Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Franciacorta

Італійська Franciacorta досягає нових рекордів продажів

23.02.2022, Вино

Знамените ігристе вино, яке виробляється в провінції Брешія регіону Ломбардія, показує фантастичні результати продажів, рівень яких перевищив допандемічні показники і досяг 20,3 млн пляшок. У зв’язку з цим деякі винороби навіть вимушені шукати додаткові виноградники, аби задовольнити зростаючий попит.


Виробники франчакорти повідомили про зростання продажів на 28,3% минулого року порівняно з 2020 роком, коли продажі впали майже на 10% до 15,8 млн пляшок. За даними Консорціуму вин Франчакорти, продажі у розмірі 20,3 млн пляшок у 2021 році також перевищили загальний обсяг продажів у 17,6 млн пляшок, який був до пандемії у 2019 році.

В консорціумі з оптимізмом дивляться на те, що все більше споживачів відкривають для себе ці ігристі вина, виготовлені традиційним способом в італійському регіоні Брешія.

Franciacorta

Артуро Зіліані (Arturo Ziliani), генеральний директор Berlucchi, провідного виробника Franciacorta, охарактеризував 2021 рік як «дуже позитивний» і додав:  «Під час пандемії люди хотіли «нагородити» себе смачною їжею та особливими напоями, тому у часи Covid вони почали обирати продукти вищої якості. До того ж, Berlucchi має широку мережу каналів дистрибуції – ці фактори забезпечили стабільний рівень продажів навіть у час пандемії».

Franciacorta

Щодо зростання цін на Franciacorta, то Артуро Зіліані пояснює це кількома факторами, включаючи обмежений обсяг виробництва: «Останніми роками ми мали деякі природні явища, які негативно вплинули на наше виробництво – варто згадати лише пізні заморозки у 2017 році та град у 2020 –  і, як наслідок, ціни зростають. Крім того, минулого року ціни на інші ресурси, які ми використовуємо (скло, корок, енергія тощо), у свою чергу, також зросли».

Наразі серед виробників франчакорти домінують три великих гравці – Berlucchi, Bellavista и Ca’ Del Bosco, проте зростаючий споживчий попит викликав у нового покоління дрібніших виноробів бажання отримати більше виноградників, а не робити закупи винограду. Але представники консорціуму дуже стримані в своїх коментарях щодо цього: «Ми знаємо, що є ще трохи місця, аби висадити виноградники, але, на жаль, ми не готові поки що ділитися конкретною інформацією. Набагато збільшити кількість насаджень неможливо, тому що площа нашої території дуже маленька, а висадження за її межами заборонена».

Franciacorta

До того ж, існуючі правила виробництва Franciacorta DOCG обмежують максимальну врожайність  у кількості не більше 12 тонн винограду на гектар, і наразі консорціум не планує розглядати зміни до цих та інших суворих правил виробництва: як керівництво об’єднання, так і виробники, що до нього входять, вважають якість вина своєю головною метою.

Джерело: decanter.com
Фото: vipshop5w.ml

X
Украина