Awards на Лондонській винній виставці, зареєструйтеся на нашій сторінці у Facebook Events або надішліть нам запит на contact@winetravelawards.com, щоб отримати підтвердження.

Лондонська міжнародна виставка вина, виноробства та технологій стала офіційним партнером виставки Wine Travel Awards (WTA), міжнародної премії інноваційного формату в галузі винного туризму.

Wine Travel Awards оголошує переможців свого першого року існування

Незважаючи на труднощі, пов’язані з пандемією, та військове вторгнення росії в Україну, перший рік Wine Travel Awards (WTA) був успішним, і організатори раді оголосити переможців.


На початку свого заснування WTA мала на меті допомогти індустрії винного туризму знайти вихід із ситуації, що склалась через пандемію, за рахунок просування членів ком’юніті, підвищення обізнаності та налагодження мостів між різними операторами галузі. А наразі це також виявилось відповіддю на нинішню масштабну війну в Україні, яку росія жорстоко веде з 24 лютого, саме тоді коли проєкт WTA перебував на своєму екваторі.

Незважаючи на всі труднощі, ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання і сьогодні з радістю озвучуємо імена переможців WTA 2021-2022, серед яких є й український номінант. Завдяки оперативності та цілеспрямованості журі цьогорічних переможців обрали на 10 днів раніше, ніж планувалось. Усі вони представлені в WTA Guide – ексклюзивному PR-каталозі, який спочатку буде розповсюджуватись у травні на ProWein, а потім на London Wine Fair, Balkans International Wine Competition та Bordeaux Wine Week в червні.

Отже, барабанний дріб! Переможцями Wine Travel Awards 2021-2022 є:

1.The Visiting Card of the Country

Chateau Purcari

За оцінкою Стефана Баде (Stéphane Badet), викладача ISVV – Інституту виноградарства та вина та EPL Bordeaux, спеціаліста з виноробної економіки, менеджменту, маркетингу та туризму, переможцями у двох категоріях стають:

Must visit – #124 Château Mukhrani (Грузія)

Brand – the visiting card of the country#33 Vinaria Purcari (Молдова)

За суддівським рішенням Саверіо Савіо (Saverio Savio), лідера проєктів, що фінансуються Європейським Союзом та спрямовані на розвиток інтеграційних процесів у регіоні, перемога дістається:

Progressive approach – #160 Frank John winery (Німеччина)

Authentic location – #143 Villa dei Misteri: the wine of Ancient Pompeii (Італія)

Ейнат Кляйн (Einat Klein), журналіст, фотограф, історик, професійний мандрівник, гід по Близькому Сходу та Африці, експерт з вина та виробник вина (Ізраїль), обрала:

Objet d’Art – #164 Museo d’Impresa Mastroberardino Atripalda (Італія)

2.Education in Enotourism

GuideMASTER Wine Tour Guide Program

Виконавчий редактор Pix, в минулому головний редактор Meininger’s Wine Business International, Фелісіті Картер (Felicity Carter) визначила переможців публічного голосування з другої номінації і в результаті нагородила:

Unique program – #15 “Master Class”, the first sommelier school in Ukraine (Україна)

Cultural mission – #136 GuideMASTER Wine Tour Guide Program (Вірменія)

3.Enogastronomic Events

Shumi Winery

Роберт Джозеф (Robert Joseph), британський винний експерт, консультант, виробник, редакційний консультант Meininger’s Wine Business International, винний журналіст London Sunday Telegraph, назвав наступного переможця WTA:

Magnet of the region – #152 The Shumi Winery (Грузія)

Згідно з оцінкою Пера Карлссона (Per Karlsson), співзасновника та автора BKWine Magazine та BKWine Wine Tours, одного з провідних світових винних туроператорів, переможцями є:

Effective event – #170 London Wine Fair (Великобританія)

Event of the year – #150 Yerevan Wine Days (Вірменія)

4.Ambassador

Vinuri de Comrat

Завдяки досвіду Ольги Буссінелло (Olga Bussinello), приватного підприємця, бренд-консультанта, юрисконсульта харчових і винних компаній, було визначено переможців номінації «Амбасадор»:

Ambassador of the year – #133 Wine Paths (Франція)

Creative strategy – #97 Vinuri de Comrat (Молдова)

5.Wine & Food Influencer

Alder Yarrow

Переможця в наступній категорії оголосила Фіона Моррісон (Fiona Morrison), MW, керуючий директор Thienpont Wine, міжнародний трейдер вин і негоціант, яка володіє трьома маєтками в Бордо:

Author of the year – #34  Alder Yarrow (США)

