Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Готельний та ресторанний бізнес

Виставка «Готельний та ресторанний бізнес» відбудеться 19-21 жовтня

28.09.2021, Новини

Професіонали готельного та ресторанного бізнесу зберуться для обговорення поточного стану галузі.


XV спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес» відбудеться 19-21 жовтня у Львові в рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Виставка об’єднає понад 100 експонентів зі всієї України, які презентують товари та послуги для готельного та ресторанного бізнесу.

Виставка 2021 року приділить особливу увагу IT-рішенням для удосконалення сервісу та автоматизації процесів готелів та ресторанів. Все більше клієнтів бронюють житло, замовляють їжу, порівнюють пропозиції, читають відгуки – використовуючи свої гаджети, цей тренд і надалі залишатиметься одним з найактуальніших.

Вшосте у рамках «Готельного та ресторанного бізнесу» пройде форум для готелярів і рестораторів, тема – «2021-2022: Еволюція Індустрії Гостинності». Щорічно захід збирає власників і керівників закладів з усієї України для вирішення найактуальніших питань індустрії HoReCa і туризму.

Більш детально про форум дивиться тут.

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: власники, менеджери та ключові працівники готелів, оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, інших закладів розміщення та харчування, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності.

!!! Вхід на виставку безкоштовний за попередньої реєстрації на сайті.

Місце проведення: «АРЕНА ЛЬВІВ», вул. Стрийська, 199.

X
Украина