Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Наталия Бурлаченко

Big Wines – новий сезон, власне виробництво

19.10.2023, Вино

Амбітний український проєкт виробництва вина під зонтичним брендом всесвітньо відомої компанії Vinos de La Luz облаштовує власне виробництво.


Наталія Бурлаченко – амбасадор компанії Vinos de La Luz, СЕО Big Wines та номінант Wine Travel Awards, в номінаціях Ambassador та Wine & Food Influencer повідомила на своєї сторінці у соціальної мережі, що компанія облаштовує власне виробництво на виноробні під Богуславом, Київська область.

Big Wines

Деякий час, разом з талановитим технологом Артемом Тараном, пані Наталія шукала виноградники, домовлялась з виноградарями, встановлювали власне обладнання, бочки, чаклували над сортами винограду та різними блендами і нарешті почали виробляти власне вино.

Вітаємо пані Наталю, Рікардо Ф. Нуньєса та усю команду Big Wines, і з нетерпінням чекаємо на нове видатне вино.

Big Wines

Нагадаємо, що перше вино від Big Wines – BIG WINES BIG ART limited edition. Ivan Marchuk 2020 Odesa Black вже здобуло три високі нагороди на престижних світових конкурсах. Свою першу золоту медаль вино отримало на Mundus Vini-2023, друге золото – на Berliner Wine Trophy-2023 та Grand Gold Medal на Cervim-Viticoltura Eroica-2023.

Фото: facebook.com/nataliia.burlachenko

X
Украина