Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

ILUMINADO Syrah Santa María Valley 2018

Нове вино ILUMINADO Syrah Santa María Valley 2018 від Vinos de La Luz

22.02.2022, Новини

У Міжнародний день Syrah світ побачило Iluminado Vinos de La Luz Santa María Valley, California. 


Нове преміальне вино від грандіозного міжнародного проекта –  групи компаній Vinos de La Luz, спонсора Wine Travel Awards, засновником та власником якої є доктор Рікардо Ф. Нуньєс, було представлено 16 лютого – в Міжнародний день Syrah.

Кожне Iluminado Vinos de La Luz – це моносорт, виготовлений з сортів винограду, що є символами для кожного регіону, де розташовані виноробні Vinos de La Luz.

Перші релізи Iluminado були випущени у 2015 році, і це були відразу три вина:

  • Iluminado 2015 Toscana IGT (Монтальчіно, Тоскана, Італія), виготовлене з сорту Sangiovese;
  • Iluminado Vinos de La Luz Tempranillo 2015 (Рібера-дель-Дуеро, Пеньяф’єль, Іспанія);
  • Iluminado Vinos de La Luz – Malbec 2015 (Долина Уко, Мендоса, Аргентина).

Вина Iluminado Vinos de La Luz 2015 відзначені найвищими балами авторитетних світових конкурсів. Найвищу оцінку – 97 балів та Best in Show як «Найкраще вино Південної Америки» від Decanter отримало Iluminado Vinos de La Luz Malbec 2015 Paraje Altamira.

І ось зіркова географія Iluminado поповнилася ще однією точкою на мапі, а точніше – зіркою, і це – Iluminado Vinos de La Luz Santa María Valley 2018, виготовлене із Syrah –  одного з флагманських сортів долини Санта-Марія, що демонструє тут свої найкращі якості.

Нове вино було створено енологами групи Vinos de La Luz Ноелія Мена (Noelia Mena) та Пабло Наваррете (Pablo Navarrete) у співпраці з Роберто Чіпрессо (Roberto Cipresso), знаменитим енологом-консультантом, творцем унікальних вин та автором книг про вино. Роберто Чіпресо був номінований компанією Vinos de La Luz та став одним з перших номінантів Wine Travel Awards у номінації Ambassador, категорія Ambassador of the Year.

Творці Iluminado Vinos de La Luz Santa María Valley 2018 кажуть, що цей унікальний теруар з’єднав чотири виняткові виноробні регіони Старого та Нового Світу.

Нагадуємо, що голосування за номінантів Wine Travel Awards стартує 1 березня. І хто знає, може, саме бокалом з одним із вин Iluminado переможець святкуватиме свою перемогу. Але відомо одне – яка б із пляшок Iluminado Vinos de La Luz не опинилась у вас на столі, це завжди свято, дотик до чогось унікального та, без сумніву, прояв гарного смаку.

 

X
Украина