Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Château Lascombes

Продаж Château Lascombes

20.02.2023, Вино

Компанія Lawrence Wine Estates з долини Напа оголосила про придбання культового Château Lascombes. Подробиці угоди не розголошуються.


Американська компанія на чолі з Гейлоном Лоуренсом (Gaylon Lawrence) та Карлтоном МакКоєм (Carlton McCoy) підтвердила купівлю Château Lascombes. Таким чином, можна офіційно заявити, що почесний винороб Домінік Беф (Dominique Befve) пішов з посади директора історичного шато. Подробиці угоди не розголошуються, але в Lawrence Wine Estates кажуть, що йдеться про «кілька сотень мільйонів євро».

Château Lascombes

Генеральним директором Château Lascombes Домінік Беф став у 2001 році. До цього мосьє Домінік мав 10-річний досвід роботи директором у таких легендарних господарствах як Château Lafite Rothschild, Duhart-Milon та Château l’Evangile.

Розповідаючи про Château Lascombes команда Drinks+ не може не згадати про своє особисте знайомство з мосьє Домініком Бефом і про ті теплі дружні почуття, якими ми сповнені до нього з першої хвилини знайомства.

Château Lascombes

Ми пишаємося, що свого часу брали інтерв’ю у великого винороба, а через деякий час у Château Lascombes відбувся урочистий обід на честь Drinks+ (це дуже захоплююча історія та незабутній досвід), на якому, до речі, як стартер Домінік Беф запропонував власне вино, що випускається їм у партнерстві з дружиною Пією, починаючи з 2005 року – Confidence de Margaux 2014. Далі були незабутні вінтажі Lascombes та меню з чотирьох страв… І, звичайно, безліч дивовижних винних історій.

Команда Drinks+ сподівається, що мосьє Домінік не піде з виноробської стежки і разом з дружиною випустить ще багато яскравих вин.

Château Lascombes

На сайті Château Lascombes нові його власники написали, що стати керуючими цього історичного маєтку є великою честю для їхньої компанії. «Цьому шато належать одні з найкращих виноградників у Марго (Margaux AOC), і наша сім’я з нетерпінням чекає можливості піклуватися про Château Lascombes, – сказав Гейлон Лоуренс. – З такими винятковими виноградниками ми впевнені, що зможемо виготовляти одні з найнеймовірніших вин у регіоні». «Château Lascombes – особливе місце», – додав Карлтон Маккой.

Фото: facebook.com/chateaulascombes/photos

X
Украина