Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Туристична галузь Спарти робить ставку на гастрономію

Очільники туристичного сектору в грецькому місті Спарта на Пелопоннесі оголосили про плани включити місцеву гастрономію в туристичний досвід, а також запропонували заходи, спрямовані на просування місцевих продуктів харчування.


Про новий кулінарний напрямок діяльності оголосили під час Першого гастрономічного та туристичного форуму, організованого муніципалітетом Спарти, в якому взяли участь експерти з туризму та харчування, а також професіонали з харчування та напоїв та місцеві виробники.

Місцеві фахівці обговорили створення реєстру, в який будуть включені місцеві виробники та продукти. Також запропонували ряд стимулів для створення професійних об’єднань та спільних ініціатив між туристичними підприємствами, такими як готелі та ресторани, з місцевими власниками фермерського бізнесу та виробниками.

Заступник мера Спарти з питань туризму та громадських робіт Джорджія Захаракі

«Наша мета – продемонструвати кулінарний досвід Спарти та включити гастрономію в наш туристичний маркетинговий план», – заявила Джорджія Захаракі (Georgia Zaharaki), заступник мера Спарти з питань туризму та громадських робіт, додавши, що місцеві підприємства привітали цю ідею, яка, за їхніми словами, сприятиме подальшому розвитку туризму Спарти.

«Місцеві зацікавлені сторони хочуть, щоб кулінарна ідентичність кожного напряму була сертифікована, пов’язана з місцевими угодами про якість, згідно з якими постачальники будуть сертифіковані та отримають спеціальні сертифікаційні етикетки», – розповіла пані Захаракі.

Продукти, які стануть смачною візитівкою Спарти, включають копчену шинку та ковбаси місцевого виробництва «siglino», оливкову олію та вина, виготовлені з місцевих сортів винограду, а також місцеві пироги.

Туристи з усього світу направляються в це місто, щоб на власні очі побачити історію славетної Спарти. Але, крім давніх артефактів, тут пропонують високоякісний сервіс, який постійно розвивається і вдосконалюється. Це приносить користь не тільки гостям регіону, а й місцевим жителям.

За матеріалами news.gtp.gr

Фото: Real Sparta

Очільники туристичного сектору в грецькому місті Спарта на Пелопоннесі оголосили про плани включити місцеву гастрономію в туристичний досвід, а також запропонували заходи, спрямовані на просування місцевих продуктів харчування. Про новий кулінарний напрямок діяльності оголосили під час Першого гастрономічного та туристичного форуму, організованого муніципалітетом Спарти, в якому взяли участь експерти з туризму та харчування, а також […]

Gramofon Wine

Tel.: +40763684199
Email: crama@gramofonwine.ro
Web: https://www.gramofonwine.ro
Address: Mocesti 215, Iordacheanu, Romania


Перші лози виноробні були посаджені у 2009 році. «Наші вина мають органічний розвиток, а технології, які ми застосовуємо – роблять смак вин досконалим», – кажуть румінські винороби.

Gramofon Wine

Виноградники Gramofon Wine знаходяться на тій самій паралелі, що й знамениті виноградники Бордо та Тоскани.

Gramofon Wine

Одним із засновників виноробні є Марсель Паску (Marcel Pascu), спочатку покликанням Марселя була музика, але об’їздивши майже весь світ із саксофоном він повернувся на рідну землю і став виноробом.

В одному з інтерв’ю Марсель Паску каже: «Музика була зі мною майже п’ятдесят чудових років. Тепер зі мною вино. Ця нова пристрасть, казковий світ повний випробувань, сподіваюся, ця пристрасть принесе не менше задоволення». Паску підкреслює, що «як за вінілової платівкою стоїть ціла команда звукорежисерів, інструменталістів, диригентів, солістів, так і за пляшкою вина стоїть праця та зусилля багатьох людей, які доглядають виноградник та господарство…» Тепер стає зрозуміло, звідки музична назва виноробні.

Gramofon Wine

Вина Gramofon Wine, чи то червоні, білі чи рожеві, вже здобули не одну медаль на різноманітних конкурсах, брали участь у дегустаціях.

Gramofon Wine

Виноробня прагне розвивати винний туризм, з цією метою на Gramofon Wine обладнаний міні готель – Tiny House.