Доктор Рікардо Нуньес (Dr. Ricardo Nunez), керівник міжнародної групи компаній Vinos de La Luz, яка об’єднує виноробні Іспанії, Італії, Аргентини та США, нагородив:

Research of the year – #159 Wine consumption study (Вірменія)

Expert opinion – #38 Alder Yarrow (США)

На підставі рішення Філіпа Массола (Philippe Massol), генерального директора унікального та новаторського проєкту La Cité du Vin у Бордо, ще одним переможцем став:

The brightest journey – #83 AdVINEtures (Канада)

6.Wine Guide

Vini Armenian Wine Guide

Переможцем у категорії, яку оцінював Максиміліан Тафель (Maximilian Tafel), енолог за професією, що вивчав міжнародний винний бізнес в Університеті Гайзенхайма та Університеті Гіссена, став:

Guide of the year – #147 Vini Armenian Wine Guide (Вірменія)

Гергелі Солнокі (Gergely Szolnoki), професор маркетингових досліджень Університету Гайзенхайма та почесний професор кафедри менеджменту вина, напоїв та маркетингу в Університеті Західної Аттики, визначив наступних переможців:

Unique route – #45 Tanisha Townsend (Франція)

Educational tour of the year – #109 WineStatistics (Румунія)

Крім того, організатори WTA вирішили вручити спеціальні призи деяким учасникам, які, на жаль, не посіли перше місце в своїй категорії, але були окремо відзначені членами суддівської колегії.

Тішить також, що в фінал публічного голосування потрапило багато саме українських номінантів: в номінації The Visiting Card of the Country найбільше голосів, поміж інших, отримали #4 Château Kurin та #146 SHABO’s wine culture center (обидва в категорії Must visit) та #54 Prince Trubetskoi Winery (категорія Brand – the visiting card of the country). Плідною для номінантів з України виявилась й номінація Education in Enotourism, тут найбільшу кількість голосів також отримали троє учасників: #7 UmanWinery, Ukrainian winemaker Igor Maksimenko та #15 “Master Class”, the first sommelier school in Ukraine в категорії Unique program, а також #116 Odessa Wine Week (категорія Event of the year). Блогерка та гід Соломія Бігун змогла потрапити до п’ятірки кращих одразу в двох категоріях: Ambassador of the year номінації Ambassador та Author of the year номінації Wine & Food Influencer. В цій же номінації аудиторія відзначила Наталію Бурлаченко, яка стала однією з найкращих в категорії The brightest journey.

Цьогорічні переможці WTA автоматично стають номінантами премії 2022-2023 в тих категоріях, де вони стали першими.

Переможці WTA будуть офіційно оголошені та нагороджені на церемонії вручення нагород Wine Travel Awards, яка відбудеться в «Industry Briefing Room» на London Wine Fair 8 червня 2022 року о 12.30-14.30. У рамках заходу команди Drinks+ та Wine Travel Awards організовують дегустацію вин номінантів та партнерів WTA з усього світу, в тому числі з України.

Також на виставці буде представлений стенд «Вина України», презентація відбудеться за підтримки Асоціації сомельє Великобританії та у партнерстві з Укрсадвинпром та LWF.

Федеріка Зангірелла (Federica Zanghirella), віце-президент, директор курсів Асоціації сомельє Великобританії, сказала: «Ми будемо раді відвідати захід та просувати українських виробників у ці важкі для країни часи».

Незважаючи на труднощі, пов’язані з пандемією, та військове вторгнення росії в Україну, перший рік Wine Travel Awards (WTA) був успішним, і організатори раді оголосити переможців. На початку свого заснування WTA мала на меті допомогти індустрії винного туризму знайти вихід із ситуації, що склалась через пандемію, за рахунок просування членів ком’юніті, підвищення обізнаності та налагодження мостів […]

UK & UA: разом до перемоги

Велика Британія підтримує Україну, а Drinks+ просуває у Лондоні українських виноробів.


З початком збройної агресії росії проти України нас підтримує весь цивілізований світ: наша країна отримує зброю, ліки та гуманітарну допомогу з США, країн Європи, Австралії, Японії. Чи не найбільшу підтримку наша країна відчуває з боку Великої Британії, що надає не тільки військову допомогу, а й також оголосила про нові економічні заходи для підтримки України.

Нещодавно стало відомо, що британський уряд має намір скасувати мита на всі товари з України в рамках угоди про вільну торгівлю між Великою Британією та Україною, надаючи нам таку вкрай необхідну економічну підтримку. Фінансові заходи є частиною широкої підтримки України з боку Великобританії, включаючи надання 1 мільярду фунтів стерлінгів у вигляді гарантій по кредитах.

