Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Купуйте вино – допомагайте армії

03.10.2022, Новини Автор: Drinks+

Напередодні Brave Wine: Вікенд найкращого українського вина, який відбудеться 8-9 жовтня у Києві, організатори цього заходу проводять благодійний онлайн-аукціон. 


Всі кошти, зібрані на аукціоні, підуть на допомогу воїнам ЗСУ, які зараз ведуть запеклі бої на сході нашої країни. Гроші, отримані з продажу найкращих вин українських виробників, будуть передані команді, яку очолює відома волонтерка Тата Кеплер. Вона має неабиякий досвід у галузі тактичної медицини і знає потреби на фронті, то ж ці кошти будуть гарантовано витрачені на надзвичайно важливі речі, що рятують життя.   

На аукціоні будуть представлені унікальні, раритетні вина від трьох шановних українських виноробень. Це колекційні зразки, котрі були передані Kyiv Food and Wine Festival, організаторам Brave Wine, власниками виноробень SHABO (засновники – сім’я Іукурідзе), Chateau Chizay (засновник – Геннадій Гутман) та Винний дім Гігінеїшвілі (засновник – Володимир Гігінеїшвілі).

Отже, докладніше про лоти аукціону.

Кожна пляшка з колекції Iukuridze Family Wine Heritage має свою історію. Це добірка Великих вин SHABO. Лише особливі вінтажі. Сім’я Іукурідзе працювала над їхнім створенням від самого заснування компанії. Це єдині в Україні вина зі статусом Найменування, що контролюється за походженням. Купаж цих вин відібрав особисто засновник SHABO Важа Іукурідзе разом з міжнародними експертами та консультантами світового рівня з компанії Derenoncourt. Вина Iukuridze Family Wine Heritage мають багаторічний потенціал пляшкової витримки. Ці вина ще ніколи не продавалися. Минулого року був перший реліз фамільної колекції, а презентувати її мали цієї весни. Але, на жаль, через війну цей проект перенесли. Тож переможець аукціону стане першим володарем такого ексклюзиву.

Ця пляшка – з особистої колекції Геннадія Гутмана, засновника виноробні. Це був унікальний реліз 2013 року тиражем 1000 шт. Окрім неймовірного десертного вина, котре є візитівкою Chateau Chizay, сама пляшка оригінальної форми у фірмовому дерев’яному тубусі є цікавим сувеніром. Для закорковування використували скляний корок Vinolok. Ну і звісно, ж вино, витримане й перевірене часом. Довга витримка у дубі та високий рівень цукру ріднить його із солодкими хересами. «Троянда Карпат» – справжнє рідке золото!

Одеський Чорний – знаковий сорт для українського виноробства. Він походить з двох класичних європейських сортів винограду – Алікант Буше та Каберне Совіньйон. Останніми роками чимало виноробів спробували «приручити» цей пристрасний сорт, але на думку команди експертів від проєкту Best Riedel glass for Odessa Black variety найкраще це вдалося Винному дому Гігінеїшвілі. Alibernet Reserve Limited Edition 2017 було представлене в дегустації, під час якої експерти обрали найкращий келих від компанії Riedel для цього сорту. Власник Винного Дому, Володимир Гігінеїшвілі, дуже відповідально ставиться до винограду, особисто контролюючи всі етапи його вирощування та збору. Пан Володимир говорить, що у своїй справі не прагне великих об’ємів, а надає перевагу якості вина. Alibernet Reserve Limited Edition 2017 – золотий зразок з його колекції.

Умови участі в аукціоні шукайте на сторінках Kyiv Food and Wine Festival (тег https://www.facebook.com/KievFoodAndWineFestival/posts/pfbid0Amc73L7wjC4Wv8EU8dzShwHeR7rTomw8Tbhx7fawiHeLTG4HcmSv5hT9J1Thk8Vwl)  у Facebook та Instagram (https://www.instagram.com/p/CjIg-_hNLW0/). Аукціон триватиме до 15 жовтня. 

Долучайтесь, беріть участь у добрій справі й насолоджуйтесь найкращим українським вином!

X
Украина