Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Ukrainian Wine Festival

14 червня у Львові стартує Ukrainian Wine Festival

12.06.2024, Вино

Подія, що присвячена кращим українським винам, відбудеться у Львівському Палаці Мистецтв 14-16 червня. Комунікаційна медіагрупа Drinks+ є міжнародним інформаційним партнером цього грандіозного свята українського вина.


Відвідувачі фестивалю зможуть скуштувати широкий спектр вин від провідних українських виноробів; взяти участь у дегустаціях, які проведуть досвідчені сомельє та експерти виноробства; відвідати ярмарок вин та екологічних продуктів; спробувати різні смаколики на тематичному фуд-корті; відвідати Wine Art Space, щоб створити картину вином і, звичайно ж, зробити донат на підтримку ЗСУ.

Серед представленого асортименту вин хочемо порекомендувати пул переможців конкурсу «Краще українське вино». Деякі з переможців є також номінантами та переможцями Wine Travel Award – одного з найбільш перспективних інноваційних проєктів у галузі вина та винного туризму.

Переможцями конкурсу «Краще українське вино» стали:

Категорія «Кращі червоні сухі вина 2024»

 • 1 місце: 46 Parallel, Grand Admiral Cabernet Sauvignon & Saperavi & Merlot 2018.

46 Parallel Wine Group є номінатом та переможцем публічного голосування Wine Travel Award 2022-2023 як The Visiting Card of the Country/Brand – the visiting card of the country. 46 Parallel Wine Group здобула вже понад 80 нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах.

46 Parallel

 • 2 місце: Cotnar Winery, Côtnar Grande Reserve I Krapka 2019.
 • 3 місце: Cotnar Winery, Côtnar Grande Reserve Bastardo 2019.

Про лінійку Grande Reserve, СЕО Cotnar Максим Волошин та бренд-амбасадор Cotnar Богдан Янчук-Зухер, розповіли в ексклюзивному інтерв’ю Drinks+: «Ця лінійка від Cotnar не схожа на жодний раніше вироблений нами продукт. З тією частиною виноградників, яка передбачалася як основна для вин майбутньої лінійки, наші виноградарі працювали особливо скрупульозно. Повністю ручна робота, жодної техніки, ретельно відібрана ягода, особливий підхід винороба, який дні та ночі проводив поряд з тим, що мало стати Grande Reserve», – розповідають винороби.

Cotnar

Категорія «Кращі білі сухі вина 2024»

 • 1 місце: my Wine by Eduard Gorodetsky Chardonnay Reserve 2022.

Це вино також отримало золоті нагороди на дегустаційних конкурсах Ukraine Wine&Spirits Awards 2023 та «Сорт і терруар» 2024. Вина Едуарда Городецького були представлені 10-12 березня у Дюссельдорфі на ProWein під брендом Wines of Ukraine за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 • 2 місце: Bolgrad winery, Grand Reserve Chardonnay 2022.
 • 3 місце: 46 Parallel, El Capitan Pinot Blanc 2021.

Категорія «Кращі рожеві сухі вина 2024»

 • 1 місце: Bakota bay winery, Korali 2023.
 • 2 місце: Zelenytsi Wine, Юпітер 2023.
 • 3 місце: Bakota bay winery, Мускат блау 2023.

Категорія «Кращі помаранчеві сухі вина 2024»

 • 1 місце: Stakhovsky Wines, Traminer W 2023.

Stakhovsky Wines є номінантом Wine Travel Award. Наразі вина компанії доступні у Франції, Чехії, Словаччині, Польщі, Японії, Естонії, Великій Британії та Австрії. Traminer W, Saperavi ACE 2018 і Cabernet Sauvignon Ace 2019 можна придбати в La Cité du Vin, Бордо. Cité du Vin є номінантом та переможцем WTA 2022-2023 як Education in Enotourism/Cultural mission.

Stakhovsky Wines було представлено на загальному стенді Wines of Ukraine на London Wine Fair-2024. А на ProWein-2023 спробувати вина Stakhovsky Wines можна було у рамках дегустації шести номінантів WTA.

Stakhovsky Wines

 • 2 місце: Wine Kovach, Orange 2021.
 • 3 місце: Zelenytsi Wine, Skin contact Orange 2023.

Категорія «Кращі ігристі вина 2024»

 • 1 місце: Grande Vallee, White Brut Grande Vallee Methode Traditionnelle 2020.
 • 2 місце: Grande Vallee, Rose Brut Grande Vallee Methode Traditionnelle 2022.
 • 3 місце: 46 Parallel,Grand Admiral Brut Nature 2018.

Запрошуємо всіх на Ukrainian Wine Festival. Ці, а також багато інших вин з усіх куточків нашої щедрої землі будуть представлені на Фестивалі. До старту Ukrainian Wine Festival для найбільших поціновувачів українського вина діятиме спеціальна ціна на квітки. У подарунок – скляний келих.

Ви будете пишатися українським вином!

X
Украина