Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Валерія Гампер

Валерія Гампер – «Найкращий сомельє Північної та Південної Америки» 2022 року

22.02.2022, Новини

Міжнародна Асоціація Сомельє оголосила переможця Північної та Південної Америки 2022 року. «Найкращим сомельє» за версією ASI стала Валерія Гампер з Аргентини.


Після напруженого фіналу, який проходив у Сантьяго (Чилі), аргентинського сомельє Валерію Гампер (Valeria Gamper) було визнано «Найкращим сомельє Північної та Південної Америки» 2022 року. Головними суперниками Валерії були аргентинець Мартін Бруно (Martin Bruno) та канадець Х’юго Дюшен (Hugo Duchesne). Триденне змагання складалося з дегустацій та іспитів. В результаті Х’юго Дюшен зайняв друге місце, Мартін Бруно – третє.

Загалом цього року участь взяли 18 кандидатів, які представляли 10 країн Північної та Південної Америки.

Валерія Гампер народилась в Буенос-Айресі, працювала сомельє, у 2012 та 2017 роках вона посіла друге місце у конкурсі «Найкращий сомельє Аргентини», а у 2019 виграла конкурс, посівши перше місце. У 2018 році вона виборола четверте місце у конкурсі «Найкращий сомельє Північної та Південної Америки», який проходив у Канаді. І ось цього року Валерія Гампер здобула перемогу.

Гампер стала другим підтвердженим континентальним кандидатом, який візьме участь у конкурсі ASI Best Sommelier of the World 2023 у Парижі.

Команда Комунікативної медіа-групи Drinks+ приєднується до вітань. Ми знаємо Валерію особисто, відтоді коли представники Drinks+ і Гампер були запрошені до Нью-Йорку на Barolo Barbaresco World Opening 2020, всього було запрошено 50 авторитетних фахівців – баєрів, винних критиків, сомельє з 5 континентів планети – для участі як судді.

Ще раз вітаємо переможця з перемогою та бажаємо нових звершень!

X
Украина