Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

La Vigna del Gallo «Diego Planeta»

La Vigna del Gallo «Diego Planeta»  –  скарбниця у серці Палермо

10.07.2024, Статті

La Vigna del Gallo «Diego Planeta» розташована у знаменитому ботанічному саду Університету Палермо і названа на честь «батька» сицилійського виноградарства – Дієго Планета, ключової фігури в історії сучасного виноробства Сицилії.


Сучасний проєкт La Vigna del Gallo «Diego Planeta», розташований у самому серці міста, створений для збереження та примноження багатої винної спадщини Сицилії з передовим підходом до винного туризму. Цей виноградник, що зберігає 95 біотипів місцевих лоз, включаючи такі відомі сорти, як Grillo та Nero d’Avola, є чудовим прикладом того, як можна і потрібно зберігати та примножувати історичну пам’ять за допомогою стійких та інноваційних методів виноробства.

Відкритий у 2018 році, La Vigna del Gallo, є результатом співпраці Музейної системи Університету Палермо (University of Palermo Museum System), Сицилійського консорціуму вин DOC (Sicily DOC Wines Consortium) та Департаменту сільськогосподарських, харчових та лісових наук Університету Палермо (Department of Agricultural, Food and Forestry Sciences of the University of Palermo). Лози, що займають площу 200 квадратних метрів на території Ботанічного саду, розташовані на місці старовинного виноградника рівнини Сант-Еразмо, історичного маєтку герцога Ігнаціо Ванні д’Аркірафі (Ignazio Vanni d’Archirafi).

La Vigna del Gallo «Diego Planeta»

Філіппо Паладіно (Filippo Paladino)

«La Vigna del Gallo «Diego Planeta» – це не тільки свято біорізноманіття, але й свідчення прихильності Консорціуму до захисту та просування місцевих лоз. Сицилійське контрольоване найменування місця походження (DOC), створене у 2012 році, стало важливою віхою у визнанні та розвитку сицилійського винного континенту, – каже Філіппо Паладіно (Filippo Paladino), віце-президент Sicily DOC Wines Consortium. – Феномен міських виноградників чудово гармонує з місією збереження сицилійської виноробної спадщини. Без історичної пам’яті про місцеві лози не було б виноградарства на Сицилії».

Розташоване в центрі Палермо, місті, історія якого починається з 754 року до н. е., La Vigna del Gallo стало центром тяжіння для відвідувачів з усього світу, які приїжджають на Сицилію, щоб відкрити для себе виноробні багатства острова.

___________________________________

Довідка D+

Sicily DOC Wines Consortium був заснований у 2012 році для представлення вин Сицилії та просування позначення Sicilia DOC. Основна місія – підвищення впізнаваності символічного бренду Made in Italy та його захист, а також захист споживачів та виробників. Близько 7 000 виноробів та понад 500 ботлерів є прихильниками контрольованого найменування місця походження DOC, що на їхнє переконання є визнанням виноробства Сицилії та захищає виробництво вина на острові.

X
Украина