Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Diageo

Помер генеральний директор Diageo

07.06.2023, Новини

Сер Іван Менезес, головний виконавчий директор Diageo, помер у віці 63 років після нетривалої хвороби.


Кілька днів тому головного виконавчого директора Diageo Івана Менезеса (Ivan Menezes) госпіталізували та провели операцію на шлунку. Тимчасовим виконувачем обов’язків була призначена Дебра Крю (Debra Crew), яка є президентом Diageo North America. Менезес планував піти з посади 31 червня 2023 року після 10 років керівництва. Тепер генеральним директором Diageo стане Дебра Крю, вона обійме цю посаду 1 липня 2023 року.

Хав’єр Ферран (Javier Ferrán), голова Diageo, сказав, що Менезес був «одним із найкращих лідерів свого покоління».

«Іван брав участь у створенні Diageo і більше 25 років допомагав стати компанії однією з найефективніших, що мають найбільшу довіру та пошану споживачів, – прокоментував Ферран. – Він вкладав увесь свій час та енергію у людей на всіх рівнях компанії, бачив їхній потенціал, який інші могли не помітити. Це одна із багатьох причин, чому Менезеса настільки любили наші співробітники. Енергія Івана та його прагнення до різноманітності створили по-справжньому інклюзивний бізнес. Бажання створювати найкращі світові бренди ніколи не залишало його. Для нас велика честь, що ми мали змогу працювати з таким вдумливим та пристрасним колегою та другом – справжнім джентльменом. Він створив екстраординарну спадщину».

Деякий час тому Іван Менезес отримав від короля Чарльза лицарське звання, яке дозволило генеральному директору Diageo використовувати титул сер. Менезес прийшов у Diageo у 1997 році, відтоді він обіймав різні керівні посади, у 2013 році Івана Менезеса було призначено генеральним директором.

Джерело: thespiritsbusiness.com

Фото: thespiritsbusiness.com

X
Украина