Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Рікардо Нуньєс

А що, якби вина не існувало?

13.09.2021, Маркетинг Автор: Ірина Чернова

В рамках Be Wine International Wine Show Рікардо Нуньєс розмірковував над тим, що може трапитися зі світом вина, якщо люди не змінять свого ставлення до довкілля.


4-5 вересня в Києві вперше відбулося еногастрономічне шоу Be Wine, яке зібрало на своєму майданчику вітчизняних та іноземних виробників, найавторитетніших експертів і, звичайно, вайнловерів. Але була серед гостей івенту особистість, яка всі ці ролі в собі гармонійно поєднує – це доктор Рікардо Нуньєс, засновник та власник групи компаній Vinos de La Luz, яка об’єднує виноробні підприємства в Аргентині, Італії, Іспанії та США. Ми у Drinks+ добре знаємо, як доктор Нуньєс вболіває за українське виноробство, на кожному професійному заході закликаючи вітчизняних гравців ринку об’єднуватись, щоб виходити на міжнародну винну арену єдиним фронтом, адже всі підстави для успіху у нашого вина є.

нуньес

Та цього разу на експертній панелі Be Wine сеньйор Нуньєс підняв інше болюче питання, яке стосується не тільки українських, а й іноземних виноробів та виноградарів, незалежно від того, в якому куточку планети вони працюють. Мова йде про кліматичні зміни, які несуть нестабільність у виноробну сферу та стають екологічною проблемою, а також вже почали спричиняти серйозні фінансові та соціальні наслідки.

Але спочатку доктор Нуньєс коротко змалював теперішню ситуацію в сфері виноградарства та виноробства, прокоментувавши найцікавіші тренди сьогодення. По-перше, найближчим часом виноробам (і не тільки українським!) треба чекати на ринку появи нового потужного експортера – КНР, яка досі не входить до топу країн, які експортують вино. В той же час Китай є третьою країною за площею висаджених виноградників.

За словами спікера, п’ятьом країнам належить 50% загальної світової площі під виноградниками – це Іспанія, Франція, Китай, Італія та Туреччина. За останні роки в більшості країн не відбувалось великих змін щодо кількості виноградників, бо в багатьох виноробних країнах – наприклад, в США та Італії – заборонено висаджувати виноград без дозволу держави. А в Піднебесній процеси висаджування виноградників йдуть повним ходом, паралельно китайці працюють над поліпшенням якості свого вина. Тож, за словами доктора Нуньєса, коли ці два фактори – кількість виноградників та якість продукції – зійдуться разом, почнеться експорт вина з Китаю. Тож ми повинні бути готовими до того, що коли момент настане – світ заполонить китайське вино.

кліматичні зміни

Але більш потужною загрозою, ніж дешеве китайське вино, є кліматичні зміни, які погрожують повністю змінити світову мапу: людство вже відчуває на собі їхні наслідки у вигляді тайфунів, потужних повеней, лісових пожеж та небувалої спеки. Приблизно 4 мільйони років тому, коли температура на Землі була на 4 градуси нижчою, пустель практично не було, а зараз вони займають близько 14% поверхні нашої планети. Це означає, що ми живемо в світі, який поступово перетворюється на пустелю.

Якщо ми зараз не зупинимо кліматичні зміни, через 200 років наш світ буде виглядати пусткою. Доктор Нуньєс вражає даними: за 30 років ми ризикуємо втратити близько 73% виноградників! А де ж буде рости виноград? Над цим питанням вже зараз повинні задуматися всі, хто має відношення до виноградарства та виноробства. В цих умовах регіони, придатні для виробництва вина, змістяться або значно північніше, або далі на південь. І ці процеси вже відбуваються! Drinks+ вже писав про нові виноробні регіони, які виникли через кліматичні зміни.

Нові виноробні регіони

Рікардо Нуньєс навів в якості прикладу Швецію – ця самобутня північна країна сьогодні вже є виробником вина. Завдяки зимам, що теплішають з року в рік, шведські винороби дуже вдало проводять свої експерименти, вирощуючи стійкі до вологості та холодостійкі гібридні сорти.

Ще один яскравий приклад – Велика Британія, яка виробляє ігристе, і воно, як стверджують самі британці, навіть краще, ніж шампанське! 🙂

Інша нетипова виноробна країна – Нідерланди – в 1997 році мала лише 7 (!) виноробень, а протягом наступних 10 років їхня кількість виросла до 40. Сьогодні у кожній голландській провінції є хоча б один виноградник, а якість вин продовжує поліпшуватися. Тим же шляхом йдуть Бельгія, Японія, Данія, Норвегія та інші країни, які раніше назвати виноробними нікому не спало б на думку.

Але навіть в традиційних виноробних регіонах глобальне потепління призводить до змін: через підвищення температурних показників виноград накопичує менше кислотності, в ньому підвищується рівень цукру та вміст алкоголю, що негативно впливає на смакові якості вина. Що ми мусимо робити? Відповідь очевидна: треба негайно зупинити кліматичні зміни. Рікардо Нуньєс впевнений, що кожна виноробна країна повинна повернутися до місцевих автохтонних сортів винограду, тому що вони найкраще можуть подолати всі кліматичні перипетії, адже вони виросли на цьому теруарі.

Крім цього, окремі великі винороби вже почали працювати над збереженням довкілля, очищуючи воду, збираючи гірську воду та відновлюючи лісові насадження. Багато з них успішно працюють над проблемою передчасного визрівання лози, приділяючи час і кошти вивченню факторів, що допоможуть уповільнити ці процеси.

Паперові пляшки

Ще один напрямок роботи – це пошук екологічних матеріалів для виготовлення тари. Не тільки пластик, а й скляні пляшки дуже забруднюють довкілля, тому виробники напоїв пропонують альтернативні види пакування: хтось переходить на пляшки зі скла, що 100-відсотково підлягає переробці, а хтось створює паперове пакування – тішить, що цим шляхом йдуть не тільки винороби, а й виробники міцного алкоголю й безалкогольних напоїв.

Серед заходів, які виноробні господарства також можуть застосовувати для збереження довкілля та зменшення потенційного вуглецевого сліду, можна також назвати:

  • користування електротранспортом;
  • перехід на нові технології;
  • застосування сонячних панелей;
  • переробку та мінімізацію відходів;
  • відмову від азотовмісних добрив.

Наслідки забруднення довкілля настільки сильно почали дошкуляти виноградарям та виноробам, що нещодавно було створено Міжнародну асоціацію виноробень, які борються з кліматичними змінами.

Що ж, перші кроки зроблено, і ми сподіваємось, що всі ці зусилля допоможуть відвернути катастрофу, що насувається, і зовсім скоро всі вайнловери зможуть з чистим сумлінням дотримуватися поради перського поета та вченого Омара Хайама, якого процитував доктор Рікардо Нуньєс наприкінці свого виступу:

Омар Хайам

X
Украина