Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Mondial des Vins Blancs Strasbourg

На Mondial des Vins Blancs Strasbourg українські вина завоювали 6 медалей

28.03.2024, Новини

Конкурс білих вин у Страсбурзі, інформаційними партнерами якого є Drinks+ та Wine Travel Awards, запропонував нашим виноробам взяти участь безкоштовно, і українські зразки змогли вразити суддів!


Цього року у конкурсі взяли участь виноробні з 20 країн серед яких вперше були Андорра та Грузія. 70 винних експертів ретельно проаналізували 651 зразок і зробили свої висновки.

Серед переможців 14 країн: Андорра, Австралія, Австрія, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Люксембург, Чехія, Словаччина, Іспанія, Швейцарія, Україна та США.

Українці привезли з Mondial des Vins Blancs Strasbourg шість медалей: 1 GRAN GOLD, 3 GOLD та 2 SILVER. Вітаємо переможців!

  • Chateau Chizay Furmint Late Harvest Sweet Wine 2022 – GRAND OR
  • Chateau Chizay ICE Wine Riesling Sweet Wine 2021 – OR – GOLD
  • Villa Tinta IRSAI OLIVER premium 2022 – OR – GOLD
  • Chateau Edem Muscaris 2022 – ARGENT – SILVER
  • Orange Chateau Pinot 2022 – OR – GOLD
  • Pinot Blanc Chateau Pinot 2022 – ARGENT – SILVER

Вікторія Агромакова, засновниця та CEO виставки Wine&Spirits Ukraine, яку було запрошено до суддівської колегії, так прокоментувала подію: «Конкурс білих вин у Страсбурзі – унікальний! І де ще його проводити, як не в Ельзасі – одному з найкращих у світі регіонів, де виробляють неймовірні білі вина! Цього року організатори знову дозволили українським виробникам представити свої вина безкоштовно, за що їм щиро дякуємо. Всього на конкурсі було представлено 28 українських вин, шість із них здобули медалі – це чудовий результат, враховуючи, що конкурс проходить за суворими правилами OIV: лише 30% вин у кожній категорії можуть отримати медалі. Я, як учасниця журі, хотіла б відзначити, що якість та рівень вин на конкурсі були неймовірно високими. Але з гордістю можу констатувати – і результати конкурсу тому підтвердження, – що вина України гідно тримають цей рівень і можуть вже сьогодні становити конкуренцію відомим брендам. Я впевнена, що надалі кількість нагород для наших вин у цьому та інших міжнародних конкурсах постійно зростатиме. Нам є чого прагнути і є чим пишатись! І, користуючись нагодою, хочу поділитися враженнями про ту навдивовиж для такого масштабного заходу чітку та професійну організацію. А ще – неймовірно дружню атмосферу, властиву Страсбурзькому конкурсу. А також згадаю ще один момент: організатори конкурсу звернулися з проханням представити членам журі – відомим винним журналістам, виноробам тощо – так званий «воєнний» випуск журналу Drinks+, де зібрані історії життя (а для декого – й смерті) наших колег та земляків за часів російської агресії. Це видання – про незламність українських людей, виноробів – і це була для мене ще одна важлива місія. Також членам журі я дарувала останній реліз каталогу номінатів премії Wine Travel Awards 2022-2023, адже цей унікальний міжнародний проєкт, що з кожним роком набирає висоту, має українське коріння. Отже моя місія у Страсбурзі вийшла за рамки звичайного суддівства і я насправді відчула себе амбасадором України».

Хто отримав GRAND PRIX DU JURY у 2024 році з результатом 96 балів? Що це за  вино, сорт винограду, вінтаж і терруар? Відповідь у прес-релізі, який завершує 26-й сезон Mondial des Vins Blancs Strasbourg.

 

X
Украина