Фото: gramofonwine.ro, facebook.com/GramofonWine

Tel.: +40763684199 Email: crama@gramofonwine.ro Web: https://www.gramofonwine.ro Address: Mocesti 215, Iordacheanu, Romania Перші лози виноробні були посаджені у 2009 році. «Наші вина мають органічний розвиток, а технології, які ми застосовуємо – роблять смак вин досконалим», – кажуть румінські винороби. Виноградники Gramofon Wine знаходяться на тій самій паралелі, що й знамениті виноградники Бордо та Тоскани. Одним із засновників […]

Domeniile Prince Matei

Web: www.domeniileprincematei.com/vinul
Address: Comuna Vernești, sat Zorești, strada 5, nr. 4, Buzau, Roumanie


Domeniile Prince Matei розташована у східній частині Деалулуй Маре, одного з найпрестижніших виноробних районів Румунії. Про свою землю винороби пишуть: «Сонце та вітер благословляють родючу землю та створюють мікроклімат, у якому людина та природа живуть у гармонії».

Domeniile Prince Matei

Володіння виноробні розкинулися на 76 га навколо двох пагорбів – Тегеняну та Зорілор, на яких зиростають лози віком понад 40 років. Ґрунт вапняний із покладами глини та дрібного піску. Вино виробляють з 1998 року.

Вина Prince Matei Domains представляють нове покоління вин Деалулуй Маре. Ручний збір урожаю, ретельна вініфікація та витримка протягом 12 місяців у дубових бочках роблять їх питкими та свіжими.

Domeniile Prince Matei

За останні два роки на виноробні провели капітальний ремонт та оснастили її найсучаснішим обладнанням.

Фото: facebook.com/DomeniilePrinceMatei

Web: www.domeniileprincematei.com/vinul Address: Comuna Vernești, sat Zorești, strada 5, nr. 4, Buzau, Roumanie Domeniile Prince Matei розташована у східній частині Деалулуй Маре, одного з найпрестижніших виноробних районів Румунії. Про свою землю винороби пишуть: «Сонце та вітер благословляють родючу землю та створюють мікроклімат, у якому людина та природа живуть у гармонії». Володіння виноробні розкинулися на 76 […]

Crama Serve din Ceptura

Tel.: +40 21 222 8456
Email:
clubul@serve.ro
Web: https://serve.ro/
Address: 020349 Bucharest, Romania


Виноробня заснована у 1994 році, володіє 64 га. Crama Serve din Ceptura розташована на паралелі 45 °, як і регіон Бордо. «Таким чином, наші виноградники вважаються «батьківщиною червоних вин». Достатня кількість дощів і родючий ґрунт забезпечують найкращі врожаї», – кажуть винороби.

Crama Serve din Ceptura

Вирощують Sauvignon Blanc, Riesling Italian, Riesling de Rin, Chardonnay, Fetească Albă, Tămâioasă Românească, Merlot, Pinot Noir, Fetească Neagră, Cabernet Sauvignon.

З 2012 року виноробня проводить невеликі приватні заходи для любителів вина та організовує дегустації під куполом павільйону, який вміщує 35 осіб та має вихід у просторий двір.

Вина Crama Serve din Ceptura неодноразово отримували високі бали та медалі від авторитетних винних видань та на конкурсах.

Фото: facebook.com/CramaSERVEdinCeptura, tripadvisor.fr

Tel.: +40 21 222 8456 Email: clubul@serve.ro Web: https://serve.ro/ Address: 020349 Bucharest, Romania Виноробня заснована у 1994 році, володіє 64 га. Crama Serve din Ceptura розташована на паралелі 45 °, як і регіон Бордо. «Таким чином, наші виноградники вважаються «батьківщиною червоних вин». Достатня кількість дощів і родючий ґрунт забезпечують найкращі врожаї», – кажуть винороби. Вирощують […]

AXIS Wine

Tel.: +380 67 672 0010
Email: kds@axis-ua.com
Web: https://axiswine.com/
Address: Україна, м. Львів, вул. Любінська 168


AXIS Winery – молода, але успішна крафтова виноробня, котру у 2017 році заснували бізнес-партнери Дмитро Копій та Сергій Урбановський. AXIS знаходиться у Львові, але виноградник розташований у Південній Бессарабії, на Одещині, поблизу Ізмаїлу.

AXIS Wine

Перший вінтаж засновники виноробні випустили в 2017 році. В 2021 році виноробнею було виготовлене унікальне солодке вино за технологією appassimento.

