Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

ViniComm

Tel.: +34 932 50 70 90
Email: info@vinicomm.com
Web: www.vinicomm.com
Address: GV Cortes Catalanes, 08020 Barcelona, Spain


Засновниця винного проекту ViniComm – Ольга Верченко. В рамках проекту вона проводить дегустації вин у Каталонії та ділиться своєю винною пристрастю та власним винним досвідом.

ViniComm

Ольга – винний професіонал, живе в Барселоні та працює у винному бізнесі з 2012 року, після закінчення Msc Wine у Бургундській школі бізнесу.

Ольга Верченко була номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації The Brightest Journey.

ViniComm

Проект ViniComm стартував як стартап-проект в Бургундії та отримав подальший розвиток у Барселоні. Його назва є комбінацією двох слів Vini («вино» латиною) і Comm, що означає «комерція і зв’язок».

Tel.: +34 932 50 70 90 Email: info@vinicomm.com Web: www.vinicomm.com Address: GV Cortes Catalanes, 08020 Barcelona, Spain Засновниця винного проекту ViniComm – Ольга Верченко. В рамках проекту вона проводить дегустації вин у Каталонії та ділиться своєю винною пристрастю та власним винним досвідом. Ольга – винний професіонал, живе в Барселоні та працює у винному бізнесі з […]

Winexfood

Tel.: +34 965 943 090
Email: info@winexfood.com
Web: www.winexfood.com
Address: Plaza de la Constitución, 7. 03550 San Juan de Alicante, Spain


Winexfood – це сімейний бізнес, заснований у 2012 році Шухратом Хакімовим (Shukhrat Khakimov) і Луїсом Кампосом де Аскарате (Luis Campoz de Azcarate). «Ми невелика компанія, але з великими мріями та цілями», – кажуть про себе організатори проекту.

Winexfood

Winexfood – виробник та продавець вина та продуктів харчування з сонячного узбережжя Сан-Хуан-де-Аліканте, Іспанія. Компанія виробляє та експортує понад 1000 марок вин з, більш ніж 70% іспанських апелласьонів. Вина від Winexfood можна зустріти по всьому світу – у Європі, Північній та Центральній Африці, Казахстані, Україні, Киргизстані, Китаї, Японії, Південній Африці.

Проект Winexfood був номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Brand – the Visiting Card of the Country та потрапил в фінал публічного голосування.

Winexfood

Шухрат Хакімов, один із засновників Winexfood – є засновником Shukhrat Khakimov & Viticultores – об’єднання виноробів, енологів, людей, захоплених вином та всім, що з ним пов’язане.

Winexfood

Проект Shukhrat Khakimov & Viticultores також був номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Progressive Approach.

Tel.: +34 965 943 090 Email: info@winexfood.com Web: www.winexfood.com Address: Plaza de la Constitución, 7. 03550 San Juan de Alicante, Spain Winexfood – це сімейний бізнес, заснований у 2012 році Шухратом Хакімовим (Shukhrat Khakimov) і Луїсом Кампосом де Аскарате (Luis Campoz de Azcarate). «Ми невелика компанія, але з великими мріями та цілями», – кажуть про себе […]

Shukhrat Khakimov & Viticultores

Tel.: +34 659 68 25 41
Email: shukhrat.khakimov@gmail.com
Web: www.facebook.com/Shukhrat-Khakimov-Viticultores-103984248882268
Address: Plz Constitución, 7. San Juan de Alicante. 03550 Alicante, Spain


Shukhrat Khakimov & Viticultores – це об’єднання виноробів, енологів, людей, захоплених вином та всім, що з ним пов’язане.

Проект Shukhrat Khakimov & Viticultores був номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Progressive Approach.

Shukhrat Khakimov & Viticultores

Головний винороб, генеральний директор та засновник – Шухрат Хакімов (Shukhrat Khakimov). Він переїхав з Казахстану до Європи, коли був студентом. Закінчив Вищу сільськогосподарську школу Анжера (Groupe ESA) у Франції, Політехнічний університет Валенсії (UPV) в Іспанії та Università Cattolica Del Sacro Cuore (UCSCP) в Італії. Всі дослідження були пов’язані з виноградарством, енологією, виноробством, виноградарством та управлінням терруарами. Після випуску Шухрат вирішив залишитися в Іспанії та розпочати свою історію за підтримки друзів та сім’ї.

Shukhrat Khakimov & Viticultores

Рушійною силою проекту є стійкість, головною метою –  виробництво нетрадиційних вин.

Незважаючи на те, що SK&V є молодим проектом, він уже має деякі надихаючі досягнення, наприклад, високі бали від одного з найпопулярніших гідів Іспанії – Guía Peñin.

