Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Manzul Winehouse

Tel.: +38 050 152-74-61
Address: с. Лиманка, Овідіопольський район, Одеська область


Власник виноробні Манзул Едуард Львович. Manzul Winehouse була заснована у 2012 році.

Обсяг виробництва сягає від 20 до 25 тисяч літрів вина на рік. Для витримки використовуються бочки з українського дуба.

Manzul Winehouse

Вирощують сорти винограду Мускат Оттонель, Ркацителі, Совіньйон Блан, Шардоне, Каберене Совіньйон, Сапераві, Одеський Чорний, Мерло, Галлер.

На Всеукраїнському дегустаційному конкурсі «Одесский залив – 2020» вино від сімейної виноробні Manzul Winehouse «Медвежа кров 2019» отримало срібло.

Manzul Winehouse

Власники виноробні проводять дегустації, на яких до вин Manzul Winehouse пропонують національні болгарські закуски. Дегустаційний зал вміщає 15 гостей.

На виноробні можна замовити подарункові дегустаційні сети, які, крім вина, можна доповнити сирами та унікальними безсарабськими спеціями.

Фото: facebook.com/albina.manzul.1/photos_by

Tel.: +38 050 152-74-61 Address: с. Лиманка, Овідіопольський район, Одеська область Власник виноробні Манзул Едуард Львович. Manzul Winehouse була заснована у 2012 році. Обсяг виробництва сягає від 20 до 25 тисяч літрів вина на рік. Для витримки використовуються бочки з українського дуба. Вирощують сорти винограду Мускат Оттонель, Ркацителі, Совіньйон Блан, Шардоне, Каберене Совіньйон, Сапераві, Одеський Чорний, […]

Інші

Web: https://www.instagram.com/inshi.bistro
Address: Soborna square, 2a, Lviv, Ukraine


Київський шеф-кухар Євген Клопотенко планував відкриття цього закладу ще до війни, але саме страшні події у нашій країні і дали старт бістро «Інші», яке відкрилося у березні цього року.

Інші

 

Заклад має два меню – основне і безкоштовне «Меню №2»: «Його можуть замовити всі, хто не має змоги заплатити.

Інші

 

В травні відкрився другий заклад «Інші. Парк» в Івано-Франківську, біля парка ім. Т. Г. Шевченка і працює у форматі українського фастфуду. Як і львівський ресторан мережі, цей заклад виконує важливу соціальну місію. До речі, у планах Євгена – розширити мережу «Інші» і незабаром відкрити кафе в Івано-Франківську.

Фото: klopotenko.com

Web: https://www.instagram.com/inshi.bistro Address: Soborna square, 2a, Lviv, Ukraine Київський шеф-кухар Євген Клопотенко планував відкриття цього закладу ще до війни, але саме страшні події у нашій країні і дали старт бістро «Інші», яке відкрилося у березні цього року.   Заклад має два меню – основне і безкоштовне «Меню №2»: «Його можуть замовити всі, хто не має […]

100 років тому вперед

Tel.: +380680686975
Web: https://100rokiv.com.ua/
Address: St. Volodymyrska, 4, Kyiv, Ukraine


Ресторан «100 років тому вперед» – це принципово нова форма української кухні.

100 років тому вперед

Заклад був відкритий у березні 2019 року Євгеном Клопотенко та Інною Поперешнюк.

100 років тому вперед

Ресторан складається з трьох залів: затишна, оздоблена натуральним деревом зала на першому поверсі, зала на другому поверсі з великими вікнами, що відкривають чудовий вид на історичні вулиці Києва, та «Червона зала» – чудове місце для проведення будь-якої урочистості, про яке самі власники закладу кажуть що це «магічний простір, де ми проводимо Театр їжі та зустрічаємо невеликі компанії, що прагнуть приватності».

100 років тому вперед

У ресторані є послуга доставки їжі.

З перших днів війни в цьому закладі почали готувати їжу для українських захисників – 1500 порцій на день.