Наразі середнє мито на український імпорт становить близько 22%. Зняття мит на ключові українські експортні товари допоможе українському бізнесу та виробникам у той час, коли вони цього найбільше потребують. Україна експортує до Туманного Альбіону молоко та молочні продукти, мед, м’ясо птиці, яєчні продукти, равликів та інші товари. Маємо надію, що цей список буде розширюватися за рахунок вина та інших українських напоїв, якість яких з кожним роком росте. Тому так на часі можливість представити кращі зразки наших виноробів в рамках ювілейної виставки вина та алкогольних напоїв London Wine Fair, що відзначає 40-річчя і пройде у британській столиці 7-9 червня 2022 року.

Комунікативна медіагрупа Drinks+ та команда нового проєкту Wine Travel Awards максимально акумулюють всі доступні ресурси, аби створити сприятливі умови для просування вітчизняної продукції в рамках цього міжнародного заходу.

Організатори London Wine Fair надали українським виноробам, з модерацією команди D+, безкоштовну можливість цього року продемонструвати вина України не лише на стенді Drinks+ Editors’ Choice, але й на  національному стенді країни. За сприяння корпорації “Укрсадвинпром”, зразки українських вин та традиційних напоїв вже діставлено до Лондона. Однією з вагомих подій у Лондоні стане також церемонія вручення нагород The ​​First Wine Travel Awards, яка відбудеться 8 червня 2022 року о 12.30-14.30 в холі «Industry Briefing Room». Під час цієї події будуть офіційно оголошені та нагороджені переможці премії міжнародного винного туризму Wine Travel Awards (WTA) 2021-2022. У рамках заходу команди Drinks+ та Wine Travel Awards організують виїзну дегустацію вин номінантів та партнерів WTA, в тому числі з України. Церемонія пройде також за участі Асоціації сомельє Великобританії, провідних фахівців світової галузі та спеціалізованої преси.

Ми розуміємо, що війна – неабиякий виклик для країни, і для наших виноробів зокрема. Хтось втратив справу свого життя, а у когось рашисти відібрали і саме життя (ми писали про загибель талановитого винороба Сергія Золотаря, про непрості випробування родини Халупенків), хтось опинився на окупованій території, дехто втратив склади і продукцію… Але навіть у такий важкий час бізнес шукає шляхи виживання, і редакція  Drinks+ в міру своїх можливостей прагне підтримати українських виробників, промотуючи вітчизняне вино на експортних ринках. Українські вина останнім часом все більше привертали увагу з боку іноземних експертів й регулярно отримували нагороди на авторитетних міжнародних винних конкурсах, а тепер, коли на нас дивиться весь світ завдяки героїчному опору проти рашистської навали, вітчизняна продукція має стати трендом в усьому світі. Й наша редакція готова максимально сприяти цьому.

Найближчими місяцями запланована ще низка подій на впливових міжнародних заходах виноробної сфери, де ми з гордістю будемо представляти українських виноробів та їхню продукцію. У співпраці з «Укрсадвинпромом» наша медіагрупа аккомулює зразки вин від українських виноробень, що мають намір взяти участь у спільному національному стенді країни в Лондоні, а також у конкурсі Balkans International Wine Competition, що відбудеться з 1 по 3 червня 2022 року на грецькому острові Саламіна, а також в рамках презентації переможців Wine Travel Awards під час дебютного цього року масштабного заходу Bordeaux Wine Week.

З метою підтримки українських виробників медіагрупа Drinks+ взяла на себе всю організаційну роботу: ми власним коштом організовуємо модерацію та презентацію на стендах в Лондоні, на Соломіні та в Бордо вітчизняних зразків, запрошення таргетованої аудиторії на тейстинги, перекладацький супровід тощо. Ми сподіваємося одержати схвальні відгуки про українське вино від провідних світових експертів й опублікувати їх на ресурсах Комунікативної медіагрупи Drinks+ та її інформаційних партнерів .

Тож закликаємо всіх, хто хоче показати свою продукцію у Лондоні – місті, де скоро збереться вся світова винна «еліта», у центрі балканського або французького виноробства, звертатися до нас по інформацію: детальніше тут.

Крокуємо до перемоги разом!

Велика Британія підтримує Україну, а Drinks+ просуває у Британії українських виноробів.

Wine Travel Awards оголошує переможців публічного голосування

Публічне голосування завершилося 1 квітня: організатори WTA оприлюднили переможців цього етапу.


Wine Travel Awards (WTA) – молодий та амбітний проєкт, започаткований Комунікативною медіагрупою Drinks+ у 2021 році під час глобальної пандемії, який тепер вимушений підбивати підсумки  в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Проте перспективність проєкту та його важлива місія, спрямована на сприяння розвитку винного туризму та допомогу виноробному бізнесу, знайшли відгук та підтримку людей у всьому світі.

