Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Wine & Spirit Tourism International Trade Fair

У Франції відбудеться перша всесвітня виставка винного туризму

01.06.2022, Новини

Спеціалізована виставка Wine & Spirit Tourism International Trade Fair відбудеться 12-14 березня 2023 року у місті Реймс.


Головною метою першої виставки винного туризму організатори Wine & Spirit Tourism International Trade Fair (WST) називають просування туристичних пропозицій сектора вина та спиртних напоїв у кожному регіоні світу.

Щоб задовольнити потреби туроператорів, туристичних агенцій та покупців MICE, WST представить широкий діапазон міжнародних експонентів, що спеціалізуються на даній галузі. Вже сьогодні відомо, що на виставці буде представлено близько 300 експонентів-гравців індустрії туризму: туристичні бюро, готелі, спа-салони, музеї, виноробні, винокурні тощо з 25 країн світу.

Wine & Spirit Tourism International Trade Fair

Захід пройде в Реймсі, місті коронацій та шампанського. Саме тут Святий Ремігій хрестив короля Хлодвіга I після чого протягом десятиліть тут коронувались королі Франції. І саме в Реймсі шампанське, спосіб виробництва якого було відкрито в Середньовіччі, є історичною перевагою економіки міста. Реймс розташований біля західного кордону району вапнякових ґрунтів регіону Шампань, на правому березі річки Вель.

Очікується, що виставку відвідають 1000 професіоналів у галузі туризму приблизно з 50 країн. Організатори наголошують, що основна ідея Wine & Spirit Tourism International Trade Fair полягає у тому, щоб позиціонувати захід як щорічне місце зустрічі партнерів з туризму у секторі вина та спиртних напоїв. WST заручається підтримкою Реймського туристичного бюро (l’Office du Tourisme de Reims) та Ерве Новеллі (Hervé Novelli), президента Вищої ради з винного туризму та колишнього державного секретаря з туризму.

У рамках виставки відбудуться конференції, на яких компанії, що пропонують свої послуги, озвучать основні новини ринку та стратегії просування винного та алкогольного туризму.

Wine & Spirit Tourism International Trade Fair

Також WST організує два вечори у Домах шампанських вин: у неділю, 12 березня, та у понеділок, 13 березня.

«Як президент Вищої ради винного туризму я хотів би привітати та підтримати приватну ініціативу щодо створення у Франції першої всесвітньої виставки винного туризму WST. Цей проєкт доповнює та посилює динаміку розвитку даного сектора останніх років», – сказав Ерве Новеллі.

Під головуванням Алена Марті (Alain Marty) компанія Wine & Spirit ITF, що відповідає за WST, вже залучила первісний збір коштів у розмірі 1,2 мільйона євро від п’яти впливових осіб у світі вина.

Реєстрація та більш детальна інформація про Wine & Spirit Tourism International Trade Fair тут.

Фото: https://wst-internationalfair.com