Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Vinos de La Luz

Vinos de La Luz дає «зелене світло» винним та гастро інфлюєнсерам на безкоштовну номінацію WTA

06.12.2022, Премія

Міжнародна виноробна група Vinos de La Luz другий рік поспіль стала спонсором WTA – Wine & Food Influencer, зробив свій внесок у призовий фонд цієї номінації. Журналісти та письменники, які знаються на сфері винного та алкогольного туризму, мають можливість потрапити до номінації безкоштовно.


Vinos de La Luz — це міжнародна виноробна група з власними виноробними підприємствами, що пропонують унікальну якість у видатних регіонах Старого та Нового Світу: Ribera del Duero, Peñafiel (Іспанія), Tuscany, Siena (Італія), Uco Valley, Mendoza (Аргентина), Santa María, California (Сполучені Штати).

Vinos de La Luz

За словами доктора Рікардо Ф. Нуньєса (Dr. Ricardo F. Nunez), власника компанії та члена журі WTA, підтримка людей, які впливають на вино та кухню, журналістів і блогерів, стає своєрідною місією для Vinos de La Luz, оскільки робота та діяльність, яку вони здійснюють у виноробній галузі, э дуже важливою.

Vinos de La Luz

«Ми можемо вважати їх лідерами думок, які передають важливу інформацію споживачам про вино та напої, розповідають своїй аудиторії про досвід винного туризму та підвищують рівень поінформованості професіоналів та споживачів про різні регіони, напрямки тощо. Ось чому їхня участь у Wine Travel Awards 2022-2023 та приєднання до цієї прогресивної спільноти має важливе значення».

Vinos de La Luz

Крім того, Vinos de La Luz не тільки бере на себе місію із забезпечення безкоштовного входу інфлюенсерів у галузі вина та гастрономії у WTA 2022-2023, але й виступає як спонсор призів фонду для переможців цієї номінації. Від імені доктора Рікардо Ф. Нуньєса, за підсумками премії 2022-2023 років, першу премію – 1000 євро – буде присуджено переможцю WTA у номінації Wine & Food Influencer, хто набере найбільшу кількість балів від журі та матиме найбільшу кількість голосів за результатами публічного голосування. Ще два переможці номінації, визначені журі, отримають по 500 євро.

Vinos de La Luz

Компанія має солідний портфель авторитетних виноробень і винних брендів, і представлена досвідченими та талановитими директорами, міжнародними амбасадорами брендів у всьому світі. Цього року серед номінантів від Vinos de La Luz – виноробні Bodega La Luz del Vino (Аргентина), Bodega Luce de La Luz (Італія), Bodega La Luz de Rueda та Bodega La Luz del Duero (Іспанія) у категорії Must Visit, а також бренд DNA компанії Callejón del Crimen (Аргентина) як Visiting Card of the Country. Наталія Бурлаченко, директор та International Brand Ambassador Vinos de La Luz, номінантка в номінаціях «Найяскравіша подорож» і «Амбасадор року».

Vinos de La Luz

Обов’язково подивіться ці профілі, оскільки ви можете знайти багато цікавих фактів і захоплюючих подробиць про життя Vinos de La Luz!

Приєднуйтесь до спільноти WTA!

X
Украина