Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Вітаємо з перемогою 46 Parallel Wine Group

21.09.2022, Новини Автор: Drinks+

46 Parallel Wine Group, номінант Wine Travel Awards в номінації Brand – the Visiting Card of the Country, другий рік поспіль визнана «Ukraine Winery of the Year» на міжнародному дегустаційному конкурсі Berlin International Wine Competition 2022.


27-28 серпня 2022 року в Берліні відбувся 8-й щорічний BIWC, на якому було представлено понад 300 вин із 15 країн світу. Журі, яке складалося лише з трейд-баєрів, було в захваті від якості вин, і особливо приємно, що серед цього розмаїття була відзначена продукція українського виробника 46 Parallel Wine Group. Чергові нагороди, що здобули вина компанії, підтверджують високий рівень українського виноробства.

Цього року медалі отримали вина лінійки Grand Admiral – це лімітована колекція преміальних авторських вин, вироблених в Україні з найкращого добірного винограду.

Вітаємо переможців:

Grand Admiral Saperavi, 2018 – срібло,

Grand Admiral Brut Nature Rose, 2019 – бронза. 

Ось, як прокоментувала цю подію на своїй FB- сторінці Анна Горкун, засновник 46 Parallel Wine Group: 

«Це складно, дорого, ризиковано.. А раптом не доїдуть, а раптом не виграємо… (Ще може бути 1000 варіантів, чому зараз міжнародні конкурси не для українського вина). Але ми наші вина відправляли і будемо відправляти. Все йде за планом. Ось тільки план життя переписує щороку…»

Щиро вітаємо з перемогою 46 Parallel Wine Group та бажаємо усім нашим виноробам втілення найамбітніших планів і здійснення заповітних мрій!

X
Украина