Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Wine&Spirits Ukraine

Wine&Spirits Ukraine 2023: незабаром у Києві

26.10.2023, Новини

Одна з найголовніших подій винної та алкогольної індустрії України — міжнародна виставка Wine&Spirits Ukraine – знову зустрічатиме учасників та гостей у Києві. Захід відбудеться 1-3 листопада. Комунікаційна медіагрупа Drinks+ на власному стенді у зоні G Craft Manufacturers представить друковане видання DRINKS+ 2023 — перше з початку війни.


Wine&Spirits Ukraine 2023 – це традиційне місце зустрічі виробників вина, алкогольної продукції та пива з експертами, сомельє, рітейлерами, рестораторами, імпортерами та дистриб’юторами з усіх регіонів України та закордону. Цього року виставка святкує свій перший ювілей – 5 років роботи на українському ринку. Незважаючи на виклики війни в Україні, виставка вчергове підтверджує свій статус міжнародної!

Незважаючи на виклики війни, Комунікаційна медіагрупа Drinks+ теж продовжує плідно працювати, розвивати свій інноваційний проєкт Wine Travel Awards, та інформаційно підтримувати виноробний бізнес України і не тільки. На Wine&Spirits Ukraine ми представимо перше з початку війни друковане видання DRINKS+ 2023. В цьому випуску ми розповідаємо про досвід представників бізнеса України та інших країн, які займаються виробництвом вина, імпортом в Україну та експортом з неї, продажами, HoReCa, еногастрономічним туризмом, організацією винних і алкогольних подій і виставок, тощо. Окрім Wine&Spirits Ukraine журнал буде представлено на Enoexpo/HoReCa-2023 у Кракові (8-10 листопада), ProWein-2024 (Дюссельдорф 10-12 березня), VinItaly-2024 (Верона 14-17 квітня), London Wine Fair-2024 (Лондон 20-22 травня).

Wine&Spirits Ukraine

Цьогорічна подія презентує: понад 50 виробників вин та алкогольних напоїв з України та закордону; обʼєднаний стенд Асоціації крафтових виноробів України; обʼєднаний стенд Асоціації крафтових дистиляторів України; ключових імпортерів алкогольної продукції.

Серед гостей виставки – представники роздрібного та ресторанного бізнесу, імпортери та дистриб’ютори з усіх регіонів України, а також – іноземні  імпортери, що зацікавлені у поповненні свого портфелю українськими продуктами. 

«Від початку російської агресії в Україні українські виробник вин та алкогольної продукції зробили і продовжують робити дуже багато не тільки для порятунку, а й для розвитку галузі та для підтримки ЗСУ. Українські вина яскраво й ефективно заявили про себе на міжнародних ринках: у 2023 році багато підприємств започаткували або значно розширили експорт свого продукту у країни Європи й Азії. Наша задача – й надалі допомагати українським виробникам та імпортерам у пошуку партнерів та знайомити споживача з найкращими зразками вітчизняної та імпортної алкогольної продукції», – коментує організаторка Wine&Spirits Ukraine Вікторія Агромакова.

Ukraine Wine&Spirits Awards

Під час виставки традиційно відбудеться Міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. В журі конкурса – найкращі сомельє та винні експерти України. Дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards вже вшосте стане платформою для визначення якості українських вин та алкоголю. На цей раз журі чекає багато новинок!

У складі дегустаційної комісії:

Іван Бачурін – Президент Асоціації сомельє України, «Кращий сомельє України 2009», бренд-амбасадор Moët & Chandon;

Олександр Мейер – «Кращий сомельє України 2018», засновник Клубу виномандрівників;

Марина Ревкова – «Краща сомельє України 2020», віце-чемпіонка The first women’s cup sommeliers international 2018, представниця України у конкурсах «Кращий сомельє Європи та Африки 2021» та «Кращий сомельє світу 2023»;

Олег Кравченко – «Кращий сомельє України 2011», співвласник Win Bar;

Олексій Гіжко – «Кращий сомельє України 2014», Шеф-сомельє METRO UA;

Юрій Глушко – Бренд-амбассадор компанії Marie Brizard Wine & Spirits, «Кращий сомельє України 2007».

В рамках виставки також відбудуться:

  • International Wine&Spirits Congress – Всеукраїнський Конгрес Виноробів;
  • BeerEx Ukraine – експозиція пива та слобоалкогольних напоїв.

Wine&Spirits Ukraine проходить спільно з WorldFood Ukraine — 26-ю Міжнародною виставкою продуктів харчування та напоїв.

Взяти участь: https://exhibit.wineandspirits.com.ua/

Відвідати: https://visit.wineandspirits.com.ua/

Більше інформації — на сайті wineandspirits.com.ua та на сторінках Wine&Spirits Ukraine у Facebook та Instagram.

 

X
Украина