Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Artémis Domaines & Gérard Basset Foundation & Liquid Icons

Стипендія від Artémis Domaines & Gérard Basset Foundation & Liquid Icons для спеціалістів вінної галузі, які постраждали від війни

08.05.2023, Новини

Gérard Basset Foundation і Liquid Icons знову починають співпрацю з винним холдингом родини Піно – Artémis Domaines, у 2023 році вони започаткують п’ять стипендій Golden Vines® Victims of Conflict Scholarships для підтримки спеціалістів вінної галузі, які постраждали від війни та геополітичного конфлікту.


В минулому році Artémis Domaines в партнерстві з Gérard Basset Foundation та Liquid Icons оголосили про нову стипендіальну програму, адресовану виноробам, які постраждали від війни. В цьому році «три кити винного океану» знову починають співпрацю та оголошують про п’ять стипендій.

Жерар Бассе

Стипендії забезпечать кожному переможцю навчання протягом 6 місяців в одному з відомих маєтків Artémis Domaines (Château Latour, Clos de Tart, Domaine d’Eugénie, Château-Grillet, Eisele Vineyard), протягом яких стипендіати зможуть навчитися новим навичкам та удосконалювати існуючі.

Eisele Vineyard

Eisele Vineyard

Стипендії фінансуються Artémis Domaines та Gérard Basset Foundation у партнерстві з Liquid Icons. Кожна стипендія має вартість 20 000 євро. Суддівська колегія складається з Яна Гарріса (Ian Harris) MBE DipWSET, який представляє фонд Gérard Basset Foundation та Жана Гарандо (Jean Garandeau) з Artémis Domaines.

«Це була честь познайомитися з 12 дуже талановитими людьми минулого року – претендентами на стипендії Artémis Domains. Було дуже зворушливо почути історії про те, як вони справлялися з неймовірними труднощами внаслідок конфлікту в їхній країні. Їх рішучість досягти успіху всупереч нездоланним труднощам була пронизливою, я дуже радий, що Gérard Basset Foundation та Artémis Domaines змогли це зробити – допомогти їм в такий важкий час», – розповідає Ян Харрис.

Заявку на отримання стипендій можна подати тут. Реєстраційна форма діє до 3 липня.

X
Украина