Chateau Kurin

За перший рік свого існування премія змогла об’єднати представників Нового та Старого винного світу в міжнародну спільноту WTA. Номінанти представляють різні сфери туристичного та виноробного бізнесів, серед них відомі виноробні, знані експерти та винні школи, цікаві винні події, винні автори та амбасадори, що працюють в різних країнах – Україні, Молдові, Угорщині, Румунії, Польщі, Франції, Італії, Іспанії, Німеччині, Португалії, Великобританії, Нідерландах, Вірменії, Грузії, Ізраїлі, Індії, США, Аргентині та Канаді.

1 березня стартувало публічне голосування для тих, хто захоплюється темою винного та гастрономічного туризму: своїм голосом вони мали змогу підтримати номінантів WTA, які їм імпонують. Підбивши підсумки публічного голосування, яке тривало місяць, оргкомітет WTA визначив у кожній категорії п’ятірки номінантів, що набрали найбільшу кількість голосів (зауважте, що в деяких категоріях представлено менше п’яти номінантів).

1.The Visiting Card of the Country

Must visit

#55 The Shumi Winery – 2763 (голосів)

#124 Château Mukhrani – 2302

#4 Château Kurin – 1997

#135 Pago de Carraovejas – 1961

#146 SHABO’s wine culture center – 1657

 

Brand – the visiting card of the country

#153 The Shumi Winery  – 2811

#16 Erben – 2014

#54 Prince Trubetskoi Winery – 1661

#120 Winexfood – 1643

#33 Vinaria Purcari – 1571

 

Progressive approach

#155 The Shumi Winery – 2217

#121 Shukhrat Khakimov & Viticultores – 1476

#41 Soalheiro – 1351

#178 Incubateur Bernard Magrez Start-Up Win – 1319

#160 Frank John winery – 1077

 

Authentic location

#175 Areni -1 Cave – 5159

#143 Villa dei Misteri: the wine of Ancient Pompeii – 2137

#137 Momik Wine Cube  – 1810

#151 The Shumi Winery – 1474

#8 Domaine de l’Évêque – 1274

 

Objet d’Art

#165  Wine History Museum of Armenia – 3553

#162 Tourist complex Shumi – 2299

#76 Château Smith Haut Lafitte  – 1907

#164 Museo d’Impresa Mastroberardino Atripalda – 918

#73 Castel Mimi – 830

 

2. Education in Enotourism

Unique program 

#56 Shumi Wine School – 1538

#158 EVN Wine Academy’s Enology and Wine Business Program – 1164

#7 UmanWinery, Ukrainian winemaker Igor Maksimenko – 1007

#15 “Master Class”, the first sommelier school in Ukraine – 959

#168 Le Bistrot du Sommelier – 738

 

Cultural mission 

#154 The Shumi Winery – 2093

#57 La Cité du Vin – 1758

#179 MOOC “Story of a Wine: The Importance of Being Prosecco” – 942

#136 GuideMASTER Wine Tour Guide Program – 744

#101 Ways Travel – 617

 

3. Enogastronomic Events 

Magnet of the region 

#188 Franc & Franc Forum and Tasting Day – 1972

#78 The Worldwide œufs en meurette Championship – 1817

#2 The National Wine Day of Moldova – 1499

#152 The Shumi Winery – 1363

#88 Cricova Must Fest – 976

 

Effective event 

#156 The Shumi Winery – 1893

#89 Cricova Must Fest – 1769

#170 London Wine Fair – 1734

#71 “VinOPERA” Castel Mimi – 1201

#64 Italian Taste Summit – 579

 

Event of the year 

#116 Odessa Wine Week – 1544

#150 Yerevan Wine Days – 1242

#65 Italian Taste Summit – 889

#185 Budapest Wine Festival – 854

#26 “VinOPERA” Castel Mimi – 809

 

4. Ambassador 

Ambassador of the year

#157 Vine and Wine Foundation of Armenia – 1590

#133 Wine Paths – 1515

#51 Solomiia Begun – 1338

#171 Sonal Holland  – 972

#11 Roberto Cipresso  – 926

 

Creative strategy 

#166 WineMasters.tv – 1746

#100 Moments & Travel – 984

#138 Wines of Armenia  – 951

#95 Visit Moldova – 868

#97 Vinuri de Comrat – 756

 

5. Wine & Food Influencer

Author of the year 

#130 Nello Gatti – 3935

#105 Masakatsu Ikeda – 1826

#122 Solomiia Begun – 1710

#34  Alder Yarrow – 1529

#110 Per Karlsson – 1174

 

