Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Holdvölgy Experience

Tel.: +36 70 391 46 43
Email: visit@holdvolgy.com
Web: www.pince.holdvolgy.com/en/cellar/
Address: Árpád utca 13. Mád, Hungary 3909


У маєтку вирощують 6 сортів токайського винограду. Сьогодні 30 ділянок маєтку площею 28 га розташовані на 7 різних історично класифікованих виноградниках у басейні Мад.

Дослідіть широку історичну систему підвалів у Токайському басейні Мад довжиною понад 2 км з понад 109 розгалуженнями на 3 рівнях.

Holdvölgy Experience

У 2018 році будівля виноробні виграла міжнародний архітектурний конкурс A’Design Awards у Мілані.

Holdvölgy Cellar Visit двічі був удостоєний нагороди «Найкраще відвідування льоху» на премії VinCE Awards (2016, 2017); Tripadvisor також надав висококласний титул «Вибір мандрівника» у 2020 та 2021 роках.

Вина Holdvölgy завоювали золоті медалі на найпрестижніших угорських та міжнародних винних конкурсах та входять у винні карти престижних ресторанів у всьому світі.

Holdvölgy Experience

У 2019 році маєток отримав нагороду Угорської асоціації сомельє «Виробник року – досконалість».

У 2021/2022 Holdvölgy Experience була номінантом премії Wine Travel Awards.

Tel.: +36 70 391 46 43 Email: visit@holdvolgy.com Web: www.pince.holdvolgy.com/en/cellar/ Address: Árpád utca 13. Mád, Hungary 3909 У маєтку вирощують 6 сортів токайського винограду. Сьогодні 30 ділянок маєтку площею 28 га розташовані на 7 різних історично класифікованих виноградниках у басейні Мад. Дослідіть широку історичну систему підвалів у Токайському басейні Мад довжиною понад 2 км з […]

Laposa Birtok

Tel.: +36 20 777 7133
Email: birtok@bazaltbor.hu
Web: www.laposa.hu
Address: Bogyay Lajos út 1. Badacsonytomaj, Hungary 8261


Laposa Birtok пропонує чотири гастрономічні локації – від легкої вуличної їжі до сучасних бістро, а також можливість спостерігати за роботою на виноробні, насолоджуючись обідом у ресторані, який знаходиться поверхом вище.

Laposa Birtok

«Наш маєток став одним із найпопулярніших виноробень в регіоні. Ми пишаємося тим, що можемо показати всі смаки та цінності Прибалатонської височини через наші вина», – кажуть власники Laposa Birtok.

Здебільшого виноробня виготовляє білі вина, працюють з традиційними місцевими сортами винограду, типовими для виноробного регіону Бадачонь. Виробляють близько 500 000 пляшок на рік. Основні сорти: Welschriesling, Rhine Riesling, Pinot Gris, Kéknyelű, Furmint, Juhfark.

Вина Laposa Birtok можна придбати у магазині при виноробні  або у інтернет-магазині.

Фото: aposa.hu/en

Tel.: +36 20 777 7133 Email: birtok@bazaltbor.hu Web: www.laposa.hu Address: Bogyay Lajos út 1. Badacsonytomaj, Hungary 8261 Laposa Birtok пропонує чотири гастрономічні локації – від легкої вуличної їжі до сучасних бістро, а також можливість спостерігати за роботою на виноробні, насолоджуючись обідом у ресторані, який знаходиться поверхом вище. «Наш маєток став одним із найпопулярніших виноробень в […]

Pannonhalmi Főapátság pincészete

Tel.: +36 96 570 171
Email: pinceszet@osb.hu
Web: www.apatsagipinceszet.hu/
Address: Vár 1. Pannonhalma, Hungary 9090


Абатство є домом для традицій виноградарства бенедиктинських ченців з початку 1900-х років, виноградникам понад 1000 років.

Pannonhalmi Főapátság pincészete

Монахи-бенедиктинці, що оселилися на священній горі Паннонія в 996 році, відродили стародавню культуру виноградарства та виноробства регіону, одночасно збудувавши свою церкву та монастир.

Площа виноградника 600 га, при такій площі це один із найменших із 22 виноробних регіонів країни.

Крім вин господарство виробляє олію з виноградних кісточок, трюфельні кульки з вином, шоколад з травами, лавандою. шалфеєм.

