Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Bride Valley Vineyard

Bride Valley Vineyard

02.06.2022, Винні дороги

Tel.: 01308 482767
Email: info@bridevalleyvineyard.com
Web: www.bridevalleyvineyard.com/
Address: Stable Cottage,  Court House,  Litton Cheney, Dorset  DT2 9AW, England


Стівен і Белла Спур’є (Steven/Bella Spurrier) оселилися в Літтон Чейні в 1987 після того, як вони прожили у Франції, Лондоні і Нью-Йорку. З самого початку Стівен Спур’є, відомий винний експерт і письменник, усвідомлював весь величезний потенціал вирощування виноградних лоз на фермі площею 200 акрів. На фермі також розводять овець.

Bride Valley Vineyard

На початку своєї діяльності Стівен Спур’є зробив видатну кар’єру в торгівлі, відкривши власний винний магазин у Парижі, був організатором та суддею знаменитої сліпої порівняльної дегустації Judgement of Paris Tasting у 1976 році, коли між собою змагалися винні виробники Бордо та Каліфорнії. Крім того, Стівен Спур’є заснував L’Academie du Vin – першу приватну винну школу у Франції, співпрацював з найбільшим профільним виданням Decanter, написав безліч книг про вино, а під час пандемії проводив онлайн-семінари, присвячені винній темі.

Bride Valley Vineyard

Долина Брайд, де знаходиться виноробня, розташована в чарівному селі Літтон Чейні, яке знаходиться на південь від головної автомагістралі A35 між Брідпортом і Дорчестером і всього за два кроки від Юрського узбережжя, включеного до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Bride Valley Vineyard

Чистий вапняний кімеріджський ґрунт майже ідентичний тому, що знаходиться в регіоні Шампань. Південні схили місцевості пропонують сприятливий клімат для вирощування сортів Chardonnay, Pinot Noir та Pinot Meunier – класичних сортів ігристих вин.

Перший урожай був зібраний Спур’є у 2011 році, у 2014 році було випущено три елегантні ігристі вина, вироблені традиційним методом шампанського: Blanc de Blancs, Brut Reserve та рожеве, назване на честь дружини Стівена – Rosé Bella.

Bride Valley Vineyard

У 2018 році виноробня Стівена Спур’є виробила майже 60 000 пляшок, саме тоді Bride Valley Vineyard випустила перший у Великій Британії креман. А у 2019 – свої перші тихі вина: Dorset Chardonnay та Dorset Pinot Noir.

Bride Valley Vineyard відкрита для відвідувачів. Тури розпочинаються з 14 квітня і продовжуються по четвергах та суботах до початку збору врожаю. Екскурсії коштують 22,50 фунти стерлінгів на дорослого. Діти можуть супроводжувати дорослих під час візиту на виноробню, плата – 5 фунтів стерлінгів за дитину віком від 3 до 18 років, включно з безалкогольним напоєм (дітям до 3 років безкоштовно).

Спурье2

Усі бажаючі можуть приєднатися до Bride Valley Vineyard та стати членом Клубу. Член клубу отримує (обрані ним) шість пляшок вина Bride Valley не менше двох разів на рік зі знижкою 15%.

Bride Valley Vineyard

На превеликий жаль у 2021 році Стівен Спур’є покинув наш світ. Нам, журналістам редакції Drinks+, було важко говорити про це, адже ще недавно ми приймали вітання від метра на честь виходу нашого ювілейного 200-го номера, а кілька років тому винний гуру дав нашому виданню ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів подробиці про легендарну дегустацію американських і французьких вин, що наробила шуму, про свій проект Bride Valley Vineyard, про те, які свої досягнення він вважає найважливішими, і поділився планами…

Фото: facebook.com/bridevalleyvineyard

Drinks+ рекомендує