Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Consorzio Tutela dell’Asti

Consorzio Tutela dell’Asti та Wine Travel Awards об’єдналися для плідної співпраці

27.02.2023, Премія

У другому році Wine Travel Awards ми дуже раді продовжити співпрацю з Consorzio Tutela dell’Asti.


Цього року Consorzio Tutela dell’Asti приєднається до спеціальної події WTA як спонсор вітального напою в рамках London Wine Fair, партнера виставки WTA. Консорціум забезпечить вітальним вином запрошених гостей заходу – сомельє, пресу, байєрів, а також відомих компаній та діячів індустрії винного туризму. Наша команда представить номінантів WTA, спонсорів, членів журі та проведе грандіозну дегустацію вин.

Дата: 17 травня, середа, з 10.00 до 12.00

Локація: Industry Briefing Room at Olympia London, LWF.

Consorzio Tutela dell’Asti

Також скуштувати найвідоміші італійські ігристі вина і відчути неповторний смак, притаманний місцевим землям Asti Spumante та Moscato d’Asti можна буде на особистому стенді WTA на міжнародній виставці London Wine Fair.

Consorzio Tutela dell’Asti

Хочемо наголосити, що спільнота WTA поповнилася 20 унікальними номінантами – виноробні, винні бренди, винні маршрути, особистості та події – які разом створюють велику історію Asti Spumante та Moscato d’Asti. Їхні особисті історії будуть представлені в спеціальному випуску WTA Guide та в різних номінаціях WTA 2022-2023.

Consorzio Tutela dell’Asti

Щоб дізнатися більше про райони Асті-Спуманте та Москато-д’Асті, розташовані в П’ємонті, на північному заході Італії, лише за кілька кілометрів від передгір’їв Альп, берегів Середземного моря та рівнин долини річки По, раді представити увазі: Torelli, 1-й італійський BIO с Moscato d’Asti, Teresa Soria, одна з небагатьох виноробень, якщо не єдина, яка виробляє Moscato d’Asti Vendemmia Tardiva, Michele Chiarlo, Marenco (з 1925), Mongioia, виробляє Moscato d’Asti в амфорах, Matteo Soria, Cuvage, найкраще ароматне ігристе вино в світі, Casa Gancia, перше італійське ігристе вино, Martini & Rossi, 150 років історії аперитивів, Arione, єдині, хто виробляє Extra Dry BIO, Джорджіо Факкінетті (Giorgio Facchinetti), король міксології з коктейлями ASTI DOCG, Даніель Еберле (Daniele Eberle), агроном і енолог Asti DOCG, Accademia Maestri Pasticceri Italiani – солодкі та пікантні витвори, ідеальне поєднання з винами Asti, Cinzia Benzi «Bollicine nel mondo» проект і перший додаток, присвячений ігристому всесвіту, Federico Quaranta & Tinto, програма італійського радіо під назвою “Decanter”, TrEno LMR, маршрут Ланге, Монферрато і Роеро, Спадщина ЮНЕСКО (Нижній П’ємонт), Canelli & Underground Cathedrals (під Contratto, Bosca, Coppo, Gancia wineries), Relais Villa Prato, історична вілла в центрі Монферрато, Ristorante Madonna della Neve (з 1957 року), Moscato Wine Route, 19-кілометрова кільцева стежка Манго – Камо – Манго.

X
Украина