Фото: facebook.com/pannonhalmifoapatsagpinceszete

Tel.: +36 96 570 171 Email: pinceszet@osb.hu Web: www.apatsagipinceszet.hu/ Address: Vár 1. Pannonhalma, Hungary 9090 Абатство є домом для традицій виноградарства бенедиктинських ченців з початку 1900-х років, виноградникам понад 1000 років. Монахи-бенедиктинці, що оселилися на священній горі Паннонія в 996 році, відродили стародавню культуру виноградарства та виноробства регіону, одночасно збудувавши свою церкву та монастир. Площа […]

Barta Winery

Tel.:+36 30 324 2521
Email: sales@bartapince.com
Web: www.bartapince.com
Address: Rákóczi utca 81. Mád, Hungary 3909


По дорозі з Серенча в Мад увагу обов’язково приверне захоплюючий вид на один з найбільших і крутих виноградників на Королівському пагорбі (Király-hegy) – виноградник Old King (Öreg Király-dűlő). Не тільки його виняткове становище, але й тераси, побудовані камінь за каменем протягом століть, виділяють його в прекрасному ландшафті.

Barta Winery

Ще в 13 столітті на цій землі вирощували лозу, і звідси походить одне з найцінніших вин Tokaji.

Barta Winery належить ділянка площею 17 га.

Barta Winery

У 2018 році Barta Winery отримала сертифікат виробника органічних вин, а це означає, що етикетки виноробні прикрашають «логотип сертифікованого органічного вина» — «письмове свідчення» прихильності до якості та стійкості.

Tel.:+36 30 324 2521 Email: sales@bartapince.com Web: www.bartapince.com Address: Rákóczi utca 81. Mád, Hungary 3909 По дорозі з Серенча в Мад увагу обов’язково приверне захоплюючий вид на один з найбільших і крутих виноградників на Королівському пагорбі (Király-hegy) – виноградник Old King (Öreg Király-dűlő). Не тільки його виняткове становище, але й тераси, побудовані камінь за каменем […]

Vylyan Vineyards and Winery

Tel.:+36 30 376 0885
Email: vendeglatas@vylyan.hu
Web: www.vylyan.hu/en/kapcsolat/borkostolas
Address: Kisharsány, Hungary 7800


Vylyan Vineyards and Winery тісно пов’язана зі своїм терруаром. Винороби побудували свій погреб в самому серці виноградників на Fekete-hegy (Чорна гора).

Vylyan Vineyards and Winery

«З початку нашої метою було створення найкращого вина з характеристиками регіону Вілань. Ми застосували історичні знання та досвід і пристосували їх до завдань сучасного виноробства», – говорять на виноробні. Ця філософія також відображена у використанні екологічно чистих рішень на виноградниках. Vylyan Vineyards and Winery – це 120 гектарів, які були посаджені 1992-2004 р.р., на південь або південний схід з щільністю 7000 лоз на гектар. Їхня врожайність помірна: середнє навантаження 40 гл/га.

Vylyan Vineyards and Winery

З квітня по вересень виноробня чекає на вайнловерів. Щоп’ятниці з 18.00 до 20.00 Vylyan Vineyards and Winery відкриває льох та запрошує на дегустацію та екскурсію. Винний магазин у маєтку відкрито з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.00.

Tel.:+36 30 376 0885 Email: vendeglatas@vylyan.hu Web: www.vylyan.hu/en/kapcsolat/borkostolas Address: Kisharsány, Hungary 7800 Vylyan Vineyards and Winery тісно пов’язана зі своїм терруаром. Винороби побудували свій погреб в самому серці виноградників на Fekete-hegy (Чорна гора). «З початку нашої метою було створення найкращого вина з характеристиками регіону Вілань. Ми застосували історичні знання та досвід і пристосували їх до […]

Crama Mircești

Tel.: +373 601 11 170
Web: https://www.facebook.com/cramamircesti/
Address: MD3613 Mircești, Raionul Ungheni, Republic of Moldova


Виноробня Crama Mircești створена кілька років тому і завдяки сучасному підходу до виробництва вина, стала взірцем для наслідування невеликих виноробних заводів у Молдові.

Crama Mircești

Crama Mircești знаходиться в однойменному селі Унгенського району. Власник винзаводу Аркадій Фонеа (Arcadie Fonea). Регіон  має історичне значення і хороший терруар для вин з сильним характером.

Виноробня володіє 15 га лоз, що розташовані на схилах з нахилом до 30°, з південним, східним і північним виходом, на висоті 340 метрів, це один з найвищих виноградників Молдови. За словами винороба, ця мікрозона пропонує дуже сприятливі умови для вирощування якісного винограду.