Research of the year 

#66 Gergely Szolnoki – 1021

#108 WineStatistics – 807

#159 Wine consumption study – 656

#46 Andrei Cibotaru – 621

 

Expert opinion

#139  La La Wine – 3039

#61 Olimpia Pleșa Brandhuber – 2932

#38 Alder Yarrow – 1693

#81 Anghelina Taran – 1072

№62 Allison Levine – 1009

 

The brightest journey

#125 Sofia Nikabadze – 2439

#83 AdVINEtures – 1386

#43  Jeff Burrows – 1011

#148 Monique Soltani – 995

#79 Nataliia Burlachenko  – 992

 

6. Wine Guide

Guide of the year 

#123 Miguel Leal – 1989

#111 Britt Karlsson – 1448

#147 Vini Armenian Wine Guide – 1400

#149 Wines of Armenia – 1099

#29 Einat Klein – 1065

 

Unique route 

#70 SE QWC “Milestii Mici” – 1294

#30 Visit Moldova – 1030

#45 Tanisha Townsend – 828

#99 Moments & Travel – 781

 

Educational tour of the year

#109 WineStatistics  – 1455

#102 Ways Travel  – 792

 

Перелічені номінанти заручилися підтримкою своїх друзів, лояльної аудиторії та змогли привернути до себе увагу вайнловерів, що зрештою й дало відповідні результати. Вирішальну роль для публічного голосування також відіграла активність у соціальних мережах.

red wine Isabella

П’ять найкращих номінантів з кожної категорії потрапляють до наступного етапу, де професійне журі, що складається з дванадцяти провідних експертів у галузі виноробства, гастрономічного туризму, маркетингу та журналістики, визначить переможців. Відбір буде відбуватися за 10-бальною системою за єдиними протоколами Wine Travel Awards.

Переможці WTA будуть оголошені в травні на офіційному сайті та представлені 8 червня 2022 року на церемонії WTA в рамках London Wine Fair.

Публічне голосування завершилося 1 квітня: організатори WTA оприлюднили переможців цього етапу. Wine Travel Awards (WTA) – молодий та амбітний проєкт, започаткований Комунікативною медіагрупою Drinks+ у 2021 році під час глобальної пандемії, який тепер вимушений підбивати підсумки  в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Проте перспективність проєкту та його важлива місія, спрямована на сприяння розвитку винного […]

Голосуємо за земляків і за перемогу України!

1 березня розпочалося голосування на Wine Travel Awards.

В перший день весни, 1-го березня, як повідомляли медіаресурси Drinks+, стартувало голосування за номінантів Wine Travel Awards. Але вчора, напередодні старту нового етапу нашої премії, заснованої – якщо хто не знав, українцями, – ми задумалися, чи не призупинити його, чи морально продовжувати проєкт з винного туризму у той час, коли Україна б’ється з російськими фашистами. Чи доречно все це, коли на голови жителів мирних міст сипляться бомби, а наші співвітчизники ховаються з дітьми в бомбосховищах, коли чоловіки боронять Вітчизну зі зброєю в руках, коли винороби зливають вино з пляшок, щоб наповнити їх коктейлями «Бандерсмузі»… Коли в нашій миролюбній країні дітей розстрілюють з автоматів…

І вирішили – зупинятися не будемо. Цей проєкт народився пандемії назло: здавалося б, який винний туризм в часи локдаунів. І тепер, в часи цієї жахливої війни ми вирішили, що продовжимо формувати задумане нами прогресивне комьюніті Wine Travel Awards. Ось тільки називатимемо його спільнотою.

Саме спільнотою, бо сьогодні Україні як ніколи потрібні спільні дії, потрібна підтримка. А світові – і не лише винному, а усьому розумному – потрібна єдність. І надія: що світ переможе темряву.

Отож, голосування за номінантів Wine Travel Awards сьогодні стартувало – усім смертям назло. Серед них – зіркові імена винних журналістів зі Швеції та США, Японії та Великобританії; легендарні виноробні Аргентини та Італії, Франції та Грузії, Молдови та Німеччини. Тут археологічні винниці Вірменії та Італії (Помпеї) – поруч з новітніми проєктами на кшталт Інкубатора винних стартапів Бернара Магре. І, звичайно, – наші українські виноробні, Музей Шабо, винні й фуд журналісти та фотограф Арсен Федосенко, дестинація Одещини, українські івенти та Школа сомельє «Майстер-класс»

Комунікативна медіа-група Drinks+ сьогодні поширює звернення до інших номінантів з усього світу, до всіх вайнловерів та винних мандрівників – голосувати за своїх земляків і за наших – українців. Підтримайте номінантів Wine Travel Awards з України, яким сьогодні не до премій, яким сьогодні навіть не до вина і в країні офіційно запроваджено сухий закон. Які сьогодні зі зброєю в руках боронять нашу землю або з дітьми ховаються від ракетних ударів.

