Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

International Organization of Vine and Wine

Україна – повноправний член OIV – International Organization of Vine and Wine

27.10.2022, Новини

Міжнародна організація винограду та вина (International Organization of Vine and Wine) оголосила про повернення України до повноправного членства. Завдяки активному сприянню Доктора Рікардо Нуньеса, який невпинно просуває інтереси України закордоном, наполегливій праці голови Асоціації Укрсадвинпром Володимира Печко та професійним навичкам Наталії Бурлаченко – Україна повертається в родину OIV.


Процес відновлення повноправного членства України в OIV був ініційований Урядом України за підтримки «Укрсадвинпром» – асоціації, яка об’єднує більшість українських виробників вина та активного сприяння Доктора Рікардо Ф. Нуньєс, який має непохитний авторитет у міжнародному винному співтоваристві. Було проведено величезну роботу – протягом восьми місяців велося листування та погодження з International Organization of Vine and Wine, і ось важливе для України рішення ухвалено!

Президент «Укрсадвинпрому» Володимир Печко висловив велике задоволення завершенням процесу зближення та вступу України до міжнародної організації, до складу якої входять 49 виноробних країн світу.

International Organization of Vine and Wine

Слід зазначити, що OIV відповідає за дослідження у винній індустрії, аби запропонувати технічні, наукові, правові та комерційні рішення всім своїм країнам-членам. За управління та досягнення ефективного результату в діяльності організації відповідають генеральний директор Пау Рока (Pau Roca) та голова штабу Родріго де Касас (Rodrigo De Casas).

Офіційна презентація України як нового члена OIV відбудеться в Мексиці, в рамках 43-го Всесвітнього конгресу з 31 жовтня по 4 листопада 2022 року. Незабаром Drinks+ розповість про подробиці цієї події.

Офіційну делегацію очолить Володимир Печко, який зазначив, що Україна є членом багатьох міжнародних організацій, тому, як суверенна виноробна країна, має зайняти гідне місце в міжнародній системі та співпрацювати за для розвитку виноробної галузі.

Володимир Печко подякував від імені всіх українців, які працюють у виноробному секторі, за відданість Уряду України, який, незважаючи на повномасштабне вторгнення та щоденне протистояння ворогові, продовжує підтримувати український виноробний бізнес — частину економіки країни.

X
Украина