Crama Mircești

Максимальна виробнича потужність винзаводу становить 50 000 пляшок вина на рік, з цінних місцевих та європейських сортів. Вина відносяться до категорії преміум.

Tel.: +373 601 11 170 Web: https://www.facebook.com/cramamircesti/ Address: MD3613 Mircești, Raionul Ungheni, Republic of Moldova Виноробня Crama Mircești створена кілька років тому і завдяки сучасному підходу до виробництва вина, стала взірцем для наслідування невеликих виноробних заводів у Молдові. Crama Mircești знаходиться в однойменному селі Унгенського району. Власник винзаводу Аркадій Фонеа (Arcadie Fonea). Регіон  має історичне […]

Vinuri De Comrat

Tel.: +373 691 13 230
Web: https://vinuridecomrat.md/
Email: vinacomrata@inbox.ru
Address: UTA Gagauzia, Comrat, Vinzavodscaya 1, Republic of Moldova


Vinuri De Comrat – найстаріший виноробний завод, розташований в південній частині Молдови. Понад 120 років місцеві винороби зберігають і передають з покоління в покоління класичну традицію виготовлення унікальних вин, що надає винам Comrat природну свіжість, елегантність і питність.

Vinuri De Comrat

Найстаріша будівля Vinuri De Comrat датується 1894 роком. Виноробня входить до винної дороги Молдови «Розвиток транскордонного винного туристичного кластера RO-MD».

Vinuri De Comrat

Якщо ви вирушите в дорогу на самий південь Молдови, в регіон Гагаузія, вам неодмінно варто відвідати Vinuri De Comrat – амбітний проект з його музеєм забутих речей та рестораном Bessarabian Province – унікальний зразок сучасного ресторану, роташованого в старих підвалах XIX ст. Ідея відкриття ресторану виникла в процесі реставрації історичного винного двору Vinuri De Comrat, який був створений в 1987.

Tel.: +373 691 13 230 Web: https://vinuridecomrat.md/ Email: vinacomrata@inbox.ru Address: UTA Gagauzia, Comrat, Vinzavodscaya 1, Republic of Moldova Vinuri De Comrat – найстаріший виноробний завод, розташований в південній частині Молдови. Понад 120 років місцеві винороби зберігають і передають з покоління в покоління класичну традицію виготовлення унікальних вин, що надає винам Comrat природну свіжість, елегантність і питність. […]

Castel Mimi

Tel.: +373 265 0 1893
Web: https://www.castelmimi.md/en/
Email: office@castelmimi.md
Address: Castel mimi, S. Bulboaca, R. Anenii noi, Republica Moldova


Castel Mimi – це перлина на винному шляху Молдови. Екскурсія у сюди проллє світло на багато подій та історичних подробиць, які десятиліттями зберігалися в таємниці, і переведе вас в іншу епоху.

Castel Mimi

Виноробня є однією з головних туристичних визначних пам’яток Молдови. Входить до числа 15 найкрасивіших виноробень світу. Щорічно Castel Mimi відвідують 30 000 відвідувачів з понад 80 країн світу.

Castel Mimi

Castel Mimi був заснований у 1893 році, відремонтований і відкритий для відвідувачів 17 вересня 2016 року. Він включений до «Винної дороги Молдови», яка є першим культурно-туристичним маршрутом, сертифікованим Радою Європи в рамках ITER VITIS Les Chemins de La Vigne в Європі.

Tel.: +373 265 0 1893 Web: https://www.castelmimi.md/en/ Email: office@castelmimi.md Address: Castel mimi, S. Bulboaca, R. Anenii noi, Republica Moldova Castel Mimi – це перлина на винному шляху Молдови. Екскурсія у сюди проллє світло на багато подій та історичних подробиць, які десятиліттями зберігалися в таємниці, і переведе вас в іншу епоху. Виноробня є однією з головних […]

Possessioni Serego Alighieri

Tel.: +39 045 770 36 22
Web: https://www.seregoalighieri.it/it/la-tenuta
Email: wine.experience@masi.it
Address: Via Giare 277 Località Gargagnago 37015 Sant’Ambrogio di Valpolicella (Verona), Italia


Маєток Possessioni Serego Alighieri розташовано в самому серці Вальполічелла Классіка (Valpolicella Classica), в оточенні зелених пагорбів і всього за кілька кілометрів від історичного центру Верони та мальовничого озера Гарда.