Фото: facebook.com/100rokivtomuvpered

Tel.: +380680686975 Web: https://100rokiv.com.ua/ Address: St. Volodymyrska, 4, Kyiv, Ukraine Ресторан «100 років тому вперед» – це принципово нова форма української кухні. Заклад був відкритий у березні 2019 року Євгеном Клопотенко та Інною Поперешнюк. Ресторан складається з трьох залів: затишна, оздоблена натуральним деревом зала на першому поверсі, зала на другому поверсі з великими вікнами, що […]

Babo Gardens

Tel.: +380 67 000 1526
Email: babo@restaron.com.ua
Web: www.babogardens.restaron.ua
Address: Kuznevich 16, Lviv, Ukraine


Babo Gardens – це новий ресторан у Львові, який відкрив український підприємець та ресторатор Вардкес Арзуманян.

Ресторан має власний сад. Будівля Babo Gardens – це стара львівська вілла, яка пережила кілька епох та в результаті лишилася в незалежній Україні.

75% вин представлених у карті – є українськими.

Фото: facebook.com/babogardens

Tel.: +380 67 000 1526 Email: babo@restaron.com.ua Web: www.babogardens.restaron.ua Address: Kuznevich 16, Lviv, Ukraine Babo Gardens – це новий ресторан у Львові, який відкрив український підприємець та ресторатор Вардкес Арзуманян. Ресторан має власний сад. Будівля Babo Gardens – це стара львівська вілла, яка пережила кілька епох та в результаті лишилася в незалежній Україні. 75% вин […]

Chateau Musar

Tel.: + 44 1508 482733
Fax: + 44 1508 482729
Email: info@chateaumusar.com.lb
Web: www.chateaumusar.com
Address: Achrafieh Baroudy Street, Sopenco Building, P.O.B: 1 281 Beirut, Lebanon


Chateau Musar розташовано у замку 18-го століття в Газірі, за п’ятнадцять миль на північ від Бейрута.

Виноробня була створена Гастоном Хошаром (Gaston Hochar) у 1930 році, коли йому було всього 20 років – натхненний 6000-річною традицією виноробства Лівану та своїми подорожами до Бордо молодий чоловік вирішив зробити щось унікальне власними руками.

Chateau Musar

Серж Хочар (Serge Hochar), старший син Гастона, вивчився на інженера-будівельника, потім вирішив вивчати енологію та за підтримки батька став учнем Еміля Пейно (Émile Peynaud) в Університеті енології у Бордо. «Я хочу робити вино по-своєму, я хочу, щоб воно було відоме у всьому світі, і я хочу, щоб ти пішов!» Серж став виноробом Chateau Musar в 1959 році, Гастон-старший милостиво поступився місцем. Молодший син – Рональд (Ronald Hochar) також приєднався до сімейної справи. Два сини Сержа – Гастон (Gaston Hochar) та Марк (Marc Hochar) вивчали інженерну справу та працювали у банківській сфері, наразі Гастон керує повсякденними справами виноробні, а Марк – її комерційними аспектами. Син Рональда – Ральф до початку 2017 року працював у секторі on-trade у Сполученому Королівстві, зараз займається Південно-Східною Азією з британського офісу Chateau Musar, дочка Рональда – Ельза зняла документальний фільм про Chateau Musar.

Chateau Musar

Регіон, де розташовано Chateau Musar, довгі роки знаходиться в зоні громадянської війни. Виноградники в долині Бекаа були близько до лінії фронту. Протягом усього врожаю 1983 року навколо лоз вирувала битва, Сержу Хочару доводилося контрабандою доставляти виноград невеликим човном, щоб не зупиняти виробництво. Теж саме шато переживало у 1988 та 1989 роках. Під час останніх бойових дій і будинок родини Хочар, і виноробня Chateau Musar постраждали від прямих обстрілів. Якийсь час винні льохи служили бомбосховищами для місцевих жителів.

Chateau Musar

Головне вино родини Хошар є червоне Chateau Musar, бленд Cabernet Sauvignon, Cinsaut, Carignan, Grenache та Mourvedre. Вино ферментується у бетонних ємностях, а потім витримується у бариках. Серж Хошар завжди казав, що його вину потрібні роки, «можливо, десять, перш ніж воно буде готове до вживання», вина Chateau Musar «мають необхідний вік, коли вони нарешті випускаються на ринок».