Бо Україна того варта! Ми переможемо!

В перший день весни, 1-го березня, як повідомляли медіаресурси Drinks+, стартувало голосування за номінантів Wine Travel Awards.

Вино. Історії про кохання

У вино закохуються пристрасно і безповоротно. А що, коли вино одночасно зваблює пару? У день закоханих 14 лютого – на часі згадати про такі ідеальні випадки.


Що може бути краще, ніж коли ваш партнер по життю розділяє вашу пристрасть у роботі? Ми знаємо чимало успішних сімейних бізнесів у світі вина. І навіть нова міжнародна спільнота Wine Travel Awards вже має такі власні приклади. Славетне шато, винний блог, агентство з енотуризму, школа сомельє – проєкти, які створюють з любов’ю пари, про які ми хочемо зараз розповісти. Наша подорож почнеться логічно: з Франція, країни, де вино і кохання – чи не найвагоміші рушії життя.

Daniel and Florence Cathiard та їх Château Smith Haut Lafitte

Château Smith Haut Lafitte – автентичне місце, історія якого сягає шести з половиною століть. Нинішні власники, Даніель і Флоранс Катьяр, більше 30 років присвятили своїй пристрасті – виробництву вина в цьому чудовому маєтку, розташованому на півдні від міста Бордо.

Chateau Smith Haut Lafitte

Виробництво маєтку складає близько 120 000 пляшок червоних (67 га) і 30 000 пляшок білих вин (11 га). Château Smith Haut Lafitte завдячує своїй репутації le plus Graves des Graves (Crus Classés) з характерними димними нотками і гравійними підйомами річкової гальки та навіть напівдорогоцінного каміння, відкладених Гаронною мільйони років тому.

У Château впроваджуються традиційні технології виноградарства, такі як заземлення виноградних лоз або оранка тендітних ділянок білого винограду. У стайні шато вже є 8 коней для роботи на виноградниках завзятої пари. Використання хімічних продуктів повністю заборонено, перевага надається органічним методам для боротьби з різними шкідниками, які загрожують виноградній лозі.

Château Smith Haut Lafitte

Наразі Château Smith Haut Lafitte номіноване в Wine Travel Awards в таких категоріях:

Нагадуємо, що з 1 березня запрошуються усі небайдужі винного світу до голосування за членів чудового ком’юніті Wine Travel Awards.

BKWine by Britt and Per Karlsson

Наступна пара закоханих у вино теж осіла у Франції, у Парижі, хоча родом Брітт та Пер Карлссон походять зі Швеції. У 2004 році вони заснували свій журнал BKWine, на сторінках якого діляться статтями зі сфери еногастрономії. Окрім мистецтва слова, Пер захоплюється фотографією, тому їх матеріали супроводжуються якісними знімками та відео з винних подорожей. Любителям винного туризму пропонуємо голосувати за Пера Карлссона (№110).

Пер Карлссон

Брітт і Пер – судді міжнародних винних конкурсів та шановані винні журналісти, які пишуть також для таких популярних ресурсів, як Forbes. Вони – автори змістовних неперіодичних видань: в їхньому доробку кілька книг про вино, відзначених міжнародними нагородами.

Їх любов до власної справи переросла у справжній бренд: поруч з пером та словом у ногу йде винний туризм. BKWine Wine Tours, один із провідних у світі спеціалізованих винних туроператорів, організовує – у звичайний рік – близько 30 винних турів по всьому світу. Франція та Італія є двома основними напрямками винного туризму.

Брітт Карлссон

Зауважимо, для Брітт успішний винний тур – це не відвідування відомих виноградників та проставляння галочок у «списку винних знаменитостей». Натомість вона прагне дати винним мандрівникам справді унікальні враження, які часто неможливо здобути самостійно. Усіх, кому до душі діяльність BKWine Wine Tours, пропонуємо с 1 березня голосувати за Брітт Карлссон (№111).

Перша школа сомельє в Україні «Майстер-клас»

Оскільки ми вже у Європі, всього за 3 години і 10 хвилин наш літак прибуває до столиці країни, де не бракує завзятих виноробів та любителів вина, – України.

школа сомельє «Майстер-клас»

У 2000-х засновники Української асоціації виноробів і сомельє, Наталія та Микола Благополучні, відкрили Першу школу сомельє «Майстер-клас» у Києві. Експерти готельного та ресторанного бізнесу Наталія та Микола втілили своє бажання в реальність і досягли великого успіху. Школа має вже понад 1500 випускників, які нині є успішними сомельє, кавістами, менеджерами винних компаній і бутиків, деякі з них навіть мають власний винний бізнес.