Possessioni Serego Alighieri

Possessioni Serego Alighieri має давні історичні, культурні та виноробні традиції у Вальполічеллі, які налічують понад 650 років. Все почалось в 1353 році, коли П’єтро Аліг’єрі (Pietro Alighieri), син великого поета Данте, який пішов за своїм батьком у вигнання у Верону, купив маєток Казаль-деї-Ронкі в Гарганьяго в центрі Вальполічелла Класика, який і сьогодні залишається серцем Possessioni Serego Alighieri.

У 1549 році в сім’ї Аліг’єрі залишилися тільки спадкоємиці-жінки, вони одружилися з могутньою імператорською сім’єю Серего, з тих пір нащадки сім’ї називають себе подвійним прізвищем Serego Alighieri.

Possessioni Serego Alighieri

У 1973 році Serego Alighieri стало одним із найпрестижніших історичних венеціанських маєтків під егідою Masi Group. Сьогодні маєток приймає відвідувачів, щоб кожен міг відкрити для себе дух регіону Вальполічелла та його унікальну історію.

Підвали Serego Alighieri – найстаріші у Вальполічеллі, це місце зберігання вин з відомим характером та благородством. Вина тут зберігаються у 600 літрових бочках з вишневого дерева як і багато століть тому, це данина традиціям сім’ї. Вишневе дерево робить вино гладким та округлим, підкреслює типові аромати винограду з регіону Вальполічелла.

Possessioni Serego Alighieri

Possessioni Serego Alighieri виробляє такі великі вина як:

VAIO ARMARON Amarone della Valpolicella classico DOCG

MONTEPIAZZO Valpolicella Classico Superiore DOC

CASAL DEI RONCHI Recioto della Valpolicella Classico DOCG

POSSESSIONI Rosso del Veronese IGT

POSSESSIONI Garganega e Sauvignon del Veneto IGT

PODERI BELLOVILE Toscana IGT

BELLOVILE VERMENTINO Vermentino di Toscana IGT Bio

Фото: facebook.com/SeregoAlighieri

Tel.: +39 045 770 36 22 Web: https://www.seregoalighieri.it/it/la-tenuta Email: wine.experience@masi.it Address: Via Giare 277 Località Gargagnago 37015 Sant’Ambrogio di Valpolicella (Verona), Italia Маєток Possessioni Serego Alighieri розташовано в самому серці Вальполічелла Классіка (Valpolicella Classica), в оточенні зелених пагорбів і всього за кілька кілометрів від історичного центру Верони та мальовничого озера Гарда. Possessioni Serego Alighieri має […]

Masi Tenuta Canova

Tel.: +39 045 7580239
Web: www.masi.it/en/masi-wine-experience/our-estates/tenuta-canova
Email: canova@masi.it
Address: Via Delaini, 1 Località Sacro Cuor – SP 5 Verona Lago 37017 Lazise del Garda (Verona), Italy


Masi Tenuta Canova – це комплекс, розташований у сільській місцевості біля озера Гарда, що складається з готелю, виноробні, винного бутіка і бару Vino e Cucina для дегустацій та приватних заходів, де гостям запропонують найкращі вина маєтку у поєднанні зі стравами місцевої кухні.

Masi Tenuta Canova

З готелю відкривається чарівний вид на екологічно чисті виноградники, оливкові гаї та пагорби Вальполічелли.

Masi Tenuta Canova

У маєтку знаходиться мультимедійний Музей винних відкриттів Масі (Masi Wine Discovery Museum), який відправить відвідувачів у захоплюючу подорож у світ вина. На дегустації вин гості можуть спробувати знамениті вина Masi: Pinot Grigio delle Venezie Masianco, Valpolicella Superior Toar, Rosso del Veronese Brolo Campofiorin Oro, Amarone Riserva Costasera.

Masi Tenuta Canova

У винному магазині на першому поверсі головної будівлі представлено повний асортимент вин Masi.

Фото: facebook.com/MasiWines

Tel.: +39 045 7580239 Web: www.masi.it/en/masi-wine-experience/our-estates/tenuta-canova Email: canova@masi.it Address: Via Delaini, 1 Località Sacro Cuor – SP 5 Verona Lago 37017 Lazise del Garda (Verona), Italy Masi Tenuta Canova – це комплекс, розташований у сільській місцевості біля озера Гарда, що складається з готелю, виноробні, винного бутіка і бару Vino e Cucina для дегустацій та приватних […]

X
Украина