Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Одного дня після

«Одного дня після…»

03.09.2020, Новини

Найближчої суботи, 5 вересня, у Києві відкривається перша виставка міжнародного арт-проєкту «Одного дня після…». Ми впевнені, що майбутнє неможливе без гарного вина, яке є своєрідним витвором мистецтва та результатом творчого процесу. А як бачать майбутнє митці?


Багато хто з нас ставив собі запитання, які зміни чекають на людство та кожного з нас у найближчому майбутньому. Адже криза світової економіки, незворотні зміни клімату, шалений розвиток технологій і остання глобальна проблема – смертоносний вірус, який закрив по домівках цілі країни й повністю зупинив деякі галузі, – все це змушує принаймні задуматися над майбутнім нашого світу.

Як завжди, першими спробували дати відповідь на ці складні питання митці, яким Музей історії Києва запропонував викласти свої думки щодо майбутнього в рамках арт-проєкту «Одного дня після…». Організатори відібрали 212 конкурсних робіт з України, Болгарії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Ізраїлю та Лівану, тому проєкт буде складатися з трьох тематичних частин й проводитиметься у 3 етапи:

Частина 1. «Людство. Одного дня після…» – 05.09-29.09. 2020;

Частина 2. «Природа. Одного дня після…» – 01.10-18.10.2020;

Частина 3. «Всесвіт. Одного дня після…» –  22.10-08.11.2020.

Партнерами  цього масштабного арт-проєкту стали компанії Vinos de La Luz та Wine Gallery.  Інформаційну підтримку заходу надає Комунікативна медіа-група Drinks+ та портал  www.drinks.ua.


Досьє D+

Vinos de La Luz – група компаній, до складу якої входять сімейні виноробні, що випускають якісні висококласні вина під власною маркою і розташовані в кращих виноробних регіонах Старого і Нового Світу – в Іспанії, Італії, Аргентині та США. В Україні продукцію компанії Vinos de La Luz ексклюзивно представляє офіційний імпортер та ексклюзивний дистриб’ютор вин і спиртних напоїв Wine Gallery, що має в своєму портфелі широкий асортимент вин Vinos de La Luz різних цінових категорій.

X
Украина