Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Роберт Джозеф

РОБЕРТ ДЖОЗЕФ СТАВ 12-М ЧЛЕНОМ КОМАНДИ СУДДІВ WINE TRAVEL AWARDS

03.11.2021, Премія

Журі премії Wine Travel Awards (WTA) повністю укомплектовано: до його складу входять 12 спеціалістів виноробної галузі, останнім із яких став Роберт Джозеф.


Роберт Джозеф (Robert Joseph) – один із найдосвідченіших та найуспішніших представників винного світу. Він є винним критиком лондонського Sunday Telegraph, за роботи в якому був відзначений нагородами, а також автором понад 28 книг про вино, серед яких такі як «Французькі вина, Бордо та його вина» та «Повна енциклопедія вина».

Роберт Джозеф

Роберт Джозеф регулярно з’являється на телебаченні та радіо. Журнал Decanter назвав його однією з 50 особистостей, які вплинули на споживання вина у 21 столітті. Він також є редакційним консультантом та оглядачем Meininger’s Wine Business International. Крім того, Роберт Джозеф зробив внесок у розвиток виноробства, заснувавши найбільший у світі конкурс International Wine Challenge.

Розділяючи з організаторами Wine Travel Awards основні цілі проєкту, зокрема, просування та перезавантаження індустрії винного туризму, він приєднався до проєкту та став 12-м суддею.

Роберт Джозеф

Крім Роберта Джозефа, до складу журі WTA входять ще 11 експертів з усього світу в галузі еногастрономії та туризму, маркетингу та журналістики, винного бізнесу та освіти. Це Фелісіті Картер (Felicity Carter), Фіона Моррісон (Fiona Morrison), Рікардо Нуньєс (Ricardo Nunez), Філіп Массол (Philippe Massol), Ольга Буссінелло (Olga Bussinello), Ейнат Кляйн (Einat Klein), Гергелій Сольнокі (Gergely Szolnoki), Пер Карлссон (Per Karlsson), Саверіо Савіо (Saverio Savio), Стефан Баде (Stéphane Badet), Максиміліан Тафель (Maximilian Tafel).

X
Украина