Винороби працюють з такими сортами як Шардоне, Рислінг, Піно Нуар, Піно Гріджио, Мерло, Каберне, Одеський Чорний, Сапераві та іншими. Для витримки використовуються дубові бочки французького виробництва.

AXIS Winery

Вина AXIS Winery мають більше 10 золотих та срібних медалей від авторитетних українських дегустаційних конкурсів.

Фото: facebook.com/axiswine

Tel.: +380 67 672 0010 Email: kds@axis-ua.com Web: https://axiswine.com/ Address: Україна, м. Львів, вул. Любінська 168 AXIS Winery – молода, але успішна крафтова виноробня, котру у 2017 році заснували бізнес-партнери Дмитро Копій та Сергій Урбановський. AXIS знаходиться у Львові, але виноградник розташований у Південній Бессарабії, на Одещині, поблизу Ізмаїлу. Перший вінтаж засновники виноробні випустили в […]

Виноробня My Wine Едуарда Городецького

Tel.:+38 098 538 92 92
Email: zakaz.mywine@gmail.com
Web: https://mywine.com.ua/
Address: с. Роксолани, Одеська область


Едуард Городецький, винороб у четвертому поколінні, протягом багатьох років працював директором Одеського коньячного заводу «Шустов».

Едуард Городецький

Перше власне вино Городецький створив у червні 2021 року. Сімейну виноробню Городецького офіційно ще не відкрито – завадила війна. У листопаді 2020 року винороб придбав землю з приміщенням, яке мріяв перетворити на шато.

Виноробня My Wine Едуарда Городецького

Сорти, з якими працює My Wine: Піно Нуар, Піно Блан, Шардоне, Каберне Совіньйон, Мерло.

Едуард Городецький

На Ukraine Wine&Spirits Awards 2021 року в Києві Merlot my Wine Eduard Gorodetsky отримало срібло.

Фото: My Wine, Arsen Fedosenko

 

Tel.:+38 098 538 92 92 Email: zakaz.mywine@gmail.com Web: https://mywine.com.ua/ Address: с. Роксолани, Одеська область Едуард Городецький, винороб у четвертому поколінні, протягом багатьох років працював директором Одеського коньячного заводу «Шустов». Перше власне вино Городецький створив у червні 2021 року. Сімейну виноробню Городецького офіційно ще не відкрито – завадила війна. У листопаді 2020 року винороб придбав землю […]

Раковецька Лоза

Tel.: +380 63 246 2252; +38 067 6740295
Email: khyzhko@gmail.com
Web: http://rakovets-vine.com
Address: Раковець, Львівська область, Україна, 81164


Спочатку власники господарства займались вирощуванням лоз та їх продажем, але наразі почали виробляти вино. На винограднику росте понад 100 різних сортів винограду як столових так і технічних.

Раковецька Лоза

Вина від виноробні «Раковецька Лоза» були присутні на Brave Wine – вікенді найкращого українського вина, що відбувався 8-9 жовтня у Києві. Тоді винороби презентували «Каберне Совіньйон», «Мерло», «Іршаї Олівер» та «Розе Мерло».

На дегустації українських савіньйон бланів, що відбудется 27 жовтня 2022 у Києві, «Раковецька Лоза» представить своє вино з цього сорту винограду.

Фото: rakovets-vine.com

Tel.: +380 63 246 2252; +38 067 6740295 Email: khyzhko@gmail.com Web: http://rakovets-vine.com Address: Раковець, Львівська область, Україна, 81164 Спочатку власники господарства займались вирощуванням лоз та їх продажем, але наразі почали виробляти вино. На винограднику росте понад 100 різних сортів винограду як столових так і технічних. Вина від виноробні «Раковецька Лоза» були присутні на Brave Wine […]

Via Viticola Sarica Niculițel

Tel.: +40 765 443 326
Web: www.viaviticola.ro/crama
Address: DN 22, Niculițel, 827165, Judțul Tulcea, Romania


Виноробня Via Viticola Sarica Niculițel розташована на найстарішому винограднику Добруджі, неподалік пагорбів Сариця і Нікуліцель. Добруджі понад 2500 років, його реконструював та модернізував бізнесмен Маріус Ілієв (Marius Iliev), який разом з власниками виноградника вклався у «відродження краси місцевих вин».

