Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Albeisa та Grinzane Cavour

Albeisa та Grinzane Cavour представили результат спільного дослідницького проєкту

23.02.2022, B2B

Вина, виготовлені в результаті експериментів з мікровініфікації рідкісних лоз ампелографічної колекції Grinzane Cavour, представили міжнародній пресі на Nebbiolo Prima.


Ініціаторами дослідження виступила Національна дослідницька рада (CNR) – найбільша державна дослідницька установа Італії, єдина, яка перебуває у підпорядкуванні Міністерства наукових досліджень та освіти та здійснює міждисциплінарну діяльність. У дослідженні брали участь Анна Шнайдер (Anna Schneider), Стефано Раймонді (Stefano Raimondi), а також професор Альберто Каудана (Alberto Caudana) з експериментальної виноробні Туринського університету – Bonafous.

Albeisa та Grinzane Cavour

Виноробня Bonafous спроєктована спеціально для досліджень, з 2003 року тут проводяться випробування моносортної вініфікації рідкісних лоз, які присутні на експериментальних полях в регіоні П’ємонт. У лабораторії Bonafous вініфікують невелику кількість винограду (від 30 до 100 кг), з використанням обладнання та технологій, аналогічних тим, що використовуються на великих виноробнях.

Albeisa та Grinzane Cavour

Цілями спільної ініціативи Albeisa та Grinzane Cavour є оцінка енологічного потенціалу, хіміко-фізичних та органолептичних характеристик рідкісних лоз, що виростають у даній місцевості та в ампелографічній колекції. Також вивчалося застосування різних технік виноробства до однієї і тієї ж лози з метою виявлення методів, що дозволяють їй найкраще розкрити свій потенціал. Дуже важливим аспектом цієї діяльності була реконструкція відомостей про стародавні та рідкісні місцеві виноградні лози.

Результат проєкту представили на Nebbiolo Prima, щорічній винній прем’єрі П’ємонту, що демонструє нові вінтажі Barolo, Barbaresco та Roero. Організатором масштабного заходу виступив консорціум Albeisa. Традиційно серед запрошених винних журналістів з усього світу були представники Комунікативної медіагрупи Drinks+ та зокрема Wine Travel Avards.

Albeisa та Grinzane Cavour

«Це амбітний проєкт, що представляє глибокий науковий інтерес, який вписується в рамки співпраці між Albeisa і ампелографічною колекцією Grinzane Cavour, однією з найбільших колекцій виноградних лоз, які розміщені на нашій території, і метою якого є збереження генетичних ресурсів, яким загрожує зникнення», – розповідає Марина Маркаріно (Marina Marcarino), президент Albeisa.

Albeisa та Grinzane Cavour

Альберто Каудана, відповідальний за проєкт, підкреслив, що в останні роки в дослідницьких цілях регулярно проводилилася вініфікація білих, рожевих та червоних вин, а також вініфікація частково ферментованих солодких вин, солодких пасито, а також солодких вин, які були алкоголізовані та перетворені на ігристі вина класичним методом. «Уся ця робота дозволила зібрати надзвичайно цінну інформацію біологічного та генетичного характеру про культурні особливості, енологічний потенціал маловідомих сортів винограду та інноваційні технологічні процеси. Весь процес вініфікації підлягає ретельному відстеженню та збору наукових даних під час всього дослідження».

Albeisa та Grinzane Cavour

На Nebbiolo Prima були представлені в межах експериментального тейстингу: ігристе Liseiret 2021, Pignolo Spano 2021 та Pignolo Spano 2008.

Фото: facebook.com/annabarboncomunicazione

X
Украина