Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Global Sangiovese Masters

Результати Global Sangiovese Masters-2023

02.10.2023, Вино

На конкурсі були представлені зразки від Італії до Австралії, найкращі здобули високі нагороди.


«Одним із найцікавіших аспектів Sangiovese є те, що вина високої якості можна знайти за доступними цінами, – кажуть експерти. – Sangiovese – типовий італійський сорт, найбільш поширений у Тоскані, Емілії-Романьї, Умбрії та Марке і більшість вин, які ми судили в рамках Sangiovese Masters 2023 року, були вироблені саме в цих регіонах».

Судді встановили співвідношення ціни та якості свіжого та чистого Sangiovese за ціною менше 10 фунтів стерлінгів від Fuori Porta, а також спробували безліч відмінних зразків за ціною 10-15 фунтів та 15-20 фунтів з багатьох регіонів. «Вина вартістю понад 20 фунтів здебільшого були чудовими». Організатори Global Sangiovese Masters коментують, що за цінами понад 30 фунтів стерлінгів тосканські вина, як правило, є «складними та спокусливими», наповнені нотами червоних ягід, ожини та деревини. «Після кількох років витримки у пляшках ці зразки просто чудові. А завдяки своїй живій кислотності та танінам – ці вина розвиватимуться принаймні кілька десятиліть».

Global Sangiovese Masters

На цьогорічному конкурсі судді високо відзначили врожаї 2018 та 2019 років. Одним із найцікавіших аспектів цієї дегустації судді назвали «виявлення нових виробників» хочя й з оновленими старими виноградниками, як-от Casisano. Серед переможців названі такі імена як Ruffino та Banfi. Найвищу нагороду Sangiovese Master отримало Banfi Poggio alle Mura Brunello di Montalcino DOCG Riserva 2017, Tuscany, Italy.

«Було кілька хороших вин з Австралії, де згідно з Національним звітом AWRI за 2023 рік Sangiovese досяг хороших успіхів, особливо в регіоні Рутерглен. На жаль, ми не побачили жодного екземпляра з Каліфорнії, можливо тому, що місцеві любителі вина «Каліфорнія-Італія» розкуповують їх відразу після випуску. Однак, ми знайшли цікаві вина з Махараштри (Індії), а також Аргентини, Швейцарії, Мальти, Туреччини, Лівану, Ізраїлю та Південної Африки. Цікаво відзначити, що деякі виробники виготовляють білі вина (Bianco di Nero) із Sangiovese. Ми дійшли висновку, що Sangiovese здатний бути великим, але щоб знайти найкращі вина, потрібні ретельні дослідження та дегустації», – кажуть судді.

Джерело: thedrinksbusiness.com
Фото: italysfinestwines.it, wineitshop.co.uk

X
Украина