Сьогодні Via Viticola Sarica Niculițel володіє власним виноградником площею 400 га та додатково закуповує виноград у низки місцевих виробників. Вирощують сорти Sauvignon Blanc, Chardonnay, Feteasca Alba, Alligote, Muscat Ottonel для білих вин, Feteasca Neagra, Merlot, Cabernet Sauvicgon для червоних. Кліматичні та ґрунтові властивості цього регіону гарантують, що ці сорти мають ідеальні умови для свого унікального самовираження.

Via Viticola Sarica Niculitel

«Як у ресторанах відомих шеф-кухарів, де майже завжди є фірмова страва, так і у багатьох виноробнях Румунії останніми роками почали з’являтися фірмові сорти. На Via Viticola Sarica Niculițel – це Alligote, – каже Марина Самойла (Marina Samoilă), винороб, власниця диплома WSET, дослідник румунських виноробень. – Цей білий сорт, родом з Бургундії, якнайкраще підходить для регіону Добруджа, його клімату та ґрунту».

Сорт Alligote, за словами місцевих виноробів, знайшов у Добруджі новий дім, та був одностайно оцінений як виразний і такий, що відрізняється від своїх «побратимів» в інших куточках виноробного світу.

Фото: start-up.ro

Tel.: +40 765 443 326 Web: www.viaviticola.ro/crama Address: DN 22, Niculițel, 827165, Judțul Tulcea, Romania Виноробня Via Viticola Sarica Niculițel розташована на найстарішому винограднику Добруджі, неподалік пагорбів Сариця і Нікуліцель. Добруджі понад 2500 років, його реконструював та модернізував бізнесмен Маріус Ілієв (Marius Iliev), який разом з власниками виноградника вклався у «відродження краси місцевих вин». Сьогодні Via Viticola Sarica […]

Leleka Wines

Tel.: +38 050 517 75 55
Web: https://leleka.wine/
Address: Київ, вул. Лаврська, 16a.


Leleka Wines – новий бренд високоякісних вин України від Wine Discovery Selection.

Leleka Wines

Свою назву бренд отримав на честь національного українського символу – лелеки, яка століттями асоціюється з благополуччям, сім’єю та добробутом.

Перший реліз відбувся у 2019 році.

Вина Leleka Wines представлені у винній карті ресторану «100 років тому вперед», що був відкритий у березні 2019 року Євгеном Клопотенко та Інною Поперешнюк.

Фото: facebook.com

Tel.: +38 050 517 75 55 Web: https://leleka.wine/ Address: Київ, вул. Лаврська, 16a. Leleka Wines – новий бренд високоякісних вин України від Wine Discovery Selection. Свою назву бренд отримав на честь національного українського символу – лелеки, яка століттями асоціюється з благополуччям, сім’єю та добробутом. Перший реліз відбувся у 2019 році. Вина Leleka Wines представлені у […]

Родинна виноробня Зелениці

Tel.: +380672535543; +380967573971; +380 67 854 6846
Web: www.facebook.com/profile.php?id=100054634966090
Address: Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський, проспект Грушевського, 27/10.


У 2012 році Володимир Анатолійович Зелениця та його син Анатолій заснували виноробню, з 2014 року почали виробництво власного вина. Деякий час тому було відкрито фірмовий магазин, де можна придбати натуральні вина від родини Зелениці.

Родинна виноробня Зелениці

Екскурсії та дегустації вин проводять за попереднім записом.

Родинна виноробня Зелениці

«Родинна виноробня Зелениці» виробляє:

• Біле напівсолодке (Цитронний Магарача);

• Біле сухе (Цитронний Магарача, Аліготе, Йоханітер, Рілайнс Пінк Сідліс);

• Біле сухе витримане в дубових бочках (Шардонне);

• Червоне сухе витримане в дубових бочках (Сапераві, Піно-Нуар, Каберне, Мерло);

• Червоне напівсолодке (Мускат Блау).

Фото: facebook.com

Tel.: +380672535543; +380967573971; +380 67 854 6846 Web: www.facebook.com/profile.php?id=100054634966090 Address: Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський, проспект Грушевського, 27/10. У 2012 році Володимир Анатолійович Зелениця та його син Анатолій заснували виноробню, з 2014 року почали виробництво власного вина. Деякий час тому було відкрито фірмовий магазин, де можна придбати натуральні вина від родини Зелениці. Екскурсії та дегустації вин проводять […]

X
Украина