Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Apostrophe

Вина Apostrophe компанії 46 Parallel Wine Group будуть доступні на китайській онлайн-платформі

21.07.2020, Новини

Українська компанія 46 Parallel Wine Group перемогла у конкурсному відборі на розміщення продукції бренду Apostrophe на одній з провідних онлайн B2B-платформ Китаю 1688.сom. 46 Parallel Wine Group – єдина виноробна компанія серед відібраних 20 кращих українських підприємств.


Ця подія стала можливою завдяки Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), який, у рамках ініціативи ЄС EU4Business та за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України,  запросив українські малі та середні підприємства вийти на ринок Китаю. Цей проект передбачає розміщення та просування  продукції українських підприємств під колективним брендом #TradeWithUkraine на провідній онлайн B2B-платформі Китаю 1688.сom.

На платформі 1688.сom міжнародні оптові компанії зможуть придбати вина першого українського емоційного бренду Apostrophe компанії 46 Parallel Wine Group.

апостроф

Анна Горкун, СEO та засновниця 46 Parallel Wine Group: «Вихід на платформу 1688.com – це, безперечно, знаково для нас. Враховуючи той факт, що ринок споживання вина у Китаї останні роки стрімко зростає. Наша стратегія – завоювати довіру місцевого споживача високою якістю наших вин, адже ми хочемо, щоб українськими винами пишалися в Україні і захоплювалися у всіх куточках планети. Наше гасло – Proudly Ukrainian, і ми хочемо сказати світові: #TradeWithUkraine, бо нам є чим пишатися. Нехай вихід на платформу 1688.сom стане початком експансії 46 Parallel Wine Group на всі континенти».

Сьогодні 1688.сom – це:

  • дочірній e-commerce майданчик найбільшої онлайнової B2B-компанії в Китаї Alibaba.com, орієнтований на внутрішній оптовий ринок Китаю;
  • понад 10 мільйонів онлайн-магазинів;
  • до 150 мільйонів корпоративних покупців, в тому числі, такі гіганти, як China Railway Group;
  • один з основних майданчиків закупівлі продукції для Tmall, JD, Taobao з метою подальшої реалізації.

Довідка:

46 Parallel Wine Group – українська виноробна компанія, яка створює в Україні вина високої європейської якості, гідні бути візитівкою України на виноробній мапі світу. Адже унікальний клімат та теруарні особливості 46-ої паралелі України, де народжується виноград та розташовані виробництва даних вин, дозволяють створювати вина найвищої якості.

Вина El Capitan Pinot Gris 2019 року та El Capitan Rose 2019 року бренду 46 Parallel визнані переможцями конкурсу Асоціації  крафтових виноробів Причорномор’я – «En  Primeur -2019» у відповідних номінаціях.

Вина 46 Parallel Wine Group представляють українське виноробство на міжнародній арені, зокрема, у Парижі та Нью-Йорку, та вже отримали схвальні відгуки 10 світових експертів з 8 країн. Бренд  Apostrophe є членом Асоціації барменів України.

Фото надане компанією  46 Parallel Wine Group

X
Украина