Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Nyetimber

Компанія Nyetimber повідомляє про рекордне зростання продажів та прибутку

16.02.2022, Вино

Провідний англійський бренд ігристих вин Nyetimber в 2021 році встановив рекорд як з продажу, так і з виробництва. Порівняно з попереднім роком продажі у Сполученому Королівстві зросли на 55%, в Європі – на 89%.


Найбільш популярними продуктами Nyetimber у 2021 році були Nyetimber Rosé, його розпродали до серпня 2021 року, а також Nyetimber Classic Cuvee, яке довелось дадатково виставити в продаж в кінці року через безпрецедентний попит.

Очікується, що компанія продовжить своє зростання: до 2030 року планується виготовлення двох мільйонів пляшок. Серед ігристих вин Великобританії Nyetimber лідирує протягом 30 років. У 2021 році на експорт пішло близько 15% запасів виробника.

Nyetimber

У жовтні 2021 року, у першому в історії спеціальному звіті MW Тіма Аткіна (Tim Atkin) England Special Wine Report, компанія була названа «виробником вина року». Спеціальний звіт по Англії за 2021 рік став результатом однієї з найбільших одиночних дегустацій англійських вин, що колись проводились, і ще одним підтвердженням унікальності бренду.

Вважається, що саме Nyetimber є першим виробником англійських ігристих, який вирощує три сорти винограду виключно для цієї категорії вин: Шардоне, Піно Нуар та Піно Меньє.

Nyetimber

«Попит на наші вина продовжує зростати не лише у Великій Британії, а й у всьому світі. Дуже приємно бачити постійно зростаючу кількість споживачів, які цінують досвід, важку роботу та самовідданість, вкладені у створення кожної пляшки нашого вина. Приємно бачити, що популярність Nyetimber та галузі загалом продовжують зростати такими темпами», – коментує результати року Ерік Хірема (Eric Heerema), генеральний директор та власник компанії.

Вина Nyetimber регулярно беруть участь у різних знакових заходах високопосадовців: ці ігристі подавались в американському посольстві в Лондоні, президенту Бараку Обамі (Barack Obama) на Даунінг-стріт – офіційній резиденції Прем’єр-міністра Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, президенту Дональду Трампу (Donald Trump) на вечері у Бленгеймському палаці.

Nyetimber

Gusbourne, ще один провідний виробник вина в Англії, також повідомив про зростання продажів. Після поступового відновлення після локдауну прибуток виноробні збільшився на 95% до 4,1 млн фунтів стерлінгів за рік, що закінчився 31 грудня 2021 року: це, за словами власників, безсумнівно відображає зростання продажів. Чистий виторг за 2020 рік склав 2,1 млн фунтів стерлінгів, а в 2019 році – 1,7 млн фунтів стерлінгів.

Підготувала О. Бантишева за матеріалами harpers.co.uk
Фото: facebook.com/Nyetimberwines

X
Украина