Ще один захоплюючий проект від Шухрат Хакімов разом із Луїсом Кампосом де Азкарате – це WinexFood – невелика сімейна компанія, заснована у 2012 році, з великими мріями та цілями, а також стійкою місією. WinexFood – виробник вина та продуктів харчування.

Tel.: +34 659 68 25 41 Email: shukhrat.khakimov@gmail.com Web: www.facebook.com/Shukhrat-Khakimov-Viticultores-103984248882268 Address: Plz Constitución, 7. San Juan de Alicante. 03550 Alicante, Spain Shukhrat Khakimov & Viticultores – це об’єднання виноробів, енологів, людей, захоплених вином та всім, що з ним пов’язане. Проект Shukhrat Khakimov & Viticultores був номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Progressive Approach. Головний винороб, […]

BKWine Wine Tours

Tel.: +46 8 559 221 55
Email: info@bkwine.com
Web: www.bkwine.com
Address: 51 rue du Chevalier de la Barre, F-92130 Issy les Moulineaux, France


Відкрийте для себе місця винного туризму по всьому світу з BKWine Wine Tours – одного з провідних світових спеціалізованих винних туроператорів.

Компанія займається двома основними видами діяльності: винною журналістикою і винним туризмом.

BKWine Wine Tours

Засновниками компанії є Брітт Карлссон (Britt Karlsson) і Пер Карлссон (Per Karlsson), суддя Wine Travel Awards. У 1996 році Брітт і Пер запустили перший у Скандинавії сайт про вино. Сьогодні вони публікують свої статті ще на одному власному веб-сайті – BKWine Magazine (інтернет видання про вино та винний туризм).

Брітт Карлссон була номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Guide of the Year.

BKWine Wine Tours

BKWine Wine Tours організовує близько 30 винних турів у рік по всьому світу. Франція та Італія є двома основними країнами призначення, інші країни, які регулярно беруть участь у програмі BKWine Tours – це Іспанія, Португалія, Південна Африка, Чилі, Аргентина та Нова Зеландія. Також Брітт проводила тури в Хорватію, Угорщину, Німеччину. Напрямки змінюються щороку.

Tel.: +46 8 559 221 55 Email: info@bkwine.com Web: www.bkwine.com Address: 51 rue du Chevalier de la Barre, F-92130 Issy les Moulineaux, France Відкрийте для себе місця винного туризму по всьому світу з BKWine Wine Tours – одного з провідних світових спеціалізованих винних туроператорів. Компанія займається двома основними видами діяльності: винною журналістикою і винним туризмом. […]

Château du Clos de Vougeot

Tel.: +33 3 80 62 86 09
Email: visites@closdevougeot.info
Web: www.closdevougeot.fr
Address: rue de la montagne 21640 Vougeot, France


Розташоване у самому центрі маршруту Гран Крю, Château du Clos de Vougeot відкрито для відвідувачів цілий рік і вітає любителів історії, архітектури та вина.

Château du Clos de Vougeot

Прийоми, які проводяться в цій унікальній обстановці, відомі у всьому світі.

Château du Clos de Vougeot

Якщо в Château du Clos de Vougeot сьогодні більше не виробляють вина, воно все одно залишається символом майже тисячолітньої історії Бургундії.

Château du Clos de Vougeot

Château du Clos de Vougeot є організатором всесвітнього чемпіонату з œufs en meurette. Пориньте у два дні бургундського вина та гастрономії через музику, дегустації, конкурси та гастрономічну вечерю.

Фото: facebook.com/closdevougeot

Tel.: +33 3 80 62 86 09 Email: visites@closdevougeot.info Web: www.closdevougeot.fr Address: rue de la montagne 21640 Vougeot, France Розташоване у самому центрі маршруту Гран Крю, Château du Clos de Vougeot відкрито для відвідувачів цілий рік і вітає любителів історії, архітектури та вина. Прийоми, які проводяться в цій унікальній обстановці, відомі у всьому світі. Якщо […]

Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac

Tel.: +33 (0)1 42 65 24 85
Email: bistrotdusommelier@orange.fr
Web: www.bistrotdusommelier.eu/bds/
Address: 97 Bd Haussmann, 75008 Paris, France


Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac – винний ресторан, місце гармонії вин і страв. Майже щоп’ятниці тут проходить Winemaker Friday зі спеціальним меню, де кожна страва поєднується з обраним кюве від винороба.

Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac був номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Unique Program.

Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac

З перших днів відкриття ресторан завоював прихильність публіки. Філіп Фор-Брак вітає своїх клієнтів у теплій атмосфері, дбайливо консультує їх та забезпечує поповнення льоху.

Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac

Філіп кинув виклик самому собі бути одним із перших сомельє, які запустили власний ресторан, присвячений вину, з тисячами вин з усіх французьких та міжнародних виноградників у меню. У 1987 році Надін Падовані Фор-Брак (Nadine Padovani Faure-Brac) приєдналась до Філіпа.

Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac

Незважаючи на те, що Філіп має багато інших занять – він експерт, суддя, консультант і медіа-ведучий, Le Bistrot du Sommelier – це місце, до якого належить його серце. Це виставковий зал, який демонструє його бачення винної культури, сервісу та гостинності. Вони роблять це точкою тяжіння для багатьох виноробів, сомельє, де вони перебувають у клубі однодумців, де можуть вільно ділитися своєю пристрастю. Це дійсно місце обміну ідеями та думками. Місце, де можна зібратися разом, відчути себе єдиним цілим, познайомитись з новими людьми.

Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac

Філіп Фор-Брак відкрив Bistrot du Sommelier у Парижі майже сорок років тому, після того, як у 1984 виграв конкурс на звання найкращого молодого сомельє Франції.

Tel.: +33 (0)1 42 65 24 85 Email: bistrotdusommelier@orange.fr Web: www.bistrotdusommelier.eu/bds/ Address: 97 Bd Haussmann, 75008 Paris, France Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac – винний ресторан, місце гармонії вин і страв. Майже щоп’ятниці тут проходить Winemaker Friday зі спеціальним меню, де кожна страва поєднується з обраним кюве від винороба. Bistrot du Sommelier Philippe Faure-Brac був […]

Uman Winery

Tel.: 504408942
Email: maks.uman@ukr.net
Web: www.facebook.com/profile.php?id=100016167038207
Address: Ukraine, Uman


Винороб та сомельє Ігор Максименко заснував власну виноробню у 2013 році.

Мистецтву виготовлення вин Ігор Максименко навчався звертаючись до провідних фахівців України та авторитетних європейських виноробів. В тому числі навчався  в Школі сомельє «Майстер-Клас» та Школі ресторанних професій «Школа MR.BAR», на численних професійних семінарах та курсах.

Uman Winery

Протягом 5 років Ігор Максименко проводить численні дегустації вин і це не лише дегустація лінійки його вин, це дегустації різних українських виноробів та тематичні порівняльні дегустації європейських сортів від виробників Старого та Нового Світу. Свою місію ентузіаста вина він бачить у розвитку винної культури в широкому сенсі цього слова.

Виноробня Uman Winery була номінантом Wine Travel Awards 2021-2022 у номінації Unique Program та потрапила в фінал публічного голосування.

Виробництво перших експериментальних вин стартувало у 2015 році: упор був зроблений на сорт Одеський Чорний, виведений українськими селекціонерами з Інституту ім.Таїрова, який на сьогоднішній день претендує на звання перлини українських сортів.

Uman Winery

Наразі об’єм виробництва Uman Winery на рік сягає від 1,5 до 3 тисяч літрів.

Серед відзнак та нагород всеукраїнських конкурсів та дегустацій вин: І премія «Сапераві-2017» у номінації «Краще червоне вино» конкурсу «Галицька лоза 2019» у Львові; срібні нагороди конкурсу «Одеська затока-2019» за Мерло 2017 та Сапераві 2017; бронзові медалі «Винный гід України-2019 – Мерло 2017 та Сапераві 2017; золоті медалі конкурсу Odessa Wine and Spirits Award за orange wine Muscat Ottonel з Aligote 2017 та Aliberne 2017.

Tel.: 504408942 Email: maks.uman@ukr.net Web: www.facebook.com/profile.php?id=100016167038207 Address: Ukraine, Uman Винороб та сомельє Ігор Максименко заснував власну виноробню у 2013 році. Мистецтву виготовлення вин Ігор Максименко навчався звертаючись до провідних фахівців України та авторитетних європейських виноробів. В тому числі навчався  в Школі сомельє «Майстер-Клас» та Школі ресторанних професій «Школа MR.BAR», на численних професійних семінарах та курсах. […]

Holdvölgy Experience

Tel.: +36 70 391 46 43
Email: visit@holdvolgy.com
Web: www.pince.holdvolgy.com/en/cellar/
Address: Árpád utca 13. Mád, Hungary 3909


У маєтку вирощують 6 сортів токайського винограду. Сьогодні 30 ділянок маєтку площею 28 га розташовані на 7 різних історично класифікованих виноградниках у басейні Мад.

Дослідіть широку історичну систему підвалів у Токайському басейні Мад довжиною понад 2 км з понад 109 розгалуженнями на 3 рівнях.

Holdvölgy Experience

У 2018 році будівля виноробні виграла міжнародний архітектурний конкурс A’Design Awards у Мілані.

Holdvölgy Cellar Visit двічі був удостоєний нагороди «Найкраще відвідування льоху» на премії VinCE Awards (2016, 2017); Tripadvisor також надав висококласний титул «Вибір мандрівника» у 2020 та 2021 роках.