Chateau Musar

Білі Chateau Musar виробляються з локальних сортів, включаючи Merwah та Obaideh. Ці вина вперше з’явилися на ринку Великобританії у 1979 році на Бристольському винному ярмарку.

Багато дегустаторів характеризують вина Chateau Musar як «бордоські», «ронські» або «бургундські».

Сьогодні 85% продукції йде на експорту. Виноробня виробляє 700 000 пляшок на рік.

Фото: facebook.com/ChateauMusar

Tel.: + 44 1508 482733 Fax: + 44 1508 482729 Email: info@chateaumusar.com.lb Web: www.chateaumusar.com Address: Achrafieh Baroudy Street, Sopenco Building, P.O.B: 1 281 Beirut, Lebanon Chateau Musar розташовано у замку 18-го століття в Газірі, за п’ятнадцять миль на північ від Бейрута. Виноробня була створена Гастоном Хошаром (Gaston Hochar) у 1930 році, коли йому було всього […]

Crama Domnească

Tel.: +373 69500505
Email: costistratan@gmail.com; vin@equinox.md
Web: www.equinox.md; www.facebook.com/Equinox-VieVin-203143549704378
Address: r-l Ștefan Vodă, s. Olanești, Moldova


Свої вина виноробне господарство виготовляє з винограду, що вирощується на екологічному винограднику площею всього 5 га неподалік села Оленешть, на пагорбі, що височить уздовж долини Дністра.

Тут вирощують вісім червоних сортів винограду: Rară Neagră, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Carménère, Merlot, Malbec, Fetească Neagră, Saperavi та три білих: Fetească Albă, Fetească Regală, Chardonnay.

Костянтин Стратан

Засновник виноробні Crama Domnească та бренду Equinox Костянтин Стратан.

Перше вино під маркою Equinox (Cabernet Sauvignon) було випущено у 2006 році тиражем лише у 800 пляшок.

Сьогодні господарство виробляє Shiraz, Merlot, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Echinoctius, 5 Elemente, а також перші у Молдові orange wine 5 Elemente з помаранчевою етикеткою.

Фото: facebook.com

Tel.: +373 69500505 Email: costistratan@gmail.com; vin@equinox.md Web: www.equinox.md; www.facebook.com/Equinox-VieVin-203143549704378 Address: r-l Ștefan Vodă, s. Olanești, Moldova Свої вина виноробне господарство виготовляє з винограду, що вирощується на екологічному винограднику площею всього 5 га неподалік села Оленешть, на пагорбі, що височить уздовж долини Дністра. Тут вирощують вісім червоних сортів винограду: Rară Neagră, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Carménère, Merlot, […]

Tikves Winery

Tel.: + 389 2 3181 700
Email: contact@tikves.com.mk
Web: www.tikves.com.mk/en/home/
Address: St. 810 No. 2, 1000 Skopje, North Macedonia


Виноробня Tikves, заснована в 1885 році, є лідером виноробної промисловості Північної Македонії, а також найстарішою та найбільшою виноробною у регіоні.

Поєднуючи переваги унікального терруару та ідеальних умов для вирощування винограду з інноваційним мисленням, давніми традиціями виноробства та унікальною культурою, Tikves Winery виробляє всесвітньо відомі вина з автентичним характером.

Tikves Winery

Досвідчена команда виноробів співпрацює з Філіпом Камбі (Philippe Cambie), одним із найвідоміших у світі винних консультантів.

Виноробня виробляє білі, червоні та рожеві вина.

Вина Tikves Winery доступні як у звичайній скляній пляшці так і у форматі Bag-In-Box.

На BIWCF 2022 за Bela Voda White 2021 Tikves Winery отримала Гран-прі.

Tikves Winery

«У цих винах закладено всі народні казки та музика. Вина Tikves Winery виробляються так, як це робилося століттями, тільки зараз з використанням сучасних технологій, вони є чудовим нагадуванням про наше всесвітнє визнання як виноробної країни», – кажуть на виноробні.

Виноробня пропонує екскурсії своїми володіннями та виробництвом. Щоб забронювати тур, необхідно зв’язатися за номером телефону: + 389 43 447 519.

