Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Біодинамічне землеробство Стінга

Біодинамічне землеробство Стінга заблоковано в Італії

15.02.2022, Вино

Методи біодинамічного землеробства, подібні до тих, які британський музикант, співак і винороб використав на своєму винограднику в Тоскані, не отримали юридичного визнання в Італії після блокади з боку президента країни.


Після обурення вчених, які подали петицію проти закону щодо біодинаміки, ухваленний закон було заблоковано.

Методи біодинамічного землеробства

За повідомленням The Times, винні експерти розкритикували методи «співака, який перетворився на винороба». Депутат Ріккардо Магі (Riccardo Magi), який очолив опозицію з питання біодинаміки, сказав: «Ми уникали надання офіційного статусу методу, який не має наукової основи».

Методи біодинамічного землеробства

Було зазначено, що у випадку, якщо законопроєкт залишити без змін, біодинаміка стане в один ряд з органічним землеробством, і це дозволить використовувати метод на тисячах інших, окрім маєтку Стінга Il Palagio, виноробнях, що в свою чергу потребує фінансування та просування.

Біодинамічне землеробство Стінга

На сьогодні думки розділилися, винный критик Джейн Маккуітті (Jane MacQuitty) вважає, що італійці подолають ханжеські погляди на біодинамічні вина: «У австрійського філософа Рудольфа Штайнера (Rudolf Steiner), можливо, були дивовижні теорії, але біодинамічне вино – це лише крок уперед у порівнянні з виробництвом органічного вина, що спонукає кожен виноградник показувати найкращі результати з можливих». Проте лауреат Нобелівської премії з фізики Джорджіо Парізі (Giorgio Parisi) заявив: «Відверто кажучи, це чаклунство».

Підготувала О.Бантишева за матеріалами thedrinksbusiness.com
Фото: clubevinhosportugueses.pt, italianacademyfoundation.org, thedrinksbusiness.com

X
Украина