Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Соломії Бегун

Культурна дипломатія від Соломії Бегун: stand with Ukraine

18.10.2022, Новини

Соломія Бегун, експертка із збереження історичної культурної спадщини стародавніх замків світу, президент міжнародної благодійної Асоціації «Paris-Ukraine-Île-de-France» і одна з переможниць публічного голосування Wine Travel Awards 2021-2022, вже не перший рік підтримує Україну і є культурною амбасадоркою України і Франції у світі. Нещодавно Соломія організувала благодійний гала-вечір у Парижі. Редакція WTA щиро вітає Соломію з цим успіхом, а також — з нагородою WORLD ORDER OF CULTURAL DIPLOMACY від президента Благодійного Фонду «Культурна дипломатія» ГО «Грандів рейтингів і номінацій» Ілони Солоніної!


Головною метою гала-вечору було привернення уваги до української гастрономічної, музичної та художньої культури, а також — збір коштів для українців, котрі втратили свої домівки внаслідок російської агресії у місті Бородянка, Бучанського району Київської області, та у селі Мощун Бучанського району, 90% було знищено внаслідок російських бомбардувань.

Соломія Бегун

Гала-вечір проходив в Elysées Biarritz на Шампз-Елізе. Гостей зустрічали скрипалі Паризької опери та welcome drink від Champagne Boucant-Thierry – сімейної виноробні, що розташована у 80 км від Парижу і виробляє витончені й елегантні шампанські вина.

Соломії Бегун

Головною подією вечора став благодійний аукціон, під час якого присутнім було запропоновано придбати унікальні лоти на підтримку України. Особливими лотами стали скульптура Президента України Володимира Зеленського, виконана бразильським художником і скульптором Маркосом Маріно (Marcos Marin), та ексклюзивне вино Iukuridze Family Reserve Cabernet врожаю 2014 року від сім’ї Іукурідзе, засновників української виноробні SHABO. Це вино увійшло в ТОП-5 світу y сліпій дегустації на World Wine Symposium в Італії.

Соломії Бегун

Своїм талантом та майстерністю гостей вразив відомий український піаніст Євген Хмара. На вечорі також були представлені колекція автентичного українського одягу, роботи української художниці Олександри Федорук та бразильського митця Маркоса Маріно, а також — колекція прикрас FROMLI Accessories від дизайнерки  Альони Ліпшиць, котра змогла виїхати з окупованого міста Херсон.

Соломії Бегун

Вишукану вечерю приготували найкращі Майстер-Шефіи з України: Євген Корольов (Президент Bocuse d`Or Ukraine), Віталій Гуралевич, В‘ячеслав Попков, Артем Блаут. Хлібну корзину вечора приготував шеф-пекар Ігор Лаврешин.

Соломії Бегун

Всі зібрані кошти від благодійного Аукціону будуть спрямовані на допомогу українцям, що постраждали від російської агресії. Частина коштів будуть передані до офіційної платформи Президента України United24.

Генеральні партнери, які підтримали благодійний захід: Благодійний Фонд Юрія Тесленка «Нова Бородянка» (Україна), WORLDWIDE ALERT LAUNCHER (France).

Ексклюзивні партнери: Birds for Sofia Foundation (USA).

Photo: Єгор Єремєєв @photoriarden

X
Украина