Вина Holdvölgy завоювали золоті медалі на найпрестижніших угорських та міжнародних винних конкурсах та входять у винні карти престижних ресторанів у всьому світі.

Holdvölgy Experience

У 2019 році маєток отримав нагороду Угорської асоціації сомельє «Виробник року – досконалість».

У 2021/2022 Holdvölgy Experience була номінантом премії Wine Travel Awards.

Tel.: +36 70 391 46 43 Email: visit@holdvolgy.com Web: www.pince.holdvolgy.com/en/cellar/ Address: Árpád utca 13. Mád, Hungary 3909 У маєтку вирощують 6 сортів токайського винограду. Сьогодні 30 ділянок маєтку площею 28 га розташовані на 7 різних історично класифікованих виноградниках у басейні Мад. Дослідіть широку історичну систему підвалів у Токайському басейні Мад довжиною понад 2 км з […]

Laposa Birtok

Tel.: +36 20 777 7133
Email: birtok@bazaltbor.hu
Web: www.laposa.hu
Address: Bogyay Lajos út 1. Badacsonytomaj, Hungary 8261


Laposa Birtok пропонує чотири гастрономічні локації – від легкої вуличної їжі до сучасних бістро, а також можливість спостерігати за роботою на виноробні, насолоджуючись обідом у ресторані, який знаходиться поверхом вище.

Laposa Birtok

«Наш маєток став одним із найпопулярніших виноробень в регіоні. Ми пишаємося тим, що можемо показати всі смаки та цінності Прибалатонської височини через наші вина», – кажуть власники Laposa Birtok.

Здебільшого виноробня виготовляє білі вина, працюють з традиційними місцевими сортами винограду, типовими для виноробного регіону Бадачонь. Виробляють близько 500 000 пляшок на рік. Основні сорти: Welschriesling, Rhine Riesling, Pinot Gris, Kéknyelű, Furmint, Juhfark.

Вина Laposa Birtok можна придбати у магазині при виноробні  або у інтернет-магазині.

Фото: aposa.hu/en

Tel.: +36 20 777 7133 Email: birtok@bazaltbor.hu Web: www.laposa.hu Address: Bogyay Lajos út 1. Badacsonytomaj, Hungary 8261 Laposa Birtok пропонує чотири гастрономічні локації – від легкої вуличної їжі до сучасних бістро, а також можливість спостерігати за роботою на виноробні, насолоджуючись обідом у ресторані, який знаходиться поверхом вище. «Наш маєток став одним із найпопулярніших виноробень в […]

Wine Paths

Tel.: +33557784347
Email: contact@winepaths.com
Web: www.winepaths.com/
Address: 49 Rue Camille Godard 33000 Bordeaux, France


Wine Paths – це всесвітній цифровий туроператор, який пропонує розкішні вина, міцні алкогольні напої та вишукані подорожі. Наразі агенція представляє понад 350 найкращих маєтків, 5-зіркові помешкання серед виноградників, ресторани, відзначені зірками Мішлен, а також визнаних локальних експертів з подорожей у різних напрямках світу.

Wine Paths

Історія Wine Paths розпочалась 5 років тому. Її засновник Стефан Тіллеман (Stephane Tillement), серійний туристичний підприємець з більш ніж 30-річним досвідом роботи в індустрії розкішних подорожей. Власник кількох туристичних компаній, що надають першокласні послуги в основному компаніям виноробної промисловості у Франції та за кордоном, а також член двох консультативних європейських порад (ACCOR та MARRIOTT), його мережа контактів стала справжнім активом для компанії.

Wine Paths

На сайті компанії винні покупці можуть спланувати свою винну подорож за допомогою місцевого експерта з подорожей у регіон, який вони хотіли б відвідати, за індивідуальною програмою.

Wine Paths

Wine Paths стала переможцем Wine Travel Awards 2021-2022 в номінації «Амбасадор».

Переможці WTA будуть офіційно оголошені та нагороджені на церемонії вручення нагород Wine Travel Awards, яка відбудеться в «Industry Briefing Room» на London Wine Fair 8 червня 2022 року о 12.30-14.30. У рамках заходу команди Drinks+ та Wine Travel Awards організовують дегустацію вин номінантів та партнерів WTA з усього світу, в тому числі з України.

 

Tel.: +33557784347 Email: contact@winepaths.com Web: www.winepaths.com/ Address: 49 Rue Camille Godard 33000 Bordeaux, France Wine Paths – це всесвітній цифровий туроператор, який пропонує розкішні вина, міцні алкогольні напої та вишукані подорожі. Наразі агенція представляє понад 350 найкращих маєтків, 5-зіркові помешкання серед виноградників, ресторани, відзначені зірками Мішлен, а також визнаних локальних експертів з подорожей у різних […]

X
Украина