Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

SHABO

Більше українських вин у Європі: виноробня SHABO співпрацює з мережею СООР

20.10.2022, Вино Автор: Вікторія Макарова

З кінця серпня 2022 року COOP, одна з найбільших роздрібних мереж Данії та Європи (1200 магазинів) продає українські вина виробництва SHABO.


Маємо чудову новину від виноробні SHABO, одного з переможців публічного голосування премії Wine Travel Awards 2021-2022! З кінця серпня 2022 року COOP, одна з найбільших роздрібних мереж Данії та Європи (1200 магазинів) продає українські вина виробництва SHABO. Ці чудові українські вина доступні як офлайн, так і онлайн і доставляються по всій Данії. Понад 106 тисяч пляшок — це рекордна партія продукції, яку компанії вже вдалося поставити до данської мережі, незважаючи на всі виклики воєнного часу. Команда Wine Travel Awards дуже пишається тим, що тихі та ігристі вина, котрі демонструють унікальність і силу української землі, тепер доступні ще в одній країні світу.

SHABO

Як все починалось? У травні 2022 року на ProWein Expo представники мережі СООР відвідали стенд SHABO та продегустували вина компанії. Дегустація виявилась надзвичайно успішною, і наступна ділова зустріч команди з потенційними партнерами відбулася вже в Україні. Власне, команда COOP спільно з Посольством України в Данії запустила проєкт, присвячений виключно українським виробникам. Для реалізації цього проєкту вони навіть відвідали Україну під час війни. Бізнес-команда СООР відвідала кількох українських виробників. Виноробню SHABO обрано флагманом виноробної індустрії України.

Унікальний терруар, гарні й доглянуті виноградники, сучасні технології та особливий підхід до створення кожного продукту, а також сотні міжнародних нагород, справили на данських гостей величезне враження. SHABO має особливу місію: відкривати Україну як виноробну країну для міжнародних відвідувачів і партнерів.

SHABO

Данія стала 20 країною, куди виноробня експортує свою продукцію. Наразі SHABO ведуть перемовини з представниками СООР в інших європейських країнах. Тож далі буде!

Ми щасливі бути дотичними до української компанії, котра наблизила бренд українського вина до споживачів Данії. Щиро вітаємо SHABO з черговою бізнес-перемогою!

Фото Сергій Кадулін

X
Украина