Наталія та Микола викладають більше 20 років і водночас досліджують нескінченний світ вина. Вони постійно відвідують виноробні регіони, збирають унікальні теруари, а також поповнюють енотеку рідкісними винами, а велику бібліотеку – спеціалізованими книгами, і, звичайно ж, накопичують знання. Під час навчального процесу в школі «Майстер-клас» Наталія та Микола супроводжують своїх учнів винними дорогами світу – не лише в теорії, а й на практиці. Логічно, що задля участі у премії вони обрали категорію “Unique Program”. Для тих, хто буде з 1 березня голосувати за «Майстер-клас», повідомляємо, це номінант №15.

Honey Badger від Юлії Каленської та Артема Скубенка

(Brand – the Visiting Card of the Country, №9)

Власники бренду Honey Badger Юлія Каленська та Артем Скубенко – представники покоління міленіалів, які, як відомо, обирають найкраще. Отже, коли пара молодих українців заснувала власне підприємство з виробництва традиційних напоїв за відродженими рецептами, цілком зрозуміло, що кредо їхньої компанії стало: «Збирати та зберігати найкраще зі спадщини українських міст і сіл».

Владельцы «Хани Баджер» Юлия Каленская и Артем Скубенко

Honey Badger не має власної локації для еногастрономічних туристів, але завдяки концепції та філософії бренду кожна пляшка настоянки та наливки бренду має український колорит. Виходячи з розташування дворів і садів партнерів, які постачають високоякісну сировину, власники торгових марок розробили власну карту країни. Отже, сьогодні пляшки напоїв Honey Badger, серед яких «Дубівка козацька», «На бджолах», «Вишнева домашня», «Смородинова домашня», «У.Джин» – найкращі сувеніри, які можна привезти з України.

Ось що кажуть про себе Юлія та Артем: «Ми прагнемо відродити культуру традиційних українських напоїв, зберегти спадщину українських міст і містечок. Адже українцям є чим пишатися!».

46 Parallel Wine Group – Анна та Тарас Горкун

(Brand – the Visiting Card of the Country, №28)

Анна і Тарас Горкун

Якщо мова про гордість українців, то наразі згадати Анну та Тараса Горкун – засновників молодого винного бренду з України, гасло якого саме – Proudly Ukrainian!  Буквально за два роки з дня народження вина цього подружжя здобули понад 73 найвищі міжнародні нагороди. 46 Parallel Wine Group гідно представляє вина України на міжнародній арені. Вони здобули схвальну оцінку і досить високі бали від Дженсіс Робінсон. І сьогодні їх з подивом відкривають для себе сомельє якнайменше чотирьох континентів. Вина Анни та Тараса Горкун періодично представлені на виставках у Лондоні та Парижі, США та Японії.  Вина під брендом 46 Parallelнайкращий сувенір з України, який можна придбати у  мережі дьюті-фрі в аеропортах Києва, Львова, Херсона, Харкова, Одеси.

AdVINEtures by Chris & Allison Wallace

(The Brightest Journey, №83)

А наш глобус знову крутиться і фінальна станція на сьогодні – Канада.

Канадці Кріс та Еллісон Уоллес – завзяті любителі подорожей і вина, які відвідали понад 85 країн і спробували вина з усього світу. Їхній блог AdVINEtures ділиться історіями їхніх подорожей і вин, які вони скуштували по дорозі. У своєму блозі вони намагаються оживити приємні хвилювання та емоції, які переповнюють усіх нас під час відвідування захоплюючих місць. При цьому вони діляться історіями виноробень і виноробів, супроводжуючи свої наративи якісними фотографіями та відео. Вони жваво розповідають історії регіону, зосереджуються на винограді, дегустаційних нотатках та людях, які стоять за вином.

Кріс та Еллісон Уоллес

Інтерес до енотуризму та допитливість Кріса та Еллісон спонукали їх отримати додаткову освіту у сфері вина. Їх знання тепер підтверджують сертифікати WSET (Wine & Spirit Education Trust) Level 2, а також  Canadian Wine Scholar (CWS). У 2018 році AdVINEtures було названо фіналістом Millesima Blog Awards і у 2019 році блог потрапив у шорт-лист премії Born Digital Wine Award.

І Wine Travel Awards – це черговий дієвий інструмент по залученню підтримки і просуванню свого бізнесу, до якого вдалася ця пара.

Доєднуйтеся до професійної спільноти Wine Travel Awards – реєстрація триває!