Фото: facebook.com

Tel.: + 389 2 3181 700 Email: contact@tikves.com.mk Web: www.tikves.com.mk/en/home/ Address: St. 810 No. 2, 1000 Skopje, North Macedonia Виноробня Tikves, заснована в 1885 році, є лідером виноробної промисловості Північної Македонії, а також найстарішою та найбільшою виноробною у регіоні. Поєднуючи переваги унікального терруару та ідеальних умов для вирощування винограду з інноваційним мисленням, давніми традиціями виноробства […]

Cramele Recas

Tel.: +40 256 330 100
Email: office@recaswine.ro
Web: www.cramelerecas.ro
Address: Complex de Vinificatie CP1 307340 Recas, Romania


З 2020 року компанія Cramele Recas займає перше місце на румунському винному ринку по обігу, будучи найбільшим експортером пляшкових вин у Румунії (відповідає за 55% всього місцевого вина, яке досягає кордону).

Cramele Recas

Компанія має партнерські відносини з Англією, Німеччиною, Швецією, США, Канадою, Японією, Кореєю, Малайзією.

Cramele Recas

Cramele Recas використовує виноградники площею близько 1150 га, розташовані в Рекаші та Мініші, з виробничою та складською потужністю близько 32 000 000 літрів на рік.

Cramele Recas

«Наші винороби Hartley Smithers (Австралія) та Nora Iriarte (Іспанія) увійшли до списку 100 найкращих виноробів світу 2020 року за версією рейтингу міжнародного профільного журналу The Drinks Business, – кажуть у Cramele Recas. – Ми охоплюємо широкий спектр сегментів ринку, від початкового рівня (Schwaben Wein, Huniade Castle), до преміального (Sole, Solo Quinta, Selene, Muse) та супер-преміального (Cuvee Uberland, La Stejari), вражаючи різноманітністю асортименту від білих, сухих, свіжих або витриманих, до ігристих та десертних вин».

Cramele Recas

Фото: facebook.com/CrameleRecas

Tel.: +40 256 330 100 Email: office@recaswine.ro Web: www.cramelerecas.ro Address: Complex de Vinificatie CP1 307340 Recas, Romania З 2020 року компанія Cramele Recas займає перше місце на румунському винному ринку по обігу, будучи найбільшим експортером пляшкових вин у Румунії (відповідає за 55% всього місцевого вина, яке досягає кордону). Компанія має партнерські відносини з Англією, Німеччиною, […]

Bride Valley Vineyard

Tel.: 01308 482767
Email: info@bridevalleyvineyard.com
Web: www.bridevalleyvineyard.com/
Address: Stable Cottage,  Court House,  Litton Cheney, Dorset  DT2 9AW, England


Стівен і Белла Спур’є (Steven/Bella Spurrier) оселилися в Літтон Чейні в 1987 після того, як вони прожили у Франції, Лондоні і Нью-Йорку. З самого початку Стівен Спур’є, відомий винний експерт і письменник, усвідомлював весь величезний потенціал вирощування виноградних лоз на фермі площею 200 акрів. На фермі також розводять овець.

Bride Valley Vineyard

На початку своєї діяльності Стівен Спур’є зробив видатну кар’єру в торгівлі, відкривши власний винний магазин у Парижі, був організатором та суддею знаменитої сліпої порівняльної дегустації Judgement of Paris Tasting у 1976 році, коли між собою змагалися винні виробники Бордо та Каліфорнії. Крім того, Стівен Спур’є заснував L’Academie du Vin – першу приватну винну школу у Франції, співпрацював з найбільшим профільним виданням Decanter, написав безліч книг про вино, а під час пандемії проводив онлайн-семінари, присвячені винній темі.

Bride Valley Vineyard

Долина Брайд, де знаходиться виноробня, розташована в чарівному селі Літтон Чейні, яке знаходиться на південь від головної автомагістралі A35 між Брідпортом і Дорчестером і всього за два кроки від Юрського узбережжя, включеного до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Bride Valley Vineyard

Чистий вапняний кімеріджський ґрунт майже ідентичний тому, що знаходиться в регіоні Шампань. Південні схили місцевості пропонують сприятливий клімат для вирощування сортів Chardonnay, Pinot Noir та Pinot Meunier – класичних сортів ігристих вин.

