Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Canned Wine Co.

Вінсент Ван Гог на бляшанці з вином

15.08.2022, Вино

Canned Wine Co. у співпраці з National Gallery випустила три нові вина у бляшанках.


Екологічно безпечний британський бренд Canned Wine Co. випустив три нові вина в бляшанках, на кожній з яких розміщено витвір мистецтва Вінсента Ван Гога, Паулюса Теодора ван Брюсселя та Поля Гогена. Частина прибутків від лінійки The National Gallery (Grüner Veltliner, Grenache Rosé та Old Vine Garnacha) піде на підтримку галереї.

«Ми з гордістю оголошуємо про нашу нову співпрацю з National Gallery у Лондоні, щоб продемонструвати деякі з великих шедеврів мистецтва на винних етикетках нової лінійки», – сказав Саймон Роллінгс (Simon Rollings), співзасновник Canned Wine Company Ltd.

Canned Wine Co.

Джудіт Мазер (Judith Mather), директор із закупівель та ліцензування брендів у лондонській галереї, додала: «Ми дуже раді працювати з Canned Wine Co., яка створила серію вин у бляшанках з гарним дизайном витворів мистецтва галереї».

«Наші вина постачаються одними з найкращих виноробів Європи, які приділяють особливу увагу якості, – підкреслює головний закупник вина Canned Wine Co. Бен Френкс (Ben Franks). – Ми працювали з нашими виноробами над підготовкою вин до формату консервування, щоб вони мали найкращий смак. Враховуючи велич художників, чиї твори ми залучили для нового проєкту, наша команда подбала про те, щоб вино всередині було найкращим».

Баночне вино обмеженого випуску можна купити у лондонській галереї або на сайті Canned Wine Co.

Джерело: https:// harpers.co.uk
Фото: https://cannedwine.co