Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Асоціації сомельє України

Зібрання ASU. Звіти. Плани на 2022 рік

04.02.2022, Новини

На початку цього тижня в Києві відбулось річне зібрання Асоціації сомельє України, на якому члени правління Асоціації звітували перед членами Асоціації про виконану роботу за минулий рік та ділились планами на наступний.


На загально-звітному річному зібранні членів Асоціації сомельє України звітував Президент ASU Іван Бачурін. На заході були присутні члени Правління ASU: Іван Перчеклій, Олександр Пацера, Наталія Вілінська. Також були присутні члени ASU.

Під час зустрічі була обговорена виконана роботи за минулий рік: сертифікація ASI, конкурс «Кращий сомельє України», візити на виробництва, відбір на міжнародні конкурси, Варшавський табор сомельє, Винний Гід України, 5-ка від ASU, дегустації та інші заходи. Підіймалось питання тенденції по вступу до ASU та фінансова звітність Правління ASU.

Також на річному зібранні членів Асоціації сомельє України було затверджено план на 2022 рік: відбір на конкурс «Кращого сомельє Світу», конкурс «Кращий сомельє України 2021» та ін.

Нагадаємо, що Комунікативна медіагрупа Drinks+ є асоціативним членом Асоціації сомельє України. Офіційне оголошення про цю подію відбулося перед фіналом конкурсу «Найкращий сомельє України 2020», значок – знак асоціативного членства – був вручений президентом Асоціації Іваном Бачуріним. Drinks+ виступає генеральним інформаційним партнером конкурсів сомельє.

Фото: sommelierua.info

X
Украина