Перший урожай був зібраний Спур’є у 2011 році, у 2014 році було випущено три елегантні ігристі вина, вироблені традиційним методом шампанського: Blanc de Blancs, Brut Reserve та рожеве, назване на честь дружини Стівена – Rosé Bella.

Bride Valley Vineyard

У 2018 році виноробня Стівена Спур’є виробила майже 60 000 пляшок, саме тоді Bride Valley Vineyard випустила перший у Великій Британії креман. А у 2019 – свої перші тихі вина: Dorset Chardonnay та Dorset Pinot Noir.

Bride Valley Vineyard відкрита для відвідувачів. Тури розпочинаються з 14 квітня і продовжуються по четвергах та суботах до початку збору врожаю. Екскурсії коштують 22,50 фунти стерлінгів на дорослого. Діти можуть супроводжувати дорослих під час візиту на виноробню, плата – 5 фунтів стерлінгів за дитину віком від 3 до 18 років, включно з безалкогольним напоєм (дітям до 3 років безкоштовно).

Спурье2

Усі бажаючі можуть приєднатися до Bride Valley Vineyard та стати членом Клубу. Член клубу отримує (обрані ним) шість пляшок вина Bride Valley не менше двох разів на рік зі знижкою 15%.

Bride Valley Vineyard

На превеликий жаль у 2021 році Стівен Спур’є покинув наш світ. Нам, журналістам редакції Drinks+, було важко говорити про це, адже ще недавно ми приймали вітання від метра на честь виходу нашого ювілейного 200-го номера, а кілька років тому винний гуру дав нашому виданню ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів подробиці про легендарну дегустацію американських і французьких вин, що наробила шуму, про свій проект Bride Valley Vineyard, про те, які свої досягнення він вважає найважливішими, і поділився планами…

Фото: facebook.com/bridevalleyvineyard

Tel.: 01308 482767 Email: info@bridevalleyvineyard.com Web: www.bridevalleyvineyard.com/ Address: Stable Cottage,  Court House,  Litton Cheney, Dorset  DT2 9AW, England Стівен і Белла Спур’є (Steven/Bella Spurrier) оселилися в Літтон Чейні в 1987 після того, як вони прожили у Франції, Лондоні і Нью-Йорку. З самого початку Стівен Спур’є, відомий винний експерт і письменник, усвідомлював весь величезний потенціал вирощування […]

Les Caves de Pyrene

Tel.: +44 (0)1483 538820; +44 (0)1483 554750
Email: sales@lescaves.co.uk; shop@lescaves.co.uk
Web: http://www.lescaves.co.uk/lescaves-welcome
Address: Pew Corner Old Portsmouth Road, Artington GU3 1LP Guildford, Great Britain


Les Caves de Pyrene є імпортером, дистриб’ютором та роздрібним продавцем вин з усього світу.

«Ми віримо у просування «натуральних» вин: тих, що виражають батьківщину. Поважаємо вина, виготовлені вручну з мінімальним хімічним втручанням; міста де виноробство виявляє максимальну повагу до довкілля», – розповідають в Les Caves de Pyrene.

Наразі Les Caves de Pyrene допомагає родинам, які тікають зі зруйнованої війною України. Співробітники компанії сприяють розселенню біженців у безпечних притулках по всій Європі та у житлі, наданому європейськими виноробами цього імпортера.

Фото: facebook.com/lescavesdepyreneuk

Tel.: +44 (0)1483 538820; +44 (0)1483 554750 Email: sales@lescaves.co.uk; shop@lescaves.co.uk Web: http://www.lescaves.co.uk/lescaves-welcome Address: Pew Corner Old Portsmouth Road, Artington GU3 1LP Guildford, Great Britain Les Caves de Pyrene є імпортером, дистриб’ютором та роздрібним продавцем вин з усього світу. «Ми віримо у просування «натуральних» вин: тих, що виражають батьківщину. Поважаємо вина, виготовлені вручну з мінімальним хімічним […]

X
Украина