 

У вино закохуються пристрасно і безповоротно. А що, коли вино одночасно зваблює пару? У день закоханих 14 лютого – на часі згадати про такі ідеальні випадки.

London Wine Fair – Офіційний Виставковий Партнер Wine Travel Awards

Міжнародна лондонська виставка вина, виноробства та технологій виробництва стала Офіційним Виставковим Партнером міжнародної премії нового формату WTA.


Цього року London Wine Fair (LWF) святкуватиме своє сорокаріччя. Організатори повідомляють, що найближчими тижнями вони представлять кампанію, присвячену цій події. Відомо, що London Wine Fair відіграє велику роль у формуванні винної індустрії Великобританії та світу протягом багатьох років, а отже і свято обіцяє бути яскравим, цікавим, незабутнім.

Святкування ювілею London Wine Fair відбудеться в червні і практично збігається з датами святкування Платинового ювілею Єлизавети II. Як відомо, у червні 2022 року у Великобританії та Північній Ірландії відзначатиметься 70-річчя сходження королеви на престол. А отже погляди всього світу будуть прикуті до Лондона, і це дуже важливо й вдало для London Wine Fair.

London Wine Fair

Дати свого проведення LWF змінила в результаті рішення ProWein перенести свої дати, що співпало із традиційними термінами проведення британської виставки. Цього року London Wine Fair відбудеться 7-9 червня. Експерти вважають, що цей компроміс на користь обох виставок, оскільки багато експонентів було запрошено на обидва заходи, але, як жартують організатори, «знаходитись у двох місцях одночасно просто неможливо».

Так стали зірки, що до цієї низки надзвичайних заходів цього року долучилася і церемонія нагородження перших переможців Wine Travel Awards. Керівництво London Wine Fair прийняло рішення підтримати цей амбіційний міжнародний проект і стала Офіційним Виставковим Партнером премії нового формату Wine Travel Awards. Нагадаємо, метою WTA є надання нового поштовху для розвитку туристичної та виноробної галузей, що постраждали під час пандемії. Унікальна гібридна стратегія WTA ідеально налаштована до комплексної реалізації як онлайн, так і офлайн-форматів. Також, і це важливо для нашого партнерства, міжнародна лондонська виставка і сама стала номінантом WTA.

Наразі триває реєстрація номінантів Wine Travel Awards, серед яких вже такі зіркові імена як Cité du Vin, Château Smith Haut Lafitte, Vinos de La Luz, Domaine de l’Évêque, а також авторитетні персоналії: Марія Ізабель Міхарес  (María Isabel Mijares) (яку поза очі називають Королевою іспанських вин), Роберто Чіпрессо (Roberto Cipresso) (винороб-креатор, автор, Італія), журналісти та винні письменники Олдер Ярроу (Alder Yarrow) та Джефф Берроуз (Jeff Burrows) (США), Пер Карлссон (Per Karlsson) (Швеція,  Франція) та Ангеліна Таран (Anghelina Taran) (Молдова), Яір Корнблюм Корен (Yair Kornblum Koren) (Ізраїль), Масакацу Ікеда (Masakatsu Ikeda) (Японія) тощо.

London Wine Fair

Не менш зірковим є й склад журі WTA – в тому числі Роберт Джозеф (Robert Joseph) та Фелісіті Картер (Felicity Carter), Рікардо Нуньєс (Dr. Ricardo F. Nunez) та Фіона Моррісон (Fiona Morrison), усього 12 блискучих експертів зі світовим ім’ям з різних галузей винного світу.

7-9 червня на London Wine Fair будуть представлені проекти та вина членів комьюніті WTA, каталог зі сторіз номінантів і докладним описом про кожного з них, і, звичайно, озвучені імена переможців. Але це не всі сюрпризи, що готують команди Комунікативної медіагрупи Drinks+ та Wine Travel Awards в рамках івентів в Лондоні. Усі деталі програми, що планується Drinks+ та WTA, номінанти премії дізнаються першими.

!!! Нагадуємо, що дати ранньої реєстрації номінантів Wine Travel Awards подовжені до 15.02. 2022.

!!! 1 березня розпочнеться публічне голосування – перший крок на шляху визначення переможців.

Міжнародна лондонська виставка вина, виноробства та технологій виробництва стала Офіційним Виставковим Партнером міжнародної премії нового формату WTA. Цього року London Wine Fair (LWF) святкуватиме своє сорокаріччя. Організатори повідомляють, що найближчими тижнями вони представлять кампанію, присвячену цій події. Відомо, що London Wine Fair відіграє велику роль у формуванні винної індустрії Великобританії та світу протягом багатьох років, […]

X
Украина